Kriptopara

BADGER Coin Geleceği 2021 - BADGER Yükselir mi? Alınır mı?

  Altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken projelerden BADGER coin fiyat hareketleri yakından takip edilmektedir. Son dönemde yatırımcısına iyi kazanç sağlayan BADGER coin geleceği ne olur, yükselir mi gibi soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

  BADGER Coin Geleceği 2021

  BADGER coin geleceğinin umut vaat ettiği konusunda kripto para topluluğunda sık sık önemli paylaşımlar yapılmaktadır. Popüler Twitter kullanıcısı Cryptonaire, BADGER'ın yıl sonuna kadar 1000 dolara ulaşacağını tahmin etmektedir. Çok yeni bir proje olduğu için bu kadar yüksek bir tahmin çoğu durumda aşırı gelse de Badger DAO durumunda haklılık payı vardır. 

  Diğer birçok blockchain meraklısı da benzer bir görüşü paylaşarak BADGER coin yükselişini vurgulamaktadır. Bunlardan biri de Crypto Rootz adındaki Twitter kullanıcısıdır. Hatta Badger DAO'nun yıl sonuna kadar sadece 400 dolara ulaşacağını iddia etmenin bir FUD olduğunu söyleyecek kadar ileri giden analist, 1000 dolarlık hedef belirlemiştir. 

  BADGER Yükselir mi?

  Yüksek karlılık, tam ademi merkeziyetçilik ve düşük tedarik, pek çok yatırımcının BADGER coinin iyi bir yatırım olduğunu düşünmesine katkıda bulunan üç ana faktördür. Kripto topluluğu tarafından yapılan BADGER fiyat tahminlerinin son derece iyimser olması şaşırtıcı değildir. BADGER coin fiyatındaki yükseliş beklentisi giderek artmaktadır. 

  BADGER Coin Grafik Analizi

  Badger DAO'in geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayarak gelecek Badger DAO fiyat tahminler yapılabilmektedir. Anonim analistler, geçmiş fiyat, Badger DAO piyasa değeri, Badger DAO hacmi ve daha pek çok parametreyi içeren geçmiş verileri toplayarak grafik hareketlerini yorumlamaktadır. Dijital kripto para birimine yatırım yapmak isteyenler için BADGER coin grafiğinde yükselen kanal içindeki boğa trendi devam etmektedir. 

  Price Prediction BADGER Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction ekibinin, BADGER coinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analize göre, 2021 sonunda Badger DAO fiyatının minimum 18.07 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. BADGER fiyatı, ortalama 18.94 dolarlık işlem fiyatı ile maksimum 19.46 dolar seviyesinden işlem görebilir. Öte yandan Badger DAO fiyatının 2022 içinde minimum 26.04 dolar seviyesine ulaşması beklenmektedir. 

  Digital Coin Price BADGER Coin Tahmini

  Digital Coin Price ekibinin analizinde, Badger DAO kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat seviyesinden başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 106.04744441 dolara yükselecektir. BADGER coin fiyatı 2022 yılına kadar 41.4962756 dolara çıkacak ve 2023-2024'te büyümesini sürdürecektir. Bu tahmine dayanarak, Badger DAO karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  Trading Beasts BADGER Fiyat Tahmini

  Badger DAO'nun iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts analistleri ise, olumsuz yanıt vermektedir. 2021 perspektifinde, BADGER coin fiyatının 2022'nin sonunda 35.526 dolar seviyelere tırmandıktan sonra 17.193 dolara kadar düşmesini beklemektedir. 

  Wallet Investor BADGER Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor'a göre, Badger DAO fiyatı bir yıl içinde 28.47 dolardan 8.812 dolara düşecektir. Bu, BADGER'ı kötü bir yatırım yapar. Uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde -69,05 seviyesindedir. 

  Coin Arbitrage Fiyat Tahmini

  Badger Dao geçmiş fiyat verilerine dayanarak, 2021 yılı sonunda 31.9591 dolar olabileceğini tahmin edilmektedir. Analistlere göre önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek Badger Dao fiyatı 187.084 dolar olurken en düşük 13.5093 dolar olabilir. 

  Coin Arbitrage ekibinin hesaplamalarına göre, 2022 yılı sonunda Badger Dao fiyatının 51.7098 dolar civarında olacağını ve 2023 sonunda 83.6665 dolar fiyat seviyelerinde kolayca sonuçlanabileceğini tahmin edilmektedir. 2024 sonunda Badger Dao uzun vadeli fiyat tahmini yapıldığında ise 135.372 dolar değeri bulunmaktadır.

  Sonuç

  Görüldüğü üzere her ne kadar BADGER coin fiyatındaki yükseliş beklentileri daha fazla olsa da bazı analistlere göre düşüş yaşayabilecek altcoinler arasında görülmektedir. Bu yüzden BADGER coin yatırımı yapmadan önce mutlaka güncel trendlere göz atılmalıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle