Bounce (AUCTION) Coin Nedir? AUCTION Token Nasıl Alınır?

  Bounce (Auction) Coin halka arzı ile birlikte taşıdığı potansiyel nedeniyle kripto para dünyasında büyük popülerlik kazandı. DeFi ailesinin yeni üyesi Auction token nedir, nereden ve nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi merak edilen soruların yanıtlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Bounce (Auction) Coin Nedir?

  Bounce (Auctin) Coin, zincirler arasında pek çok kripto para için borç alma ve verme, takas imkanı sunan altcoin’dir. DeFi kategorisinde merkeziyetsiz yönetişim, stake mekanizmaları ve likidite madenciliği içeren açık artırma platformu “Bounce Finance” firması tarafından Ethereum altyapısı kullanılarak geliştirilmiştir. Çoklu cüzdan ve çoklu zincir desteği sunan Auction token, 2020 yılında 2,2 milyon adet toplam arzla kripto para dünyasında yerini almıştır.

  Bounce Whitepaper

  Auction Coin bankacılık sistemini blockchain’e taşımak amacıyla geliştirildi. Tüm DeFi tabanlı projelerde bu amaca yönelik geliştirilmiş olsada Bounce Coin, bankalar arasında borç, takas ve faiz işlemlerine olanak tanımaktadır. DeFi projelerinin ulaşmak istediği amacı bir adım öteye taşıyan Bounce (Auction) Coin hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için https://docs.bounce.finance/web adresi üzerinden whitepaper’ı inceleyebilirsiniz.

  Bounce (Auction) Coin Yorumları

  Blockchain altyapısının günümüz bankacılığına uyarlanması hedefine bir adım daha yaklaşılmasına olanak tanıyan Bounce (Auction) Coin, hedefleri doğrultusunda sahip olduğu özellikler ile yüksek talep görmeyi başardı. Ardında pek çok hata barındıran token için henüz uzmanlar temkinli bir yaklaşım sergilese de sorunların çözülmesi halinde büyük potansiyel taşıdığını söylemek mümkündür. Arz edilen toplam coin miktarı sınırlı olsa da hedeflenen 10 milyon arza yaklaşıldıkça Auction fiyatı için baskı artabileceği düşünülmektedir.

  Bounce Coin Geleceği

  Henüz yeni bir proje olmasına karşın DeFi alanın önemli bir mesafe katkı sağlamasını sağlayan Auction Coin, sitesinde paylaştığı “gelecek adına yeni bir protokol inşaatı” misyonunu yerine getirmiş görünüyor. Henüz geliştirici şirket tarafından paylaşılmış bir yol haritası bulunmazken, projenin içerdiği bir takım hatalar da uzmanların temkinli duruş sergilemelerine yol açıyor.

  Mevcut DeFi bileşenleri ile bütünleşmeyi ve birleşmeyi hedefleyen geliştiriciler, ETH altyapısı ile inşa ettikleri Bounce Coin’in yüksek potansiyel içermesine katkı sundular. En büyük borsalarda hızla listelenen coin’in sorunlarına çözüm bulması halinde barındırdığı potansiyeli fiyatına yansıtması bekleniyor.

  Bounce (Auction) Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 Bounce fiyatı %auction+try% TL. Döviz cinsinden ise %auction+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bounce (Auction) 24 saatte %auction+yuzde%.

  Hedeflediği başarının etkisi ve DeFi projelerine olan ilgi ile arzında büyük ilgi ile karşılaşan Bounce (Auction) Coin fiyatı, son günlerde yaşadığı yükselişin düzeltmesini tamamlıyor. 12 Nisan 2021 tarihli zirvesinin %50 altında fiyatlanan altcoin’de volatil hareketler görülmesi ise yatırımcıların halen “doğru zaman” noktasında beklemelerine yol açabiliyor. Coin’in vadettiği gelecek ve DeFi ailesine olan ilgiye değinen uzmanlar, Auction mevcut fiyatının alım için doğru noktalarda olabileceğini düşünüyor.

  Auction Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Huobi Global, Gate.io ve BkeX borsalarına ait web sitelerine giriş yapın.
  • 2. Adım: Seçtiğiniz borsada hesap açarak cüzdanınızı oluşturun.
  • 3. Adım: Hesabınıza para transferi gerçekleştirin.
  • 4. Adım: Üyelik oluşturduğunuz borsada “Alım-Satım” menüsünü kullanarak, “Auction” paritelerinden uygun olan seçimi yaparak coin’i satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız coin’i kısa vadeli volatiliteden yararlanmak için borsada tutabilir ya da çevrimdışı cüzdanda saklayabilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  Bounce (Auction) Coin avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Çoklu cüzdan ve çoklu zincir desteği sağlar.
  • Hedeflediği pazara yönelik attığı adımlar, DeFi projelerinin pek çoğundan öndedir.
  • Toplam arz miktarı nispeten sınırlı kabul edilebilir.

  Dezavantajları Neler?

  Bounce (Auction) Coin dezavantajları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Yeni proje olması nedeni ile düzeltilmesi gereken sorunları bulunmaktadır.
  • Henüz geliştiriciler tarafından yol haritası belirlenmemiştir.
  • Hareketleri volatildir.

  Sonuç

  Bounce Finance tarafından Ethereum tabanlı olarak geliştirilen Bounce (Auction) Coin, sahip olduğu potansiyel nedeni ile kripto para piyasasında çabuk benimsendi. Önemli borsalarda yakaladığı listelenme başarısını sürdüren Coin, henüz yeni olması nedeni ile geliştirilmesi gereken özellikler ve çözülmesi gereken sorunlar içeriyor.

  Sorunların çözümüne yaklaşıldıkça hedeflenen “Bankacılık sistemini Blockchain’e Taşıma” misyonunu tamamlama potansiyeline sahip olan Coin, DeFi’nin yükselen yıldızları arasında yerini alabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle