Kriptopara

BAKE Coin Geleceği ve Yorumları

  Gelecekte 10 dolarlık rekor fiyata ulaşması beklenen BakeryToken (BAKE) Coin’i bu yazımızda  ele alacağız. Uzaya çıkacak kripto para birimleri listesinde yer alan BAKE Coin için yapılan yorumları ve fiyat analiz platformlarının onun için gündeme taşıdıkları tahminleri yazımızda sunacağız. 

  Morgan Stanley’den BAKE Coin Yorumu

  Morgan Stanley BAKE Coin’in 2021 yılı içinde izlemesi gereken altcoinler arasında olduğunu belirtti. Aynı listenin içinde ise Chainlink ve ETH’nin de yer aldığını ifade ediyor. BAKE’in 2021 yılı son çeyreğinde değer kazanımı yapacağını ve 2 dolarlık fiyat üzerini göreceğini tahmin ediyor.

  Kripto para dünyasının önemli isimlerinden Morgan Stanley, bu yıl içinde %3600 oranında değer kazanan altcoinlerin bulunduğunu, buna bağlı olarak 100x değer kazanımı beklenen LINK, BAKE, Uniswap birimlerinin ise artık ana kripto paralar ile yarışacaklarını belirtti. Bu yarışın ise 2022 başında gündeme gelmesi bekleniyor.

  Arthur Breitman’dan BAKE Coin Tahmini

  Arthur Breitman BAKE Coin için 2021’de yatırma değer altcoin tanımlaması LINK ve Uniswap seçenekleri ile birlikte yapıyor. BAKE’in 2021 yılsonunda 1,14 dolar olacağını ve 2022 başında ise diğer altcoinler gibi rekor fiyata yükseleceğini tahmin ediyor.

  Bu kapsamda BAKE’in geleceğinin parlak olduğunu düşünen Arthur Breitman, özellikle BTC ve ETH birimlerini cüzdanlarında yeterli oranda depolayan kripto para yatırımcılarının yeni heyecanlar için teknolojik altcoinlere yöneldiklerini vurguluyor. Bu teroriye göre 2021 sonu alım talepleri kapsamında BAKE Coin’in 2022 içinde 10 dolar rekoruna hareket etmesi öngörüldü.

  DataDash Kurucusu Nicholas Merten’den BAKE Yorumu

  Nicholas Merten, BAKE Coin’i "uzaya uçacak coinler" başlığı ile sunduğu yorumları içinde işledi. Bu kapsamda listesinde yer alan detaylar ile Hegic, Warp, ETH, LINK, Uniswap ve BAKE’in 2022 yılında muhteşem değer kazanımlarını sergileyeceklerini ifade ediyor. BAKE Coin için sabit bir fiyat tahmini yapmayan isim bu altcoinlerin ve BAKE’in 4 yıl içinde 100x değerinde artış yaşayacaklarını ifade etti.

  Fiyat Analiz Platformlarının BAKE Coin Geleceğine Bakışları

  Her sene ve her ay özellikle altcoinler hakkında ortak bir analiz paylaşımını veren fiyat hesaplama platformları, BAKE için gelecekte fiyat yükselişlerinin gündemde olacağını açıklıyorlar. BAKE’in 11 Mart 2021 tarihinde tablolarda yer alan 1,34 dolarlık fiyatının 2021 son çeyreğinde 1,14 dolar düzeyinde olacağını ifade ettiler.

  BAKE Coin için 3 yıl içinde ise 8 dolarlık fiyat değerinin beklediğini, 5 sene içinde 15 dolar düzeyinin aşılacağını açıkladılar. Geleceğe umutla bakan BAKE Coin, yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. 

  BAKE Coin Fiyatı Nedir?

  Güncel verilere göre şu anda 1 BAKE fiyatı %bakerytoken+try% TL. Döviz cinsinden ise %bakerytoken+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BakeryToken fiyatı 24 saatte %bakerytoken+yuzde%.

  Sonuç

  BAKE coin özellikle dolaşımdaki arzının oldukça kısıtlı olması ile yatırımcıların ve analistlerin ilgisini çekmeyi başarmış bir kripto para. Genel anlamda analistlerde geleceği hakkında pozitif yorumlar yapıyor. BAKE, Binance gibi kripto para borsalarında da listelenmiş olduğundan her an patlamaya hazır bir bomba gibi duruyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle