Kriptopara

Ankr Coin Alınır mı? Analistler Ne Diyor? Geleceği Ne Olur?

  Yatırım portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar, Ankr Coin’i yakından takip ediyorlar. Onu cüzdanlarına eklemeden önce ise Ankr Coin alınır mı, analistlerin düşünceleri ne öğrenmek istiyorlar. Yazımızda, sıkça sorulan bu sorulara analistlerin görüşleri ışığında yanıt arayacağız. 

  Ankr Coin Alınır mı?

  Ankr Coin analistlerin tahminlerine göre yatırıma değer kripto para birimleri arasında görülüyor. Analistler Ankr Coin’in 2021 senesi Haziran ayı içinde 0.15 dolar ile 0.20 dolar bandı arasında fiyatlanabileceği belirttiler. 

  2021 yılı Ağustos ayı ardından ise fiyatın 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasına ilerleyebileceğini düşünüyorlar. Bu kapsamda aradaki kara geçme olasılığına bağlı olarak, Ankr Coin’in alım için yakından takip edilebileceğini düşünüyorlar. 

  Ankr Geleceği Ne Olur, Analistler Ne Diyor?

  Ankr Coin hakkında birçok uzman analist analiz sonuçlarını ve düşüncelerini aktardılar. Analistlerin tahminleri ele alındığında ortak bir düşüncede buluşulduğu görülüyor. Analistler Ankr Coin’in 2021 sene sonunda 0.35 dolar ile 0.40 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini dile getiriyorlar. Söylenenlere bakıldığında değer kazanımına yönelik beklentilerin daha yüksek olduğu görülüyor. 

  Aayush Jindal

  Aayush Jindal, Ankr Coin’in 2021 yılı Haziran ayında 0.15 dolar ile 0.20 dolar bandı arasında fiyatı grafiğe taşıyabileceğini düşünüyor. 2021 sene sonunda ise fiyatın 0.35 dolar seviyesini aşabileceğini belirtti. Bu iki tahmini üzerinden Ankr Coin ile uzun vadeli yatırım üzerinden kara geçilebileceğini savundu. 

  WalletInvestor

  WalletInvestor analistleri Ankre Coin’i 2021’de alıma değer altcoinler arasında görüyorlar. Analistler, Ank Coin’in 2021 yılı Ağustos ayı içinde 0.30 dolar ile 0.35 dolar düzeyine hızlı bir sıçrama yapabileceğini belirttiler. Sene sonunda ise fiyatın 0.40 dolar bandına ulaşabileceğini tahmin ettiler.

  Flood ANKR Coin Gelecek Tahmini

  Ünlü analistlerden Flood, Ankr Coin’in 2021 sene sonunda 0.35 dolar ile 0.40 dolar bandı arasında fiyatı kayda geçirebileceğini belirtti. Analiste göre ilk etkili değer artışı ise 2021 senesi Temmuz başında olabilir. Bu noktada fiyatın 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında olabileceğini açıkladı.

  Kaleo ANKR Yorumu

  Kaleo, Ankr Coin’in 2021’de Mayıs ayını değer kazanarak kapabileceğini belirtmişti. Tabloya baktığımızda ise Ank Coin’in 29 Mayıs 2021’de %1,64 değer kazanımda olduğunu görüyoruz. 

  Tahmininde haklı çıkan analist, şimdi ise Ankr Coin’in 2021 Temmuz sonunda değerlenebileceğini belirtti. Bu noktada fiyatın ise 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında olabileceğini düşünüyor. 

  Neden Artacağı Düşünülüyor?

  Analistler Ankr Coin’in 2021’de ek çok farklı noktada fiyat artışını tabloya alabileceğini düşünüyorlar. Bu beklentilerini ifade eden analistleri etkilendikleri faktörleri de sıraladılar. 

  Analistler Ankr Coin projesinin, bulut bilişim kaynaklarına ulaşım için ekonomik bir alanı yarattığını açıkladılar. Ankr Coin ile kaynak sağlayıcılar, uygulama geliştiriciler ve tüketiciler, farklı depolama alanlarını satın alabiliyorlar. Analistler daha şeffaf ve ekonomik koşulları sunan bu projeye ait kripto paranın değerlenme yoluna gidebileceğine inanıyorlar. 

  Analistler Ankr Coin’in, Amazon AWS, Alinana Cloud gibi alanların tek elleşmesini önleyebileceğini ve geleceğin bulut bilişim sektörünü yaratabileceğini dile getiriyorlar. 

  Sonuç

  Ankr Coin, bulut bilişim hizmetlerinin belirli bir bölümünü kriptografik evrene taşıyan projeye ait kripto para birimdir. Kurumsal ve bireysel yatırımcılarca yakın takipteki Ankr Coin’in 2021’de değerlenmesi bekleniyor. Analistler bu altcoin’i değerlenme potansiyeline bağlı olarak yatırım yapmaya değer buluyorlar. Hem Ethereum hemde Binance Smart Chain ağında işlem gören token, çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. 2 ağda bulunmanın avantajı ile gelecekte fiyat anlamında da proje olarak da ön plana çıkabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle