Kriptopara

BTT Coin Duruldu mu? Yükseliş devam edecek mi?

  BitTorrent yani BTT Coin güncel grafikleri incelendiğinde henüz alımlarda doyum noktasına ulaşmadığı ifade ediliyor analistler tarafından. Bu yüzden analistler BTT'yi yorumlarken 2021 ikinci yarısında fiyat çıtasının yükseleceğini belirtiyorlar. 0,0052 dolar bandının üzerine 2021 ikinci yarısında çıkması beklenen BTT Coin’in yükselişini nasıl devam ettirebileceğini uzman analist yorumlarını kaynak alarak sunacağız. 

  Pete Rizzo’ya Göre BTT Coin Yükselişi Devam Edecek mi?

  Pete Rizzo BTT Coin’in henüz rekor fiyatını gündeme getirmediğini düşünüyor. BTT Coin’in 2021 ilk yarısını %20 fiyat yükselişi ile kapatacağını belirtti. 2021 senesinin ikinci bölümde ise BTT Coin’in 0,0051 dolar düzeyinin üzerinde konumlanacağını açıklıyor.

  Pete Rizzo güncellediği son analiz verilerine göre BTC artış tahminlerinin, BTT artış beklentilerini de değiştirdiğini ifade ediyor. BTT Coin için koyulan 1 dolarlık hedef fiyatın 0,0060 dolar badına kadar gerilediğini belirtti. 

  Eğer BTT 1 dolar fiyatı 2021 yılsonunda bulursa oransal olarak BTC yükselişini geçmiş olacak. Bu durumun mümkün olamayacağını bu yüzden BTT Coin’in 2022 yılında en fazla 0,0055 dolar bandına çıkabileceğini açıkladı. BTT cephesinden analist yorumlarında güncellemeler başladı.

  Credible Crypto BTT Coin Yükselişini Yorumladı

  Credible Crypto, BTT Coin’in orta vadede yükselişini devam ettireceğini belirtti. Henüz alımda doyum noktasına ulaşmayan BTT piyasasının, 2021 senesinin yaz döneminde 0,0052 dolar fiyat değerini göreceğini düşünüyor. Analist, BTT Coin’in bu rekor fiyat ardından kısa vadeli düşüş içinde olacağını belirtti.

  Credible Crypto ikinci rekor fiyata yükseliş hareketinin ise 2023 yıl sonunda olacağını açıkladı. Bu değer kazanımının etkisiyle BTT Coin’in 2024 senesine girerken 1 dolarlık rekor fiyatı gündeme taşıyacağını öngörüyor.

   Ancak birçok analist BTC artışına yönelik beklenti ardından 4 yıl içinde 1 dolarlık fiyat hedefinin yakalanmasının mümkün olmadığını iletmeye başladılar. Credible Crypto ise henüz düşüncesini değiştirmiş değil.

  Aayush Jindal BTT Coin’in Devam Eden Yükselişini Yorumladı

  Aayush Jindal, BTT’nin 2020 yılında yapılan tahminlerin çok daha üzerinde bir performansı tablolara yansıttığını belirtiyor. Aslında BTT Coin’in 2021 yılında %20 üzerine çıkan değer kazanımı yapmasının kimse tarafından beklenmediğini aktardı. Hızlı ilerleyen BTT Coin’in 2021 sonunda 0,0055 dolar düzeyini göreceğini belirtti.

  2021 yılsonunda önce yaz aylarında ise 0,0040 dolar düzeyinin BTT Coin tarafından yakalanmış olacağını açıkladı. Aayush Jindal 2021 yılı sonu için 1 dolarlık beklentinin ise tarih olduğunu açıklıyor. 2021 ikinci yarısında tahmin edilen ETH ve BTC artışlarının piyasanın en etkili artışları olacağını ve diğer altcoinlerin bu oranın altında değer kazanımları ile gündeme gelebileceklerini ifade etti.

  Kaleo‘ya Göre BTT Coin Yükselişi Devam Edecek mi?

  Kripto para yatırımcılarının yakın takibindeki anonim analist Kaleo, BTT Coin’in yükselişini devam ettireceğini açıkladı. BTT Coin’in henüz durulmadığını ve fiyat dalgalanmaları ardında 2021 sonunda 0,0055 dolara yükseleceğini belirtti.

  Kaleo gündemde bir değişim olduğunu ve Tesla’nın yüksek miktarda BTC alımına bağlı olarak traderların 120 bin dolar değerli bahis girdilerini yaptıkları açıkladı. Bu durumda BTC için 2021 yılı ikinci yarısında 80 dolarlık fiyat tahmini yapabildiklerini belirtti. 

  Yeni konuma göre DOT, LINK, BTT, BHC gibi kripto para fiyat artışlarının ise bu oranla tutarlı olması gerektiğini vurguluyor. BTT için artık 2021 sonunda ve 2022 başında 1 dolarlık fiyat hedefinin gündemde olmadığını, fiyatın en fazla 0,0060 dolar bandına ulaşabileceğini belirtti.

  Wallet İnvestor Analistleri’ne Göre BTT Artışı Devam Edecek mi?

  Wallet İnvestor analistleri’ne göre BTT Coin, 2021 sene sonunda 0.0056 dolar fiyat seviyesine ulaşacak. Bu kapsamda ilk yarı ardından yükselişin devam etmesi, yaz aylarında yaşanan fiyat dalgalanması ardından ise rekor fiyata yükselme hareketi bekleniyor. Wallet İnvestor analistleri BBT Coin’in 2024 senesinde 0,0065 dolar düzeyinde çıkacağını düşünüyorlar.

  Crypto Info Base Analistleri BTT Coin Artışını Yorumluyor

  Crypto Info Base analistleri, BTT Coin için diğer analistler kadar parlak bir tabloyu çizmiyorlar. Fiyatın düşüş ile birlikte 2021 ikinci yarısında 0,0028 dolarla 0,0049 dolar badı arasında olacağını belirttiler. 

  İlk yarıda kazanılan %20’lik fiyat artışının korunacağını ancak rekor fiyata yükselişin olmayacağını belirttiler. 2022 senesinin ikinci yarısında ise BTT Coin’in yeni bir yükseliş yaparak, 0,0040 dolarlık düzeye yükseleceğini açıklıyorlar.

  Trading Beasts Analistleri’ne Göre BTT Artışı Devam Edecek mi?

  Trading Beasts analistleri BTT Coin artışının kısa vadede devam edeceğini düşünüyorlar. 2021 yılının ikinci yarısına giriş yapmadan %25’lik değer kazanımı sonunda 0,0052 doların tabloya geleceğini açıkladılar. Ardından ikinci yarıda düşüş etkisiyle 0,0039 dolar ile 0,0050 dolar bandında bir fiyatın tabloya geleceğini düşünüyorlar.

  BTT Coin yükselişinin 2022 yılında 0,0045 dolara yapılacak olan yükseliş ivmesiyle tekrar gündeme geleceğini belirttiler. 2025 sonunda ise 1 dolarlık fiyatın oluşmasının ise hala muhtemel olduğunu düşünüyorlar.

  Sonuç

  BTT Coin yükselişi hakkında görüş ayrılıkları mevcut. Ancak 1 dolarlık fiyata yükselişin 5 sene ardından yaşanabileceği hakkında orta noktada buluşulduğu görülüyor. Analistler BTT Coin’in 2021 sene sonunda 0,0052 dolar düzeyine ulaşabileceğini belirtiyorlar. Yükselişe ilişkin bu beklentilerin BTT Coin tarafından nasıl karşılanacağını ilerleyen süreçte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle