Kriptopara

BAR Coin Hedef Fiyat Ne? Barcelona Token 100 Dolar Olur mu?

  Chiliz tabanlı bir taraftar coini olan Barcelona (BAR) Coin son günlerde çarpıcı bir artış yaparak yatırımcılarının yakın takibine girdi. Yatırımcılar Barcelona Token 100 dolar olur mu, hedef fiyatları neler sorularının yanıtlarını aramaya devam ediyorlar. Bu yazımızda yatırımcıların yanıt aradığı bu iki önemli soruya analistlerin fiyat tahminlerini, yorumlarını ve grafik analizi baz alarak yanıt bulmaya çalışacağız.

  BAR Coin Hedef Fiyat Ne?

  Barcelona Fan Token geleceği için analistler tarafından konulan hedef fiyat 2021 yılı için 32 dolar seviyesinde oldu. Özellikle grafik ve teknik analizi yapan analistler, 2021 sene sonuna doğru 32 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini belirttiler. BAR Coin için 2022 senesine yönelik konulan tahmini hedef fiyat 41 dolar ile 50 dolar bandı arasında yer aldı. Analistler olası hedef fiyatlar hakkında bilgi verirken değer kazanımı yönünde tahminlerini aktardılar.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 BAR fiyatı %fc-barcelona-fan-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %fc-barcelona-fan-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Barcelona Token 24 saatte %fc-barcelona-fan-token+yuzde%.

  Barcelona Token 100 Dolar Olur mu?

  Analistler Barcelona Token’ın 100 dolarlık fiyata ulaşabileceğini tahminlerinde sunuyorlar. Ancak 100 dolarlık fiyatın tabloya yansıma olasılığının önümüzdeki 3 senelik süreci atlattıktan sonra kuvvetlenebileceğini belirtiyorlar. Analistlerin çoğunluğunun fiyat tahminlerine göre 100 dolar ve 115 dolar arası fiyatlar 2024 sene sonunda itibaren tabloya gelebilir.

  BAR Coin Grafik Analizi

  BAR Coin grafik analizi yapan ve yorumlayan anonim analistler, Temmuz başındaki çanak, kulp formasyon oluşumuna dikkat çektiler. Analistler, BTC akümüle olduğu sürece BAR Coin için %10’luk artış potansiyelinin devam ettiğini açıkladılar. Hemen ardından fincanın tamamlandığını açıklayan anonim analistler, güncel grafikteki derinlik kadar değer kazanımı beklentilerinin olduğunu ifade ettiler.

  Anonim analistler güncel grafikteki derinliğin 50 dolar civarında olduğunu ve 2021 Eylül ayı ardından 41 dolarlık fiyata çıkışı beklediklerini açıkladılar. Grafikteki ilk yükseliş direncini 30 dolar olarak veren anonim analistler ikinci direncin 38 dolar seviyesinde kayda geçebileceğini açıkladılar. Alt desteğin 18.50 dolar seviyesinde oluştuğunu belirttiler.

  BAR Coin Analist Fiyat Tahminleri

  BAR Coin için fiyat tahminlerini gündeme taşıyan birden fazla analist bulunuyor. Yazımızın bu kısmında önemli BAR Coin fiyat tahminleri tek bir çatı altında topladık. İşte analistlerin gündeme taşıdığı BAR Coin fiyat tahminleri:

  CoinArbitrage BAR Coin Tahmini

  CoinArbitrage platform analistlerinin BAR COin fiyat tahminleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Analist topluluk 2021 sene sonunda BAR Coin’in 26 dolar seviyesinde olabileceğini tahmin ediyorlar. Çünkü 2021 sonu öncesinde fiyatın 20 dolar bandına kadar gerileyebileceğini iddia ediyorlar.
  • Analistlere göre tam bir yıl sonra BAR Coin fiyatı 27.2586 dolardan işlem görebilir.
  • Önümüzdeki 3 sene içinde BAR Coin fiyatının 100 dolara çıkış yapabileceğini tahmin ediyorlar.
  • Analist topluluğun, 2022 yıl sonu için verdikleri BAR Coin fiyat tahmini 44.10 dolar seviyesinde oldu.
  • Analistler 2024 senesi içinde BAR Coin’in çarpıcı bir şekilde 114 dolar seviyesine sıçrayabileceğini düşünüyorlar.

  Bu tahminleri ile analist topluluk, BAR Coin geleceği için değer kazanımı yönünde parlak bir tabloyu çizdi.

  CryptoMartin BAR Coin Fiyat Tahmini

  Anonim analistlerden CryptoMartin BAR Coin’in 2021 senesi içinde değer kazanımı yapabileceğini düşünüyor. Anonim analist BAR Coin’in 2021 sene sonunda 32 dolar dolardan fiyatlana bileceğini iddia ediyor. Analistin diğer tahminleri şu yönde;

  • Anonim analist, BAR Coin’in 2022 senesi ilk yarısında 43.20 dolar seviyesinde fiyatlanabileceğini tahmininde sundu.
  • Anonim analiste göre BAR Coin en çarpıcı artışını 2024’te grafiğe alabilir. Bu dönemde 82.50 dolar bandını aşmış bir fiyatı tabloya taşıyabilir.
  • Anonim analist, 2025 senesi ilk yarısı içinde 110 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini ve 100 dolarlık fiyatın aşılabileceğini düşünüyor.

  Bu tahminleri ile BAR Coin değer kazanımına işaret eden analist, BAR Coin için parlak bir tablo çizdi.

  Sonuç

  BAR Coin analistlerin iyimser ifadeler kullandıkları, grafik analiz yorumuna ve geleceğe dair değer kazanım tahminlerine konu olan kripto paralar arasında yer aldı. Analistlerin, BAR Coin yorum ve tahminlerine baktığımızda 2024 sene sonunda 100 dolar ile 110 dolar arasında fiyatlanabileceğini belirtiyorlar.

  Eğer beklenen olası fiyatlar grafiğe gelirse, BAR Coin orta ve uzun vadede etkili kar sunabilecek. Fiyatının artışı elbette Barcelona taraftarlarının bu token’ı benimsemesine de bağlı. Oldukça tutkulu bir taraftar kitlesine sahip olan takımın token’ı da oldukça gelecek vaad ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle