Kriptopara

Atom Coin Geleceği: Analistler Ne Diyor? Fiyat Tahminleri 2021

  Özellikle Pos konsensüsü benimseyen altcoinlere yatırımı seçenlerin araştırdığı Cosmos yani Atom Coin hakkında pek çok soru gündemi meşgul ediyor. Yatırımcılar ATOM Coin için analistler ne diyor, fiyat tahminleri nasıl gibi soruların yanıtlarını merak ediyorlar. Bu yazımızda sorulara ışık tutabilecek ATOM Coin geleceği hakkında detayları içeren analist fiyat tahminlerini, grafik yorumunu sunacağız. 

  Atom Coin Geleceği 2021

  Atom Coin geleceği hakkında yorum yapan analistlere baktığımızda Michael Van de Poppe’yi ve diğer anonim analistleri görüyoruz. Michael Van de Poppe ATOM Coin için bir fiyat tahminini verirken anonim analistler ise geleceğe yönelik yorumlarını grafik üzerinden gerçekleştiriyorlar.

  COSMOS, 2022'de Düşüş Yaşayabilir!

  Analistler ATOM Coin için geleceğe dair çokta parlak senaryo çizmiyorlar. 2021 yılında değer kazanımının sağlanabileceğini ancak 2022 sene girişinde değer kayıplarının yüksek olabileceğini belirtiyorlar. Anonim analistler ATOM Coin hakkında daha iyimser yorumları yapan taraf oldular. Onlara göre, hibrit sahiplik kanıtı sunan ATOM, 2021’de kurumsal şirketlerden gelen alım taleplerini karşılayabilir. Ancak anonim analistlerde 2022’de aynı performansın sağlanamayabileceği konusuna değiniyorlar. 

  Analistler Ne Diyor?

  Cosmos projesi hakkında konuşan analistler, ATOM Coin’in yeni nesil internet teknolojisini öne almayı hedefleyen bir varlık olduğunu açıklıyorlar. Kripto paraları bölmek yerine birlikte çalışmayı hedefleyen Cosmos ağının, ATOM Coin fiyat artış olasılığının en büyük destekleyicisi olduğunu düşünüyorlar. 

  Blockchainleri birbirlerine bağlayan Cosmos sayesinde ATOM Coin’in hızlı, çevreye dost, düşük masraflı işlemleri sunabildiğini belirtiyorlar. Ancak analistlere göre bu nitelikler artık fiyat yükselişleri için yeterli değiller. Çünkü depolama alanı kiralama, kredi alma, NFT üretme gibi pek çok alanda aynı anda kullanılan altcoinler yanında ATOM Coin popülerliği azalmaya başlıyor. Anonim analistler ve uzman analist Michael Van de Poppe, 2021 için parlak bir tablo çizerken, uzun vadede aynı performansın yakalamasının zor olabileceğini açıkladılar. 

  Atom Coin Fiyat Tahminleri 2021

  2021’de ATOM Coin hakkında fiyat tahmini veren tek ünlü analist bulunuyor. Yazımızın bu bölümünde Michael Van de Poppe’nin dikkat çeken ATOM Coin fiyat tahminine yer verdik. İşte ATOM Coin’i konu alan fiyat tahmini:

  Michael Van de Poppe ATOM Coin Fiyat Tahmini

  Michael Van de Poppe, 2021 sene sonunda ATOM Coin’in 25 dolar düzeyine çıkış yapabileceğini açıklıyor. 2021 senesi Şubat ayında bu tahmini veren analist o dönemde alış için 1.96 dolarlık fiyatı beklediğini açıklamış. 2021 yılı sonuna kadar minimal bir seviyede güç kazanımı beklediği ATOM Coin’in 2022’de ise fiyat düşüşü ile 1.13 dolarlık dip seviyeye iniş yapabileceğini ifade etti.

  Tahmininde uzun vadede değer kaybı beklentisini öne aldı. 2021 Şubat ayında Michael Van de Poppe ATOM’u patlayış yapabilecek kripto paralar arasında görüyordu. 2021 Mayıs ayında yaşanan fiyat düşüşü ise bu görüşün değişmesine sebep oldu.

  Sonuç Olarak

  ATOM Coin, Cosmos ağının birleştirici modelinden güç alarak popüler hale gelen bir kripto para birimi olarak görülüyor. Analistler onun 2021’de değerlenebileceğini ancak 2022’de fiyat düşüşüyle karşılaşabileceğini belirttiler. 2021 fiyat tahminlerine ulaşabilirse, sene sonlanmadan yatırımcılarına kar kazandırabilir. Yinede ATOM yatırımcılarının son derece dikkatle piyasayı takip etmelerinde yarar var. Zira fiyat analizi yapan yorumcularda fiyat konusunda biraz temkinli yaklaşıyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle