Kriptopara

Çarpıcı Ethereum Yorumları: Grafik İndikatörleri Ne Diyor?

  Bitcoin yatırımcılarının altcoinlerde tercih ettikleri ilk alternatif olan ETH hakkında araştırmalar devam ediyor. Çünkü ETH yatırımcıları fiyat değerlerinin gelecekte hangi noktaya varabileceğini merak ediyorlar.

  Diğer yandan analistlerin yorumlarına da ulaşma çabası bulunuyor. Bu yazımızda ihtiyaçlara bir çözüm olabilecek analistlerin çarpıcı ETH yorumlarını ve yorumlarda yer alan grafik indikatörleri hakkında bilgileri sunacağız.

  Çarpıcı Ethereum Yorumları

  Ethereum hakkında yorum yapan analistler, ETH’nin 2021 senesi sonunda 3.500 dolar seviyesine ulaşabileceğini açıklıyorlar. Analistlere göre Buterin’in son açıklamaları ve Ethereum madencilerinin cüzdan adreslerinde geniş bir bakiyenin birikmesi, Ethereum fiyat artışlarının sinyallerini veriyor.

  Analistler 2021 senesinde kripto para sektörü hakkında araştırma yapan şirketlerin yayınladığı raporlara göre, madencilerin gelir artışının olduğunu belirttiler. Bu gelir artışından elde edilen ETH’lerin ise cüzdanlarda kilitlenmeye başladığını açıkladılar. Bu düzeyde bir birikimin gelecekti çarpıcı işlemler için saklanabileceğini vurguluyorlar.

  Ethereum Grafik İndikatörleri Ne Diyor?

  Analistler, Ethereum grafik indikatörlere baktıklarında ETH’nin BTC ile birlikte düşüşe geçtiğinin görüldüğünü açıkladılar. 16 Haziran 2021’de yapılan analist açıklamalarına göre, 2.500 dolar seviyesi ETH için oldukça kritik bir destek noktası olarak görüldü. ETH ilerleyen seanslarda 2.500 dolar altına düşerse fiyat düşüş hızının artabileceği açıklandı.

  Analistler grafik indikatörleri açıklarken, grafikte çanak formasyonunun olduğunu belirttiler. Diğer yandan, RSI’nin 46,965 dolar olduğu ve nötr hareket sergilediği açıklandı. MACD, eksi 6.500 dolarlık düşüş ile satış pozisyonuna işaret ederken, Bull/Bear Power eksi 4.4620 dolarlık veriyi tabloya alarak satışa yön verdi. Ethereum’da dair indikatörlere ilişkin son paylaşılan veriler bu şekilde gelişti.

  Analistlerin ETH Yorumları Ne Yönde?

  Analistlerin ETH yorumlarına bakıldığında, daha önceden Haziran ayı ortasında değer kaybının oluşabileceğinin açıklandığı görülüyor. Bu konuda ise analistler halı çıktı ve 16 Haziranda Ethereum için %2.62 oranında değer kaybı tabloya geldi.

  Analistlere göre ETH geleceğinde ise değer kazanımları yaşanabilir, çünkü anlık değer kaybı piyasa genelindeki karamsar havaya bağlı gerçekleşiyor. Bitcoin düşüşünden etkilenen ETH’nin kısa vadede fiyat düzeltmesi içine girebileceği açıklanıyor. Ethereum’un geleceğine yönelik fiyat tahminleri ise analistlerce yorum konuları içine taşınmaya başlandı. Yazımınızın bu bölümünde analistlerin ETH fiyat tahminlerini içeren yorumları bir araya getiriyoruz. İşte analistlerin Ethereum yorumları:

  Aayush Jindal Ethereum Yorumu

  Aayush Jindal, Ethereum’un 2021 yıl sonunda 3.500 dolarlık hedef fiyata ulaşabileceğini açıklıyor. Buterin’in son olarak Dogecoin ağı ile bir köprü kurma önerisini verdiğine dikkat çeken analist, Ethereum kurucu ortağının gündemi iyi yönetebildiğini açıkladı. Buterin’in verdiği güvenli imaj sayesinde 2021’de ETH alımına yönelik taleplerin artabileceğini düşünüyor.

  WalletInvestor Ethereum Tahminleri

  WalletInvestor analistleri, hem Buterin’in hem de ETH madencilerinin kazançlarını nasıl kullandıklarına dikkat çektiler. Analistler Buterin’in bir açıklama yaptığını ve Pos konsensüse geçişe karşı bir önyargısı olmadığını belirttiğini söylüyorlar. Sadece sürecin uzun süreceğine dikkat çekiyorlar. Diğer yandan ETH madencilerin şimdiden hazırlık amaçlı ETH birikimlerine başladıklarını açıkladılar. Çünkü araştırma şirketlerinin verilerine göre ETH bakiyeleri cüzdanlarda giderek artıyor.

  Analistler tüm bu gelişmelerin 2021 senesi sonunda yeni hareketleri gündeme taşıyabileceğini düşünüyorlar. Bu kapsamda ETH’nin 3.000 dolar düzeyine ulaşabileceğini tahmin ettiler. Analistlere göre, ETH 2021 senesi Ağustos ayında ise 2.800 dolar ile 2.850 dolar bandı arasında dalgalanabilir.

  The Signalyst ETH Fiyat Tahmini

  The Signalyst analistleri, Ethereum’un 2021 yılı Eylül ayında 2.850 dolar ile 2.900 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıkladılar. Ethereum ağının yıkılmaz bir ekosistemi yönettiğini ve akıllı sözleşmelerde hala bir numara olduğunu düşünen analistler artış yönünde tahmin yaptılar. Analistlere göre ETH 2021 yıl sonunda ise 3.500 dolar ile 3.600 dolar bandında dalgalanabilir.

  Credibe Crypto Ethereum Tahmini

  Credible Crypto, ETH için 2021 ve 2022 senesine yönelik iki farklı yorum yapan analist oldu. Analiste göre 2021 senesi Aralık ayında ETH 3.000 dolar ile 3.050 dolar bandında fiyatlanabilir. 2022 senesi Mart ayında ise fiyatın 3.300 dolar seviyesine hızlı artış yapabileceğini düşünüyor.

  Sonuç Olarak

  Analistler ETH’nin 2021 senesinde daha ciddi fiyat artışlarını kayda alabileceğini düşünüyorlar. Çoğu analist ortak paydada buluşarak, sene sonu için 3.500 dolarlık fiyat tahminini yorumlarında veriyorlar. Buterin’in süreci iyi yönetmeye devam etmesi halinde değer kazanımının kayda geçebileceğinin altını çizdiler. Zaten ETH grafiğine ve indikatörlere baktığımda da, yükseliş için hazır bir formasyon çizdiğini görüyoruz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle