Kriptopara

BAR Coin Ne Zaman Patlama Yapar? En İyi 7 Analist Tahmini

  Özellikle Barcelona taraftarlarının yakın takibindeki BAR Coin hakkında gündeme yansıyan pek çok soru bulunuyor. Yatırımcılar BAR Coin ne zaman patlama yapar, analistlerin tahminleri neler gibi sorulara yanıt arıyorlar. Bu yazımızda değer kazanması beklenen BAR Coin hakkındaki en iyi 7 analist tahmini de vererek, BAR Coin’in ne zaman patlama yapacağı hakkında bilgi sunmaya çalışacağız. 

  BAR Coin Ne Zaman Patlama Yapar?

  Analistlere göre BAR Coin 2021 yılı Eylül ayı sonunda bir patlama yaparak, dikkat çekici değer kazanımını tabloya taşıyabilir. Uzman analistler 2021 Eylül sonunda BAR Coin fiyatının 30 dolar ile 35 dolar bandı arasında yer alabileceğini tahmin ediyorlar. Analiz sonuçlarına hızlı bir yükseliş olasılığının bu noktada kuvvetlendiğini açıklayan analistler, 2022’de ise piyasa hacminin daha fazla genişleyebileceğini açıkladılar. 

  Neden Patlama Beklentisi Var?

  Analistler BAR Coin’in 2021 senesi içinde patlamaya gidebileceğine inanıyorlar. Yüksek oranda değerlenme beklentilerinin sebeplerini ise açıkça sunuyorlar. Analistler BAR Coin’in Barcelona taraftarlarına hitap ettiğini belirttiler. 

  Taraftarların ise BAR Coin sahipliği ile Socios üzerinden bir farklı oyuna dahil olabildiklerinin altını çiziyorlar. Oyunlarda görevleri tamamlayanların ise BAR Coin kazandıklarını belirtip, bunu önemli bir avantaj olduğunu dile getirdiler. 2021’de alım-satım harici coin kazanmak isteyen taraftarların BAR Coin’e ilgilerinin yükselebileceğini ve BAR Coin’in değerlenebileceğini düşünüyorlar. 

  BAR Coin İçin En İyi 7 Analist Tahmini:

  BAR Coin’in geleceği pek çok farklı uzman analist tarafından değerlendirildi. Hatta kripto para dünyasının yakından takibindeki 7 ayrı analist BAR Coin için fiyat tahminlerini yaptılar. Bu bölümde sizler için BAR Coin hakkında tahmin yapan 7 analistin görüşlerini bir çatı altında sunuyoruz. İşte uzman analiz tahminleri:

  Aayush Jindal 

  Aayush Jndal, BAR Coin’in 2021 yılı Eylül ayı sonunda bir fiyat patlaması ile 25 ile 30 dolar bandı arasına yükselebileceğini açıkladı. Analiste göre BAR Coin 2021 yılı Haziran ortasında ise 30 dolar ile 35 dolar bandı arasında yer alabilir.  

  Coinliker Analistleri BAR Coin Tahmini

  Coinliker anlastleri, BAR Coin değer patlamasının 2021 yılı sonunda olmasını bekliyorlar. 2021 yılı Ağustos ayı ardından BAR Coin’in 25 dolar ile 40 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirttiler. Ancak patlamanın ise sene sonuna yönelik bir beklenti olan 50 dolarlık fiyat düzeyi ile tabloya gelebileceğini açıkladılar. 

  Crypto Crow Barcelona Coin Yorumu

  Crypto Crow, BAR Coin’in 2021 ilk yarısı içinde ve 2021 yılı Ağustos ayı içinde iki farklı değer kazanımı yapabileceğini düşünüyor. Ona göre Haziran ortasında BAR Coin fiyatı 25 dolar ile 30 dolar bandı arasında hareket edebilir. Ağustos ayı sonunda ise fiyat 35 dolar ile 40 dolar bandı arasında şekillenebilir.

  Alex Saunders Ne Diyor?

  Alex Saunders, BAR Coin’in 2022 senesinde en etkili fiyatını tabloya alabileceğine inanıyor. 2021 sene sonunda BAR Coin’in 40 dolar seviyesine kadar ulaşabileceğini açıklayan analist, 2022’nin patlama getirebileceğini düşünüyor. Analist, 2022 yılı ikinci yarısı içinde BAR Coin fiyatının 60 dolar seviyesine hareket edebileceğini paylaştı.

  CoinSwitch:

  CoinSwitch analistleri, BAR Coin’in 2021 yılı Hazirn ayında 25 dolar ile 30 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini tahmin ediyorlar. Patlamanın ise aynı yıl Eylülde 40 dolar ile 45 dolar bandı arasına ulaşma ihtimali olan fiyat ile gündeme gelebileceğini belirttiler. 

  Michael Van de Poppe Yorumu

  Michael Vande Poppe, BAR Coin’in 2021 sene sonunda 40 dolar ile 45 dolar bandı arasında olabileceğini açıkladı. İlk patlamanın ise Temmuz sonundaki 30 ile 35 dolarlık banttaki fiyat tahmini üzerinden geçekleşebileceğini belirtti. 

  Cactus BAR Coin Tahmini

  Cactus, BAR Coin’in 2021 Haziran ayı ortasında 30 ile 35 dolar bandı arasında fiyatlanarak patlayabileceğini açıkladı. Ardından Ağustos ayı sonunda 40 dolarlık fiyat düzeyinin görülebileceğini belirtti. 

  Sonuç

  Bir taraftar kripto para birimi olan BAR Coin’in geniş taraftar kitlesinden alabileceği alım talepleri ile artışa geçmesi bekleniyor. Analistler bu değer kazanımının 2021 senesi ikinci yarısında fiyat patlaması olarak gündeme gelebileceğini açıkladılar. Analistlerin beklentileri arasında olan 40 dolar ile 45 dolar bandı arası fiyatlar tabloya gelirse, BAR Coin’in geleceğe daha sağlam adımlar ile ilerleyebilmesi muhtemel görülüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle