Kriptopara

Ankr Yorum: Geleceği Parlak mı?

  Ankr Coin, analistlere göre 2021 senesini değer kazanımı ile kapatacak bir altcoin. 2024 senesine doğru 1 dolar için hareket etmesi beklenen Ankr Coin’in gelecekte nasıl senaryolar ile karşılaşabileceğini uzman analistlerin Ankr gelecek tahminlerinden destek alarak açıklamaya çalışacağız. 

  Willy Woo Ankr Geleceğini Yorumluyor

  Willy Woo, yaptığı net bir yorum ile Ankr Coin’in 2021 senesini 0.21 dolar düzeyinden kapatacağını açıkladı. Bunun yanında ikinci yarıda BTC’nin 75 bin dolar bandına ilerleyeceğini belirtti. Aynı dönemde Ankr Coin ve diğer tüm altcoinlerin ivme kazanacağını belirtti. 

  Aayush Jindal Ankr Yorum ve Tahmini

  Aayush Jindal, ANKR Coin’in 2022 yılında 0.25 dolar düzeyini aşacağını düşünüyor. 2022 ikinci yarısında ise Ankr Coin fiyatının dalgalı bir tabloyu yansıtacağını ifade ediyor. 2023 senesine gelindiğinde Ankr Coin’in 0.22 ile 0.26 bandı arasında hareket edeceğini, çünkü bunun öncesinde bir fiyat düşüşünün olacağını belirtti.

  Analist ANKR Coin’in geleceğinin parlak olacağını düşünüyor. Grafik analizlere göre bu altcoin için tarihte fiyat artışlarının daha fazla olacağını vurguladı. Erişilebilirlik düzeyi gelişen altcoin’in daha fazla talep göreceğini belirtti.

  Polar Husk Ankr Geleceği

  Polar Husk, Ankr Coin’in 2021 senesi içinde değer kazanacağını ve 2022 yılı rekor fiyat değeri için temel atacağını ifade etti. 2021 ilk yarısında değer kazanacak Ankr Coin’in ikinci yarıda ise 0.22 dolar seviyesini aşacağını vurguluyor. Analist Ankr Coin’in 2023 sene başında fiyat düşüşü yalayacağını belirtti.

  2023 sene başında yaşanan değer kaybı ardından toparlanma evresine girecek olan Ankr Coin’in en parlak dönemini yaşayacağını açıklıyor. Analist, 2024 ve 2025 senelerinde 0.75 dolarlık fiyatın gündeme gelebileceğini düşünüyor. 

  WalletInvestor Ankr Tahmini

  WalletInvestor analistleri, Ankr Coin’in 2021 ilk yarınsı değer kaybı ile kapatacağını düşünüyorlar. Değer kazanımının ikinci yarıda yaşanacağını açıklıyorlar. 2021 ikinci bölümünde Ankr Coin’in 0.23 dolar düzeyini aşabileceğini belirttiler.

  Analistlere göre Ankr Coin için gelecekte pozitif pozisyonlar mevcut. Altcoin’e olan talebin artacağını düşünen analistler, 2024 senesine girerken 1 dolarlık hedef fiyatın aşılacağını belirttiler.

  Kaleo ANKR Geleceğini Yorumladı

  Kaleo, Ankr Coin’in 2021 yıl sonunda yatırımcılarına kar sunacağını açıkladı. Kaleo, ilk yarıyı değer kaybı ile kapatacak olan Ankr Coin’in aslında bir alım fırsatını doğuracağını belirtti. Kaleo, 2021 sonunda 0.21 dolar bandına gelmesini beklediği Ankr Coin’in geleceğinin parlak olacağını düşünüyor. 

  Onun ulaşmasını bekledikleri 1 dolarlık rekor fiyatın ize 2021 yılı içinde gerçekleşemeyeceğini aktardı. Ankr Coin’in yüksek alım talebi karşılayacağı 2023 yılının sonunda 1 dolar olabileceğini düşünüyor.

  Kriptoloji ANKR Coin Gelecek Yorumu

  Kriptoloji, Ankr Coin’in kısa vade içinde 0.16 dolarlık fiyat düzeyini kıracağını belirtiyor. Bu durumun ise 2021 yılı ikinci yarısından önce yaşanacağını ifade ediyor. Ardından fiyat oynaklığını öne alacak Ankr Coin’in ilk rekor fiyat olacak 0.20 dolar’ı 2021 sonunda tabloya yansıtacağını belirtti. 

  Analist Ankr Coin’in geleceğinde 2023 senesinin oldukça önemli olacağını belirtti. Bu dönemde 1 dolar fiyatı aşmak için mücadele verecek Ankr Coin’in bunu başaracağını düşünüyor.

  Ministry Of Cryptocurrency Ankr Geleceğini Yorumladı

  Ministry of Cryptocurrency, Ankr Coin’in bir boğa piyasasına hazırlık yaptığını belirtti. Aynı dönemde ise BTC rallisi olacağını açıkladı. 2021 yılı ikinci yarısında gündeme gelecek bu olaylar sırasında Ankr Coin’in 0.20 dolar bandına yükseleceğini ifade ediyor. Gelecekte Ankr Coin’e olan güven ve ilginin artacağını düşünen analist, 2024 yılında 1 dolarlık fiyatın çoktan aşılmış olacağını belirtiyor.

  Sonuç

  Ankr Coin analistlerin 2021 yılı içinde değer kazanımı bekledikleri bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. 2024 senesine kadar 1 dolarlık fiyatı kırması bekleniyor. Aynı zamanda 2021 yılı ikinci yarısında Bitcoin boğa koşusundan etkileneceği belirtildi. Ankr Coin’in bu beklentileri ne kadar karşılayacağını ilerleyen süreçte birlikte takip edeceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle