Kriptopara

BOND Coin Geleceği 2021 - BarnBridge Fiyat Tahminleri Ne?

  Dilimli oynaklık türevlerini kullanarak piyasada daha az risk ile yatırım yapma amacı olanların yakın takibindeki BOND Coin hakkında pek çok konu araştırılıyor. Cüzdanına BarnBridge (BOND) Coin eklemek isteyen yatırımcılar, BOND Coin geleceğini merak ediyorlar. Bu yazımızda BOND Coin gelecek yorumları, fiyat tahminleri ve grafik analiz yorumu hakkında bilgileri analistlerin görüşlerini temel alarak sunacağız.

  BOND Coin Geleceği 2021

  BOND Coin geleceği hakkında yorum yapan analistler, orta ve uzun vadeli gelecekte oluşabilecek değer kazanımlarını konu alıyorlar. Ek olarak, BarnBridge projesinin getiri duyarlılığına sahip bir proje olduğunu, kripto para dünyası için risk azaltıcı bir araç olarak görev aldığını belirtiyorlar.

  Borç bazlı türevlerde faiz oynaklığı riskini azaltarak işlem yapmayı mümkün kılan BOND Coin’in özellikle kurumsal şirketlerin tercihi olabileceğini belirttiler. 2021 senesinde ve 2022’de BOND Coin’in alım taleplerini, işlem hacmini ve fiyatını yükseltebileceğine inanıyorlar. 

  Bond Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel durumda 1 BOND fiyatı %barnbridge+try% TL. Döviz cinsinden ise %barnbridge+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BOND 24 saatte %barnbridge+yuzde%.

  BOND Coin Grafik Analizi

  BOND Coin grafik analizi yaparak yorumlayan anonim analistler, yeşil alanda işlemin başladığından söz ediyorlar. Anonim analistlere göre BOND Coin grafiğinde yükselen kanal öne çıkarken, kısa vadede değer artışının devamı için sinyaller alınıyor. Analistler BOD Coin’in yükselişine hız katılabilmesi için aşması gereken ilk direncin 26.10 dolarlık düzey olduğunu ifade ettiler. Bu direncin kırılabileceğini tahmin eden analistleri değer kazanımı yönünde yorum yaptılar.

  BOND Coin grafiğinden alt kanaldaki desteğin 21.50 dolarlık düzeye en yakın noktada olduğu açıklandı. Analistler 18 Temmuz tarihinde 23.58 dolarlık fiyat ardından aşağı yönlü sert bir düşüşün kırılma ile başladığını ardından 23 Temmuzda etkili yükselişin geldiğini belirttiler. Bu tarih ardından kısa vadeli düşüşün ve hemen ardından gelen yatay seyrin görüldüğünü belirttiler. Son olarak 32 bin dolar seviyesini aşarak 35 bin dolara ulaşan BTC’nin piyasaya etkisi ile yükseliş trendinin BOND Coin için tekrar başladığını ve devam sinyallerinin olduğunu açıklıyorlar. 

  Bond Coin Fiyat Tahminleri

  BarnBridge fiyat tahminler 2021 senesinde iki önemli analist topluluk tarafından verildi. Uzman analistlerin bulunduğu topluluklar değer kazanımı yönünü işaret ediyorlar. Yazımızın bu bölümünde analistlerin BOND Coin fiyat tahminlerini sizler için sunuyoruz. 

  KriptoRANK BOND Coin Fiyat Tahmini

  KriptoRANK analistlerinin BarnBridge Coin fiyat tahminlerine ilişkin ayrıntılar:

  • Analist topluluk BOND Coin’in 2021 yıl sonunda etkili bir değer kazanımı yapabileceğini ve 35.75 dolar seviyesine kadar yükselebileceğini açıkladı.
  • Analistlere göre BOND Coin 2022 yılı ilk yarısı içinde 47.50 dolar ile 50 dolar bandı arasında fiyatlanabilir.
  • Analist topluluk 2023 sene sonu için verdikleri BOND Coin fiyat tahmininde 110 dolarlık hedef fiyatı işaret ettiler. 2023’te etkili bir artış olabileceğine inanıyorlar. 
  • 2024 sene sonu  için analist topluluk tarafından yapılan BOND Coin fiyat tahmini 154.600 dolar seviyesinde oldu.

  Bu tahminlere bakıldığında analist topluluğu BarnBridge Coin için iyi bir gelecek tablosu çizmeye çalıştığı görülüyor.

  CoinArbitarge BOND Fiyat Tahmini

  CoinArbitrage analistlerinin gündeme taşıdıkları BarnBridge Coin fiyat tahminleri hakkında bilgiler şöyledir:

  • Analistlerin tahminlerine göre BarnBridge Coin 2021 yıl sonunda 47.2312 dolar düzeyinden işlem görebilir.
  • Analist topluluk, tam 1 sene sonra BOND Coin fiyatının 47.2325 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini savunuyor. 
  • Analistlerin düşüncesine göre önümüzdeki 3 sene içinde BOND Coin, en yüksek 276.448 dolardan en düşük 11.99 dolardan fiyatlanabilir. Ancak yükseliş yönündeki fiyat tahminin tabloda olma olasılığını yüksek görüyorlar.
  • Analist topluluğun 2022 sene sonu için gündeme taşıdıkları BOND Coin fiyat tahmini 76.4201 dolar seviyesinde oldu.
  • 2023 yıl sonunda BarnBridge Coin’in 123.648 dolar düzeyinde olabileceğini açıklayan analistlerin 2024 sonu fiyat tahminleri 200.062 dolar seviyesinde oldu. 

  Bu fiyat tahminleri ile BOND Coin için parlak bir gelecek çiziliyor.

  Sonuç Olarak

  BOND Coin, analistlerin fiyat artışına gidebileceğini tahmin ettikleri kripto paralardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Analistlerce fiyatının 2024 yılına kadar 200 dolar ve üstü fiyatlara çıkması bekleniyor. Eğer tahmini fiyatları tabloya getirebilir ise orta ve uzun vadede kar getirebilir. 2021 boğa sezonunda çok etkili bir yükseliş kaydedemeyen BOND Coin, Binance ve Coinbase gibi önemli borsalarda da listelenmiş durumda. Bu onun geniş bir yatırımcı kitlesine hitap etmesine yardımcı oluyor. Piyasanın düzelmesi ile birlikte BOND projesi fiyatı ile parlayan bir yıldız olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle