Kriptopara

BNB Coin Tahminleri 2021 - Yorum ve Grafik Analiz

  Altcoinlere yatırım yapmak isteyenlerin Ethereum ardından en çok araştırdıkları kripto paralardan biri olan BNB Coin hakkında çok fazla soru gündemde yer alıyor. Yatırımcılar alımlar öncesinde BNB Coin tahminleri nasıl, yorumları ve grafik analizlerinde nelerden söz edildi gibi soruların yanıtlarını arıyorlar. Bu yazımızda sorulara ışık tutacak BNB Coin tahminleri, yorumları ve grafik analizi hakkında bilgileri analistlerin gündeme yansıttıkları bilgileri baz alarak sunacağız.

  BNB Coin Tahminleri 2021

  BNB Coin hakkında 2021 senesine yönelik tahmin yapan analistler, onun 2022 senesinde kayda alabileceği değer kazanımlarına zemin hazırlayabileceğini belirtiyorlar. 2021 senesinde hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılardan aldığı talepleri yükseltebileceğini açıklıyorlar.

  Zira Binance borsası büyüdükçe BNB coin’in de değeri artıyor. Borsa giderek kullanıcılarına daha geniş olanaklar ve avantajlar sunuyor. Tüm bu hizmetler içerisinde BNB’nin çok önemli bir yeri var. Uzman analistler 2021’de BNB Coin sahibi cüzdan sayısında artış olduğunu ve 2021’de işlem hareketliliğinin fiyat artışını kayda alabileceğini tahmin ediyorlar.

  BNB Coin Yorum

  BNB Coin hakkında yorum yapan analistlerin onun düşük masraf ve yüksek işlem hızı avantajlarından söz ediyorlar.

  Diğer yandan Binance borsasından gelen gücün ve BNB Coin’in bu alanda geniş işlem çifti ile kullanılabilmesinin ek avantajlar olduğunu dile getiriyorlar. BNB Coin grafiğine bakıldığından 2021 için iyi bir performansın ortaya çıktığını belirten analistler, 2021’de değer kazanımı beklediklerine yorumların yer vermişler.

  BNB Coin Grafik Analiz

  BNB Coin için son grafik analiz 14 Haziran 2021’de incelenen grafikten günümüze uzanan bir inceleme üzerinden yapıldı. ForecatCity analistleri tarafından yapılan grafik analiz ile BNB geleceğine dair yorumlar yaptı. Analistlere göre BNB Coin grafiğinde 306 dolarlık fiyat noktası oldukça önemli. 2021 sene sonunda bu fiyata çıkış gerçekleşirse 2022’de yeni rekorlar kayda geçebilir.

  Analistlere göre BNB Coin grafiğinde, 330.80 dolarlık yükselişe en büyük hızı kazandırabilecek olan destek noktasının altındaki tüm fiyatlar için geçici geri çekilme olasılıkları mevcut. Haziran ayı içinde ise bu fiyat bantları içinde hareketlerin seyrettiğini belirttiler. Analistler, Range Boun’da yükseliş eğilimi başlangıcı beklendiğini, RSI için 53 değerinin önemli olduğunu açıkladılar. Diğer yandan fiyatın dinamik direnç olan 21 günlük WEMA altında olduğunu ve düşüş riskinin Haziran için devam ettiğini belirtiler. TP1 hedefinin 280 dolar olduğunu ve TP2 hedefinin ise 377 dolar olduğuna dikkat çektiler.

  BNB Coin Fiyat Tahminleri

  2021 senesinde, BNB Coin için 2025 yılına kadar uzun vadeli fiyat analizi yapan pek çok analist bulunuyor. Bu yazımızda BNB Coin değer kazanımı beklediklerini ifade eden uzman analist topluluklarının fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte analistlerin BNB Coin ile ilgili fiyat tahminleri:

  DigitalCoinPrice BNB Fiyat Tahmini

  DigitalCoinPrice analistlerinin tahminine göre BNB Coin, 2021 senesi sonunda 462 dolar seviyesinden fiyatlanabilir. Platform analistleri aynı zamanda 2025 senesine kadar süren uzun vadeli bir fiyat tahmini yaptılar.

  Uzman analist topluluğa göre BNB Coin 2022 senesinde 528 dolar ve 2023 senesinde ise 624 dolar değerini görebilir. 2024 yılında BNB Coin fiyatının 729 dolar düzeyine çıkabileceğini belirttiler. 2025’de 917 dolarlık fiyatın tablolara yansıyabileceğini düşünüyorlar.

  KingTrade BNB Fiyat Tahmini

  KingTrade’in BNB Coin tahminine göre, 2021 yılında değer kazanımı gündemde olabilir. 2021 yılı Ağustos ayı sonunda BNB Coin’in 350 dolar fiyatına çıkabileceğini açıklayan analist, hızlı bir yükseliş beklentisi içinde. 2025 yılında ise 850 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini açıkladı.

  WalletInvestor BNB Fiyat Tahmini

  WalletInvestor analistleri, BNB Coin fiyat tahminlerinde 2021 yıl sonu için 400 dolarlık hedef fiyatı işaret ettiler. Uzman analist topluluğa göre 2025 yıl sonunda BB Coin fiyatı, 1.000 dolar seviyesine çıkış yapabilir.

  Sonuç

  BNB Coin 2021 yılından 2025’e kadar iyi bir performans ile değerlenmesi beklenen kripto paralar arasında yer alıyor. Binance borsasında geniş işlem çifti ile yatırım yapma avantajların ona yeni alımları ve değer kazanlarını getirebileceği düşünülüyor.

  Ayrıca Binance borsasında verilen bütün hizmetlerde BNB coin avantajlı olarak sunuluyor. Tüm dünyada büyüyen borsa giderek daha büyük bir marka haline geliyor. Binance markası büyüdükçe de BNB Coin değeri de artıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle