Kriptopara

ANKR Coin Analist Yorum, Geleceği ve Tahminler

  2022 sene başında etkili bir fiyat atışını yapması beklenen ANKR Coin için paylaşılan yorumları bu yazımızda ele alacağız. 

  ANKR Yorum ve Analizler

  En kısa sürede 2021 sonunda, 0,22 dolar düzeyine çıkması öngörülen ANKR Coin’i gelecekte bekleyen senaryoları analistlerin yorumlarından yararlanarak sunacağız.

  Polar Husk’tan ANKR Coin Analiz Yorumu

  En popüler yanlarıyla öne çıkan TradingView analisti Polar Husk, ANKR Coin’in 2021 yılı içinde yeni bir yükselişin temelini atmaya hazırlandığını açıkladı. ANKR Coin’in 2021 ilk yarısını %25 üzeri değer kazanımı ile kapatacağını ve ikinci yarıda 0,22 dolar seviyesinin üzerinde konumlanacağını belirtti. ANKR Coin’in parlak dönemini 2023 yılında yaşayabileceğini ve 2022 ikinci yarısında değer kaybının gündeme gelebileceğini belirtiyor.

  WalletInvestor ANKR Coin Yorumu

  WalletInvestor ANKR Coin’in 2021 ilk aylarında %30 kadar değer kaybettiğini ve artık toparlanma döneminin geldiğini belirtti. 2021 yılı ikinci yarısı başında %30’a yaklaşan değer kazanımı ile bu kaybın kapanacağını fiyatın ise 0.23 dolar düzeyinin üzerinde konumlanacağını açıklıyor. ANKR Coin geleceğini parlak bulan WalletInvestor analistleri, değer kazanımını gündeme taşıyorlar.

  Aayush Jindal ANKR Coin Yorumu

  Aayush Jindal ANKR Coin’in 2022 yılı başında 0.25 dolar düzeyine ulaşabileceğini ilk rekorunu bu şekilde yeni sene için kıracağını belirtiyor. ANKR Coin’in 2022 ikinci yarısında ise dalgalı fiyatları tabloya yansıtacağını açıkladı. 2023’de 0.22 dolar ile 0.26 dolar arası bir fiyat tahmini yapıyor.

  Kaleo ANKR Coin Yorumu

  Kripto para yatırmcılarının yakından takip ettiği anonim analist Kaleo, ANKR Coin’in 2021 yıl sonunda değer kazanımını yaşayacağını düşünüyor. ANKR Coin’in yakından takip edilmesi gerektğini belirtiyor. ANKR Coin’in sene sonunda %24’lük bir değer kazanımını gündeme getirebileceğini açıklıyor. 

  Onun geleceğinde nasıl bir başarıya sahip olabileceğini ölçmek için ise Microsoft ile olan rekabetinin izlenmesi gerektiğini belirtti. ANKR Coin’in yükeliş trendi için 2022 sene başına hazırlık yaptığını belirten analist, onu gelecek vadeden kripto para birimleri arasında görüyor.

  Kriptoloji ANKR Coin Yorumu

  Anonim analistlerden Kriptoloji, ANKR Coin’in yükselen üçgen içinde olduğunu ve 2021 yılında değer kazanımına geçeceğini açıklıyor. Tersine MACD dönüşü ardından 2021 ortasında ANKR Coin’in 0,16 dolarlık fiyat değerinin kıracağını ifade ediyor.

  MinistryofCryptocurrency ANKR Coin Yorumu

  MinistryofCryptocurrency, ANKR Coin’in boğa bayrağını kaldırmaya hazırlandığını açıkladı. Bu kapsamda ise aynı anda görülen yükselen üçgen ile 2021 yılı ikinci yarısında değer kazanımına ilerlediğini belirtiyor. 2021 yılsonuna kadar ise parlak bir imajla 0,18 dolar seviyesinin üzerine çıkabileceğini belirtiyor. 

  Credible Crypto ANKR Coin Gelecek Yorumu

  Credible Crypto, ANKR Coin’in 2021 sene sonu fiyat yükselişi için hazırlık yaptığını vurguladı. 2021 ilk yarısında %24’lük değer kazanımını sahneye alacak ANKR Coin’in 0,024 dolar seviyesine ilerleyeceğini belirtiyor. 2022 senesinin için onun için oldukça hareketli geçeceğini belirtti.

  ANKR Coin’in Geleceği Neden Parlak Görülüyor?

  ANKR Coin oldukça teknolojik bir bulut depolama modeli ile sektöre adım attı. Polar Husk, Ankr node piyasasının çarpıcı yanlarından destek alan ANKR Coin’in yükselişe geçeceğini belirtiyor. ANKR Coin, Anrk node piyasasında ve merkeziyetsiz geniş ağda bulut hizmetten yararlanmak isteyenler için en önemli araç görevini alıyor. 

  Daha hızlı, daha ucuz ve daha yüksek kapasiteli işlem için ANKR ödemesi üzerinden merkeziyetsiz ağda bulut depolama yapılıyor. Polar Husk ve belirli diğer analistler bu kapsamda ANKR Coin’in kriptorafik teknolojisi olmayan Google ve Microsoft geleneksel bulut hizmetlerinin önüne geçeceğin belirttiler. Teknoloji ile açığa çıkan tercih edilirlik artışıyla ANKR Coin’in gelecekte değer kazanması olası görülyor. 

  Sonuç

  ANKR Coin, analistlerin değer kazanımı bekledikleri altcoinler arasına girmeyi başardı. 2021 yıl sonunda iyi bir fiyat performansıyla yatırımcılarını kara geçirmesi bekleniyor. 2023 yılında ise 0.26 dolar fiyata ilerleyeceği söylenen ANKR Coin’in nasıl bir tabloyu yansıtacağını birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle