Kriptopara

BURGER Coin Geleceği 2021, 2022 - Analist Fiyat Tahminleri

  Bu yazımızda merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alan BURGER Coin hakkında farklı bilgileri sunacağız. Yatırımcıların da sıklıkla yanıt aradıkları BURGER Coin’in gelecekte başarılı olma olasılığı var mı, analistlerin Burger Swap Coin fiyat tahminleri ve yorumları nasıl şekillendi, grafik yorumu ne yönde sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  BURGER Coin Geleceği

  BURGER Coin geleceğine yönelik yorumlama getiren analistler, fiyat artışından söz ediyorlar. BURGER Swap Coin için uzun ve orta vadede değer kazanımı bekleyen analistler, kripto paranın daha çok benimsenebileceğini savundular. 

  Analistler, Burger Coin’in yatırımcılarda ilgi gören DeFi sektörüne dahil olduğunu ve buna bağlı olarak gelecekte daha fazla tercih edilebileceğini açıkladılar. Staking ile pasif gelir elde etmek isteyenlerin BURGER Coin alım taleplerini 2021 sonunda yükseltebileceklerini düşünüyorlar. Yatırımcıların özellikle Uniswap ve Binance Smart Chain üzerinden BURGER Coin ile etkili bir likidite sağlayabildiklerini savunuyorlar. Gelecekte, Defi protokolündeki en önemli BEP 20 destekli kripto paralardan birinin BURGER Coin olabileceğini tahmin ediyorlar. 

  BURGER Coin Fiyat Tahminleri 2021

  BURGER Coin için 2021 senesine yönelik yapılan fiyat tahminleri şu yöndedir:

  • CoinArbıtrage 2021 BURGER Coin Fiyat Tahmini: Analistlere göre 2021 bitiminde BURGER Swap Coin fiyatı 8.40663 dolar seviyesinden yer alabilir.
  • CLKCrypto BURGER Tahmini: Anonim analist 2021 sonunda Burger Coin fiyatının 8.25 dolar seviyesinden işlem görebileceğini tahmin ediyor. 
  • NobleCrypto 2021 BURGER Coin Tahmini: Anonim analistin 2021 yıl sonu Burger Coin fiyat tahmininde işaret ettiği fiyat 8.34 dolar düzeyinde yer alıyor.

  BURGER Coin Fiyat Tahminleri 2022

  2022 yılında BURGER Coin’in ulaşabileceği açıklanan fiyat değerleri hakkında detaylar şu şekildedir:

  • CoinAbitrage analistlerine göre BURGER Coin 2022 sene sonuna en yakın dönemde 13.6019 dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • CLKCrypto takma adlı anonim analist 2022 senesi ikinci yarısında BURGER Coin’in 12.55 dolar seviyesinden işlemde olabileceğini tahmin ediyor.
  • NobleCrypto takma adlı anonim analist ise 2022 ikinci yarısından BURGER Coin fiyatının 13.15 dolar seviyesinde olabileceğini ifade ediyor.

  BURGER Coin Hedef Fiyat Ne?

  Burger Coin’in uzak gelecekteki hedef tahminleri sunan analist topluluk CoinArbıtrage oldu. Analist topluluk 2023 sene sonunda BURGER Coin fiyatının 22 dolar seviyesine ulaşabileceğini savunuyor. Ek olarak 2024 yılını tamamlarken BURGER Coin fiyatı için 35.6088 dolarlık fiyatı tabloda görebileceğimizi tahmin ediyorlar. 

  BURGER Coin Grafik Analizi

  Burger Swap Coin grafik yorumunda, kripto paranın düşüş trendi içinde yer aldığı açıklandı. Anonim analistler %6 üzeri düşüş ardından meydana gelen değer kaybı ile kırmızı alanda işlemin başladığını ifade ettiler. Analistler TOBO formasyonunun kapanışı ile stop kullanımlı yatırımların tercih edilebileceği, risklerin kısa vadede yüksek göründüğü bir grafik modeline giriş yapıldığını açıkladılar.

  Analistler orta vade ardından ise yükselen üçgene ilişkin sinyalin grafik üzerinden gözlemlenebildiğini savunuyorlar. Analistlere göre düşüş trendi orta vade ardın kırılabilir ve Fib desteği ise 5.42 dolarlık alandan gelebilir. BURGER Coin’in yakından izlenmesi gereken kripto paralardan biri olduğunu açıklayan analistler, orta vadede artış beklentisi içinde olduklarını açıkladılar.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BURGER fiyatı %burger-swap+try% TL. Döviz cinsinden ise %burger-swap+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BURGER 24 saatte %burger-swap+yuzde%.

  Sonuç

  Analistlerin görüşlerine baktığımızda, Burger Swap Coin için olumlu düşüncelere sahip olduklarını görüyoruz. BURGER Coin’in 2024’te 35 doları aşmasını bekleyen analistler, bu tahminleri ile yeni rekor fiyat oluşumunu işaret ediyorlar. Özellikle DeFi sektöründe çokça tercih edilmesini bekledikleri BURGER Coin’in staking ve kredi alımı alanlarında öne geçebileceğini düşünüyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle