Kriptopara

Chiliz (CHZ) Geleceğinin Parlak Olabileceğinin 5 İşareti

  Uzmanlar gelecekte CHZ Coin’in fiyatlanarak, çok daha popüler hale gelebileceğini tahmin ediyorlar. Yatırımcılar bu tahminin zemininde yatan nedenleri merak ediyorlar. Bu yazımızda analistlerin ve uzmanların CHZ Coin geleceğinin parlak olabileceğini öne sürerken sundukları sebepler hakkında detayları işleyeceğiz. 

  Tüm Taraftarlara Hitap Etme

  Uzmanlar Chiliz (CHZ) Coin’in kulüp ve taraftar etkileşiminde diğer taraftar projelerinden çok daha farklı bir noktada durduğunu belirtiyorlar. Analistler, Chiliz CHZ’nin, AC milan, FC Barcelona, Juventus, Paris Saint Germanian, Manchester City gibi birçok kulübün taraftarı tarafından ortak şekilde kullanılabileceğine değindiler. 

  İşte bu kapsayıcı ve yatırımcı kitlesini genişletmeye elverişli anlayışın CHZ Coin’i gelecekte daha güçlü hale getirebileceğini düşünüyorlar. Socios üzerinden kullanım oranının her geçen gün artabileceği ve fiyat artışlarının gelecekte gündem de yer alabileceği düşünülüyor. 

  Socios’tan Gelen Güç

  Uzmanlar Chiliz Coin’in Socios üzerindeki tüm işlemler için kullanılabileceğini açıklıyorlar. Taraftarlar, anketlere katılarak yeni coin kazanmak, kulüp hakkındaki kararlarda oy vererek etkili olmak ve kulüplerin dijital ürünlerini almak için CHZ Coin ile işlem sağlayabilirler. Analistler, bu imkanları sunan Socios’un artık son derece güçlendiğini bu gücün, CHZ ve diğer taraftar token’larına da güç kattığını ifade ettiler.

  Uzmanlar Socios’un dünya çapında, Türkiye’de, Kore’de, İsviçre’de birden fazla ofisinin bulunduğuna dikkat çektiler. Giderek yayılan şirketin ve genişleyen hizmet ağının, 2021 ve 2022 senesinde CHZ Coin artışları içinde uygun zemini hazırlamaya yardımcı olduğunu belirtiyorlar. ABD be Brezilya’da da yeni ofislerin açılacağını açıklayan uzmanlar, 100’den fazla yetenekli yeni personelin dahi istihdam edileceğini belirttiler. Buna bağlı olarak taraftar kripto paraları da yeni bir gelişim süreci içine girebilirler. 

  Taraftar ve Kulüp Arasında Uçurumu Ortadan Kaldırma

  Uzmanlar, CHZ Coin’in geleceğini parlak olabileceğini çünkü çıkış mantığının son derece faydalı olduğunu açıklıyorlar. Uzmanlar, CHZ Coin’in aktif ve pasif taraftarlar arasında, kulüp ve taraftar arasında uçurumu kapattığını, etkileşimi yükselttiğini belirttiler. Taraftarların bir simgesi haline gelen ve onlara antrenmanlardan forma tasarımlarına kadar her alanda fikir beyan etme hakkı sunan kripto paranın, proje hedefinin beğeni gördüğünü açıklıyorlar. 

  Uzmanlara göre taraftarlara kendilerini iyi hissettiren, kulüplerin de taraftarlarından haberdar olmalarını sağlayan CHZ Coin, daha pek çok takım tarafından benimsenebilir. Organizasyonlar, küresel etkinlikler ile birleşen proje gelecekte çok daha fazla ilgi görebilir.

  E-Spor Mağazaları İle İşbirlikleri

  Analistlere göre CHZ Coin’i gelecekte parlak bir senaryonun beklemesinin bir başka sebebi alışveriş için etkili şekilde kullanılabilmesi. Kripto para projesinin dünyanın en ünlü E-spor mağazaları ile anlaşmaları bulunuyor. Uzmanlar E-spor mağazalarından alışveriş oranın artmasının aynı zamanda CHZ Coin alım oranının da artması anlamına geldiğini savunuyorlar. 

  Dijital şekilde kolaylıkla bir forma veya başka bir ürün almak isteyenlerin, E-mağazalarda CHZ Coin ödeme yapabildikleri belirttiler. Bu harcamalar için edinilen CHZ Coin miktarının 2021 ve 2022’de yükselebileceğini, alım taleplerinin değer kazanımlarını getirebileceğini belirttiler. 

  İşlem Hacmi Geniş Borsalarda Listelenme

  Uzmanlara göre kripto para yatırımcıları genel olarak işlem hacmi geniş olan ve KYC işlem adımları ile hesap açılışına imkan veren, güvenli borsalarda ticareti tercih ediyorlar. Özellikle de Binance gibi borsalar bu konuda çok tercih ediliyor. CHZ Coin Binance, Huobi Global, HBTC, Paribu gibi çok tercih edilen borsaların işlem listelerinde yer alıyor. Uzmanlar, rahatlıkla erişim sağlanan ve geniş çift ile işleme giren kripto paranın tercih edilirlik düzeyinin de gelecekte korunabileceğini düşünüyorlar. 

  Sonuç

  CHZ Coin, analistlere ve uzmanlara göre sunduğu avantajlar ve proje amacı sayesinde gelecekte ayakta kalabilir. Taraftarların tümünü kucaklayan proje mantığı, kulüp ürün ve hizmetlerini satın alabilme şansını vermesi ile gelecekte parlak bir senaryonun içinde yer alabilir. Futbol gibi dev bir sektörü kripto para yatırımcısı ile buluşturan projenin geleceği oldukça parlak görünüyor. Bu sebeple uzmanlar, CHZ Coin fiyat tahminlerinde artış olabileceği fikirlerine yer veriyorlar!

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle