Kriptopara

2021, 2022 BLZ Coin Geleceği, 4 Bluzelle Coin Fiyat Tahmini

  BLZ Coin son yükselişi ile kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Kripto para piyasasının önde gelen 4 uzman isminin 2021 ve 2022 yıllarına ilişkin BLZ Coin tahminleri gelin hep birlikte inceleyelim.

  BLZ Coin Geleceği Ne Olur?

  Merkeziyetsiz uygulamaların güvenli, ölçeklenebilir ve sansüre karşı korumalı olarak kayıt altına alınmasını sağlayan Bluzella (BLZ) Coin projesi, kripto para analistlerince portföylerde yer alması gereken dijital para birimleri arasında gösterilmektedir. Yeni yükseliş dalgası yaşanan altcoin’de 2021 ve 2022 yıllarında yükselişin devam etmesi beklenmektedir.

  Proje kurumsal yatırımcıların ilgisini çekme potansiyeline sahiptir ve analistler, 1 dolar hedefinin 2022 yılının sonlanması ile birlikte görülebilir.

  BLZ Coin Grafik Analizi

  Aynı zamanda BZL Coin yatırımı yapan anonim kripto para analistleri, 12 Kasım 2021 tarihinde 1 saatlik grafiklerde görülen uzun iki alım barına işaret ederek, fiyatların yükseliş trendine girdiği yönünde görüşlerini ifade etmektedirler. Yaşanan sert yükselişin ardından hafif geri çekilmenin devam ettiği belirtildiği altcoin’de, MACD ve RSI göstergelerindeki şişliğin bu akümülasyon sürecinde ineceği beklentisi hakimdir. Coin’de devam eden hareketlerin flama formasyonu yönünde şekillenmesi beklentisi dile getirilirken, fiyatların üçgen alt tabanına üç temas gerçekleştirdiği ve bu destek çizgisinin yakından izlenmesi gerektiği ifade edilmektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BLZ fiyatı %bluzelle+try% TL. Döviz cinsinden ise %bluzelle+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bluzella Coin fiyatı 24 saatte %bluzelle+yuzde%.

  4 Uzmandan Bluzella Coin Fiyat Tahminleri

  Önde gelen 4 kripto para analistinin BLZ Coin fiyat tahminleri, yükselişin başladığını müjdemektedir. Yıl bitmeden en az 0,50 dolarlık fiyata gelmesi beklenen altcoin’de, 1 dolar hedefi orta vadede görülmektedir. Fiyat tahminleri 2022 yılının da yükselişle geçeceğini göstermekte ve BLZ Coin’in karlı bir sanal para olduğu yönünde güçlü beklentilerine işaret etmektedir.

  Wallet Investor BLZ Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistleri, BLZ Coin’de fiyat artışının sürmesini beklediklerini ifade etmektedirler. Analistler, kısa ve orta vadede göstergelerin Bullish trend gösterdiğine değinerek, bu doğrultuda 1 yıl içinde BLZ Coin’in 0,436 dolara yükselme potansiyeli bulunduğunu ifade ettiler. Gelecek yıllara ilişkin fiyat artışının devam etmesini bekledikleri altcoin’de, 1 dolar ve üstü fiyatların 2026 yılına kadar görülmesini beklediklerini belirttiler.

  The News Crypto Bluzella Fiyat Tahmini

  The News Crypto analistleri BLZ Coin 1 doları görecek mi sorusuna yönelik paylaştıkları fiyat tahminlerinde, merkezi olmayan depolama ağı olarak tanımladıkları projedeki potansiyele işaret ettiler. Analistler mevcut trendin simetrik üçgen modeline işaret ettiğine değinerek, 2021 yılında sırası ile 0,43 ve 0,66 dolar dirençlerinin yakından takip edilmesi gerektiğini ifade ettiler. 2022 yılı için de yükselişin devamını öngören analistler, kripto para dünyasının ilgisine bağlı olarak 1 dolar seviyelerinin muhtemel olduğu değerlendirmesinde bulunmaktadırlar.

  Trading Beats BLZ Fiyat Tahmini

  Trading Beats analistleri mevcut trende yönelik paylaştıkları BLZ Coin tahminlerinde, aylık periyotta beklentilerini paylaşmaktadırlar. Analistler Aralık 2021 döneminde BLZ Coin’in en fazla 0,435 dolara yükselmesini beklediklerini ifade etmektedirler. Gelecek yılın ilk üç ayında hafif gerileme bekledikleri altcoin’de Nisan ayı ile birlikte yükselişin başlayacağını öngören analistler, Mayıs ayında 0,437 dolarlık fiyat hedefleri bulunduğunu ifade etmektedirler.

  Digitalcoin BLZ Coin Fiyat Tahmini

  BLZ Coin’de boğa senaryosuna yönelik tahminlerde buluşan Digitalcoin analistleri, yükselişin 2021 yılı sonlanmadan başlayacağı yönünde görüş beyan etmektedirler. Analistler bu yıl 0,530 dolarlık fiyat tahmini paylaştıkları BLZ Coin’de, gelecek yıl 0,597 dolarlık fiyat hedefi belirlemiştir. Yatırımcıların merakla beklediği 1 dolar fiyat hedefini ise 2025 yılında beklediğini ifade eden Digitalcoin analistleri, bu yılın ardından 1 doların üzerinde yükselişin devam etmesini beklediğini açıklamaktadırlar.

  Sonuç

  BLZ Coin analizleri ve fiyat tahminleri, merakla beklenen boğa piyasasının başladığını ifade etmektedir. Analistler bu yıl bitmeden 0,50 dolarlık seviyelere yükseliş öngördükleri altcoin için orta vadede 1 doların oldukça muhtemel olduğu yönünde değerlendirmelerde bulunmaktadırlar.

  2021 ve 2022 yılları için karlı bir dijital para olarak görülen BLZ Coin, önde gelen kripto para analistlerine göre teknik analiz seviyelerine bağlı kalınarak portföylerde yer almalıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle