Kriptopara

Binance (BNB) Coin Geleceği 2021 - BNB Fiyat Tahminleri Ne?

  Fiyatındaki dalgalanmalar ile yatırımcıların dikkatini bir kez daha çeken Binance (BNB) Coin hakkında birçok soru gündemde yer alıyor. Bu yazımızda yatırımcıların en çok merak ettikleri BNB Coin gelecekte nasıl bir noktada olabilir, fiyat tahminleri ne yönde, grafik yorumu nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Binance Coin Geleceği 2021

  Binance Coin hakkında yorum yapan analistler, Ağustos ortası ardından gelebilecek değer kazanımlarından söz etiler. Analistlere göre, Binance borsasından güç alan ve düşük işlem ücreti ile kripto para ticaretini mümkün kılan BNB Coin, 2021’de fiyat artışı yapabilme potansiyeli taşıyor. 

  Analistler bir yatırım pozisyonunda değil ama yüksek sermayeli birçok yatırım pozisyonunda işlem yapan kurumsal şirketler için BNB Coin’in sunduğu işlem indirimlerinin son derece önem kazandığını belirttiler. Çünkü bu avantaj kar kazancını da yükseltiyor. 2021 ve 2022’de BNB Coin’e olan alım taleplerinde artış olabileceğini tahmin ediyorlar. 

  Binance (BNB) Coin Fiyat Tahminleri

  BNB Coin hakkında fiyat tahminlerini yapan analistler, değer kazanım ihtimalini konu alıyorlar. Yazımızın bu bölümünde BNB Coin fiyat tahminleri bir araya topladık. İşte analistlerin Binance Coin için hedef fiyatları:

  DigitalCoin Price Binance Coin Fiyat Tahminleri

  DigitalCoin Price analistlerinin Binance Coin için gündeme taşıdıkları fiyat tahminleri şunlardır:

  • Analist topluluğa göre BNB Coin 2021 sene sonunda 462 dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • Analistler BNB Coin’in 2022 senesi ikinci yarısında 528 dolar düzeyinden olabileceğini tahmin ediyorlar.
  • 2023 yılının ikinci yarısına geldiğimizde BNB Coin fiyatının 624 dolara çıkış yapabileceğini savunuyorlar.
  • 2024 senesinde  729 dolarlık değerin tabloda olabileceğini ve çarpıcı artışın gelebileceğini açıkladılar.
  • Analist topluluk, 2025 yılına yönelik Binance Coin fiyat tahminlerini 917 dolar olarak verdiler. 

  Tüm bu tahminler ile Binance Coin’in önümüzdeki senelerde fiyat çıtasını yükseltebileceğini iddia ediyorlar. 

  StonHandCrypto BNB Coin Fiyat Tahmini

  SatonHandCrypto takma adlı anonim analistin BNB Coin için bilgisini sunduğu fiyat tahminleri:

  • Anonim analist Binance Coin’in 2021 sene sonunda 452 dolar seviyesinden işlem görebileceğini savunuyor.
  • 2022 yılının sonuna geldiğimizde 520 dolarlık fiyatı tabloda görebileceğimizi iddia ediyor.
  • Anonim analiste göre 2023 sene sonunda BNB Coin fiyatı 570 dolar seviyesine kadar hızlı bir çıkış yapabilir.
  • Analist tarafından 2024 yılı ikinci çeyreğine yönelik verilen Binance Coin fiyat tahmini 620 dolar seviyesindeyken, 2025’te bu fiyatın 684 dolara çıkabileceğini ifade ediyor. 

  Binance Coin Grafik Analiz Yorum

  Binance Coin grafik analizini yorumlayan analistler, grafiğe bakıldığında satış baskısının devam ettiğinin sinyallerini görebildiklerini belirttiler. Analistlere göre, bu baskı kısa vadede devam edebilir. Ancak periyodun ilerleyişinde yatay bir dalganın oluşabileceğini ve takoz modelinin ortaya çıkarak tamamlanabileceğini tahmin ediyorlar.

  Anonim analistler 315 dolarlık geçen desteğin etkisi sert düşüşlerin önlenebileceğini ve değer kazanımının bir sonraki ayda dikkat çekebileceğini belirttiler. Anonim analistler BNB Coin için yükselişi önleyen direncin 325 dolar seviyesinde olduğunu düşünürken, Ağustos ortasında bu seviyenin kırılabileceğini aktarıyorlar. Analistlere göre BNB Coin’in yakınsadığı Fibonacci seviyeleri oluşursa değer kazanımı giriş yapabilir.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Binance Coin 24 saatte %binancecoin+yuzde%.

  Sonuç

  Binance Coin analistlerin fiyatını yükselteceği yönünde tahminlerine konu olan kripto paralar arasında yer alıyor. 2022 senesinde en parlak dönemini yaşayabileceği düşünülen BNB Coin’in en çok kurumsal şirketlerden ilgi görebileceği tahmin ediliyor.

  Kripto para sektörünün en başarılı projesi olarak sayılan BNB, bağlı olduğu borsanın başarısı nispetinde fiyat artışını gelecekte de sürdürecek gibi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle