Kriptopara

Barcelona Coin Boğa Koşusu Başladı mı? BAR Token Alınır mı?

  2021 yılında kripto para sektöründe taraftar token’lerde patlama yaşandı. Bunlardan biri olan Barcelona futbol kulübünün resmi kripto para birimi Barcelona Coin de merak konusu oldu. Bu yazımızda, Barcelona ($BAR) Token boğa koşusu başladı mı, BAR Coin alınır mı gibi soruların yanıtlarını inceleyeceğiz. 

  Barcelona Coin Alınır mı?

  BAR Coin, Barcelona futbol takımı ve kulübü ile taraftarların etkileşimini sağlayan bir taraftar tokendir. Socios.com tarafından geçtiğimiz yıl içerisinde piyasaya sürülen BAR Coin piyasada BARCA olarak da biliniyor. Kripto para piyasasında ilk blockchain tabanlı taraftar etkileşimine yönelik tasarlanan Socios.com adresinden satın alınabilir. Aynı zamanda yerli kripto para borsası Paribu üzerinden de BAR coin satın alma işlemleri yapılabiliyor. 

  2021 yılında NFT sektörünün patlama yapmasıyla birlikte taraftar tokenlerin de yükselişe geçtiği görülüyor. Özellikle Barcelona futbol kulübünün dünya çapında geniş taraftar kitlesine sahip olması Bar Coin alım hacminin genişleyebilmesi açısından olumlu faktör. Bu yüzden analistler BAR coin alımı yapmayı düşünen yatırımcılar için pozitif yönde yorum ve değerlendirmelerde bulunuyor. 

  Barcelona Coin Fiyatı Yükselecek mi?

  BAR Coin yatırımcılarına muhteşem bir taraftar deneyimi yaşatmak için piyasaya sürülen "BAR Coin Yükselir Mi?" sorusu da oldukça trend konusu oldu. Kulüp ve taraftar arasındaki iletişimi güçlendiren ve taraftarlara kulüp ile ilgili alınacak kararlarda çeşitli katkılar yapma fırsatı sunan BAR Coin geleceği ile ilgili yapılan fiyat tahminlerine göre yükseliş bekleniyor. Kripto para sektörünün en büyük borsası Binance bünyesinde listelenen BAR Coin bu sebeple her zaman fiyatını arttırma potansiyeli taşıyor. 

  22 Haziran 20202 tarihinde Barcelona futbol kulübü tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında piyasaya sürülen BAR Coin büyük ilgi görmüştü. Sadece iki saat gibi kısa bir süre içinde yatırımcılar tarafından 1.3 milyon dolarlık BAR Coin alımı gerçekleşti. En büyük kripto para borsası Binance gibi platformlarda listelenmesiyle de zirve gören BAR Coin fiyatı şu anda yükseliş trendini devam ettiriyor. Kripto para uzmanları, sportif başarıları ile gündeme gelen Barcelona futbol kulübünün kendi kripto para biriminin her zaman yükseliş potansiyeli taşıdığını vurguluyor. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BAR fiyatı %fc-barcelona-fan-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %fc-barcelona-fan-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Barcelona Token 24 saatte %fc-barcelona-fan-token+yuzde%.

  Barcelona Coin Grafik Analiz Yorumu

  Geçen yıl itibarıyla kripto para piyasasına sürülen Barcelona Coin, (BAR Token), spor tutkusunu yaşayan kripto para yatırımcılarının desteğini görüyor. Spor dünyası ile kripto para dünyasını birleştiren ilk projelerden biri olan Barcelona Coin, dünya çapında ilgi görüyor. Genel grafik değerlerine bakıldığında BAR Coin fiyatının taraftarlardan gelen destekle birlikte hızlı bir yükselişe geçtiği görülüyor:

  • 1 yıl içinde neredeyse yüzde 1000 değerinde artış gözlemleniyor. BAR Coin, geçtiğimiz dönemde yaşanan kripto para piyasasındaki genel düşüşten olumsuz etkilendi. Fakat kripto para piyasasının toparlanmaya başlamasıyla birlikte BAR Coin yükseliş trendine yeniden girmeyi başardı. 
  • Son 24 saatte BAR Coin fiyatının yüzde 10.02 oranında değer kazandığı analistler tarafından vurgulanıyor. 
  • Dolaşımda yaklaşık 3 milyon kripto para arzına sahip olan BAR Coin bu sayede en değerli kripto para birimleri listesinin 387. basamağında yer alıyor. 

  Barcelona Coin Fiyat Tahminleri

  Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinden Barcelona’nın yerel kripto para birimi BAR Coin yorumları ve fiyat tahminleri de dikkat çekiyor. Deneyimli kripto para analistleri, BAR Coin fiyatının gelecekte artış gösterebileceğini düşünüyor. 2021 yılından itibaren önümüzdeki yıllarda BAR Coin fiyatının nasıl değişeceğini gösteren analizler ve uzman yorumları şu şekildedir:

  CoinArbitrage Barcelona Coin Fiyat Tahmini

  • Analistler BAR Coin geçmiş verilerini takip ederek token fiyatındaki aylık değişimi yorumladıklarında pozitif sinyaller ortaya koyuyor.
  • BAR Coin fiyatı aylık değişimi yüzde 83.45 oranında görülüyor.
  • Bundan 1 sene önce BAR Coin fiyatı yüzde 572 oranında daha düşük olması, kripto paranın nasıl yükseleceğini gösteriyor. 
  • Barcelona Coin, kripto para dünyasının en büyük borsalarından Binance, ZT, BKEX ve Paribu gibi platformlarda listelendiği için yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. 
  • FC Barcelona Fan Token fiyatı 225,26 TL’den işlem görmeye devam ediyor. 
  Sonuç

  Kripto para piyasasında büyük ilgi gören taraftar token projelerinden biri olan Barcelona Coin, geniş bir yatırımcı kitlesine hitap ediyor. Futbol ve spor dünyası ile kripto para dünyasını bir araya getiren BAR Coin boğa koşusu, kripto para piyasasının genelinde yaşanan olumlu havadan destek alabilir. Ayrıca Barcelona kulübünün sportif başarılarında da BAR Coin fiyatının yükselişe geçeceği düşünüldüğünde yatırımcıları önemli kazançlar bekliyor olabilir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle