Kriptopara

AUDIO Coin Geleceği Ne Olur? 2021 ve 2022 Fiyat Tahminleri

  AUDIO, adından da anlaşılacağı gibi blok zincir tabanlı bir merkeziyetsiz müzik paylaşım ve yayınlama platformu Audius'un yerel kripto para birimidir. Yazımızda, yerli yatırımcılar tarafından en çok merak edilen AUDIO coin geleceği ne olur sorusunun cevabını ve AUDIO coin 2021 ile 2022 yılı fiyat tahminlerini bulabilirsiniz

  AUDIO Coin Geleceği Ne Olur?

  Tecrübeli analistler, Audius'in geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayarak gelecek AUDIO coin fiyat tahminleri yapmaktadır. Uzmanlar bu tahminlerini yaparken geçmiş fiyat, Audius piyasa değeri, Audius hacmi ve daha pek çok parametreyi içeren AUDIO coin maksimum geçmiş verilerini baz almaktadır.

  Kullanıcılara çözüm üreten ve fayda sağlayan projesi ile dikkat çeken AUDIO token fiyatının gelecekte daha yüksek seviyelere ulaşması beklenmektedir.

  AUDIO Coin Grafik Analizi

  Anonim analistler, AUDIO/USDT grafikte fiyat hareketlerinden boğa koşusu için birkaç̧ ipucu gözlemlenmektedir. Bunun için coinin DÜK yapması, arka arkaya gelen kalın mumlar, ortalamanın üstünde hacimli yükselmesi gibi işaretlere dikkat edilmektedir. Ayrıca analistler grafikte AUDIO coin fiyatının EMA 200 kesmiş̧ olması ve günlük direnç̧ hattının kırılmış̧ olması sebebiyle yükseliş beklemektedir. 

  AUDIO Coin Tahminleri 2021 - 2022

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Price Prediction analist ekibi, AUDIO coin  için 2021 ve 2022 yılı fiyat tahminlerini yayınladı. Uzmanlar tarafından yapılan AUDIO coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analize göre, 2021 yılı sonunda AUDIO coin fiyatının minimum 3.12 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Buna göre, AUDIO coin fiyatı, ortalama dolar 3.23 işlem fiyatı ile maksimum 3.35 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Uzmanlar gelecek yıl için de AUDIO coin tahminlerini açıklamıştır. Teknik ve temel analizler sonucu Audius fiyatının 2022 yılı içinde minimum 4.58 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Audius fiyatı, 2022 boyunca ortalama 4.74 dolar fiyatıyla maksimum 5.41 dolarlı seviyelerden fiyatlanabilir. Bu performansa göre kısa vadede bile AUDIO coin yatırımının iyi bir seçenek olduğu görülebilmektedir. 

  Wallet Investor AUDIO Coin Fiyat Tahmini

  Tecrübeli analistlerden oluşan Wallet Investor ekibine göre, AUDIO coin fiyatı bir yıl içinde 2.388 dolar seviyesinden 4.218 dolara yükselecektir. Bu, AUDIO coini kısa vadede harika bir yatırım yapmaktadır. Analistlerin çalışmasında göre AUDIO coin uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde 76,63'tür. Daha uzun vadeli bir tahmin isteyenlere yönelik 2026 sonu için tahmini fiyat 12.592 dolar seviyesine işaret edilmektedir. 

  Trading Beast AUDIO Fiyat Tahmini

  AUDIO coinin iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts analistleri de kocaman bir evet yanıtı vermektedir. 2021 yılı perspektifinde, AUDIO coin fiyatının 2022 yılında en düşük 3.13485 dolar seviyelerinden fiyatlanacağını söylemektedir. Yıl içindeki boğa rallileri ile fiyatın yeni rekorlar kırabileceği belirtilmektedir. 

  Digital Coin Price AUDIO Coin Fiyat Tahminleri

  Digital Coin ekibinin analizinde, Audius kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat seviyesinden başlayarak, önümüzdeki 5 yıl içinde 11.5971485 dolara yükselecektir. Daha kısa vadeli bir AUDIO coin fiyat tahmini yapıldığında ise 2022 yılına kadar 4.6368355 dolara kadar yükseliş beklenmektedir. AUDIO coin fiyatı 2023-2024'te de büyümesini sürdürecek. Bu tahmine göre, Audius karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  Sonuç

  Blockchain dünyasında kullanıcı dostu projeler arasında gösterilen Audius’un yerel kripto para birimi AUDIO coin fiyatı uzmanların radarına takılmıştır. Tecrübeli analistler AUDIO coin geleceği hakkında umutlu konuşurken yatırım yapmadan önce güncel piyasa trendlerinin takip edilmesi gerektiğini söylemektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle