Kriptopara

ANKR Coin Alınır mı? Uzman Yorum ve Tahminleri Ne?

  Son dönemlerde kayda aldığı değer kazanımı ardından yatırımcıların dikkatini çeken ANKR Coin hakkında araştırmalar hız kazandı. Bu yazımızda, yatırımcıların da yanıt aradıkları ANKR Coin alınır mı, uzman yorumları ne yönde, fiyat tahminleri ve grafik yorum iyi mi sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.  

  ANKR Coin Alınır mı?

  Analistler, ANKR Coin geleceğinin ilerleyen süreçte değer kazanımını tabloya yansıtabileceğini düşünüyorlar. 2021 yıl sonu için 0.10 dolar ve üzerine değer kazanımı beklentileri olan analistler, ANKR Coin’i yatırıma değer bulduklarını açıkladılar. Onlara göre ANKR Coin yatırımcı kitlesini 2022 senesinde genişletme potansiyeline sahip olabilir ve fiyatını yükseltebilir. 

  Uzmanların ANKR Coin Yorumları ve Tahminleri Ne Yönde?

  ANKR Coin için yorum yapan uzmanlar, kripto para projesinin gelecek için önemli olduğunu savunuyorlar. Uzmanlar ANKR Coin projesinin ve ağının halka açık blok zincirler ve topluluklar arasında bağlantıyı en verimli şekilde sağlayabildiğinin altını çizdiler. 

  Özellikle Web3 dağıtımı için gerekli olan altyapının proje platformunda yer aldığını, bunun ANKR Coin’e olan talepleri gelecekte yükseltebileceğini ifade ettiler. Uzmanlar, Blockchain teknolojilerini ve DeFi’yi harmalayan ANKR Coin projesinin, geleceğe emin adımlar ile ilerleyebileceğini açıklıyorlar. 2022 senesinde fiyat artışlarını bekliyorlar. 

  ANKR Coin Fiyat Tahminleri 2021

  ANKR Coin fiyat tahminlerini 2021 senesini konularak veren analistlerin, gündeme sundukları detaylar şu şekildedir:

  • CoinEXP anonim adlı analist, ANKR Coin’in 2021 sene sonunda 0.15 dolar ile 0.20 dolar seviyeleri arasından fiyatlanabileceğini tahmin ediyor. Bu tahmin ile değer kazanımı potansiyelinin bulunduğundan söz etti.
  • BlntCrypto takma adlı anonim analist 2021 senesi Eylül ayı ardından 0.12 dolarlık fiyatın ANKR Coin için tabloda olabileceğini ifade etti.
  • DarkagCrypto takma adı ile çokça takip edilen kripto para analisti 2021 sonunda ANKR Coin’in 0.078 dolar seviyesine kadar düşüş yaşayabileceğini savundu. Anonim analiste göre Haziran ayında grafikte oluşan mum kapatması benzeri bir model 2021 sonunda oluşabilir, ancak ardından değer kayıpları tabloda olabilir. 

  ANKR Coin Fiyat Tahminleri 2022

  ANKR Coin için 2022 yılına yönelik fiyat tahminleri veren analistler değer kazanımından söz ederek, şu detayları verdiler;

  • CoinEXP takma adlı anonim analist ANKR Coin’in 2022 senesi ikinci yarısında 0.34 dolar seviyesinden işlem görebileceğini belirtti.
  • BlntCrypto adlı anonim analist 2022 yılı içinde ANKR Coin’in 0.25 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini tahmin ediyor. 
  • DarkagCrypto takma isimli anonim analist, ANKR Coin’in 2022 sonunda 0.22 dolarlık fiyat değerine ulaşabileceğini, 2021 sene başındaki tahmininde açıkladı.

  ANKR Coin Grafik Analiz Yorum

  ANKR Coin için grafik analizi yapan anonim analistler, 1 Ağustos’ta dikdörtgen formasyonunu gördüklerini açıklıyorlar. Bu sürede en az iki kapanışı yükseliş trendi ile yapması halinde fiyat artışının hız kazanabileceğini belirttiler. Analistler 3 Ağustos’tan itibaren 0.081 dolarlık alanda önemli bir desteğin olduğunu ve yükseliş trendinin devamını beklediklerini açıklıyorlar.

  Anonim analistlere göre, ANKR Coin grafiğinde oldukça iyimser sinyaller bulunuyor. BTC’nin 38 bin dolar altına iniş yapmaması halinde, ANKR Coin için 0.099 dolarlık direncin kırılabileceğini belirttiler. Eğer BTC için düşüş devam ederse direncin aşılamamasına bağlı olarak fiyatın 0.081 desteğine kadar düşüşünün de gelebileceğini aktarıyorlar. Anonim analistler oldukça kritik seviyelerin yer aldığı grafikte anlık fiyat takibinin önem kazandığını belirttiler. 

  An itibari ile 1 ANKR fiyatı %ankr+try% TL. Döviz cinsinden ise %ankr+try% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, ANKR 24 saatte %ankr+yuzde%.

  Sonuç

  ANKR Coin birçok analistin değer kazanımı yönünde tahmin verdiği kripto paralar arasına giriş yaptı. Özellikle 2022’de parlak bir yıl geçirmesi beklenen kripto paranın, topluluğunu ve DeFi’yi iyi bir şekilde buluşturduğundan söz ediliyor.

  Tahmini fiyatları yakalayabilirse, 2021 bitmeden yatırımcılara kar sunabilecek. Daha önce sadece ETH tabanlı altcoinlerden biri olan ANK, daha sonra BSC ağına da köprü kurmuş ve fiyatını yükselmişti. Buna benzer güncel önemli haberlerin takibi yapılarak etkili fiyat hareketleri yakalabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle