Kriptopara

Analistlerin TLM Coin Yorum ve Tahminleri 2021

  2021 senesi için TLM Coin fiyatı WalletInverstor analistleri ve Kaleo gibi meşhur analistler tarafından değerlendirilmiş durumda. Yıl sonunda değer kazanabileceği tahmin edilen TLM Coin için yapılan fiyat tahminlerini, sene sonu yükseliş olasılığına dair faktörleri bu yazımızda açıklamaya çalışacağız.

  TLM Coin Yorum ve Tahminleri

  Analistlerin ortak paydada buluştukları nokta, TLM Coin’in 2021 senesi ilk yarısında değer kaybına sahne olabileceğidir. Aayush Jindal, Michael Van de Poppe ve diğer pek çok analist TLM Coin’in yakın geleceğinde değer kaybı yaşayabileceğini açıkladılar. Onun için parlak bir imajın ise 2021 yıl sonunda oluşabileceğini belirttiler. 

  Analistlerin görüşlerine göre, TLM Coin 2021’in il yarısı sonunu fiyat düşüşü ile kapatabilir. Bu noktada ise TLM Coin fiyatının 0.15 dolar ile 0.18 dolar bandı arasında şekillenebileceğini düşünüyorlar. 2021 sene sonunda ise TLM Coin fiyatının 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında konumlanabileceğini açıkladılar.

  Analistler Neden 2021 Sonuna Fiyat Artışı Düşünüyor?

  Analistler TLM Coin’in 2021 sene sonunda fiyatlanabileceğini açıklıyorlar. Bunun sebeplerini sunarken tarihsel fiyat ilerleyişinden yararlandıklarını belirttiler. Aynı zamanda TLM Coin’in bazı niteliklerinin oyuncu kitlesinden alım taleplerini toplayabileceğini açıklıyorlar. Bu taleplerin ise sene sonu değer kazanım olasılığını beslediğini belirttiler. Artış tahmini besleyen faktörleri ise şöyle sıraladılar:

  • DAO Meclis Üyeliği: Analistler elinde TLM Coin olan Alien Worlds Trilium oyuncularının DAO gezegenler arasından hareket edebildiklerini söylediler. Farklı 6 gezegende meclis üyelerinin seçimi için oy verebildiklerini ifade ettiler. Bu avantajı yakalamak isteyen oyuncuların TLM Coin alımına yönelebileceklerini düşünüyorlar. 
  • NFT Satın Alma: TLM Coin sahiplerinin oyun içinde kullanılabilecek birçok NFT’yi satın alabildiklerini biliyoruz. Analistler 2021’de TLM Coin’in NFT piyasasında iyi bir rol üstleneceğini ve değer kazanabileceğini açıklıyorlar. 

  Michael Van De Poppe 2021 Tahmini

  Michael Van de Poppe, TLM Coin’in 2021 yıl sonunda 0.25 dolar ile 0.30 dolar arasında fiyatlanabileceğini açıkladı. 2021 ilk periyodunda ise düşüş trendinin etkili olabileceğini ifade etti. Analiste göre TLM Coin NFT piyasasında başarılara imza atarak geleceğe ilerleyebilecek.

  Aayush Jindal Yorumu

  Aayısh Jindal TLM Coin’in 2021 ilk yarısını değer kaybı üzerinden kapatabileceğini düşünüyor. 2021 sene sonunda ise TLM Coin’in 0.20 dolar bandı üzerine çıkabileceğini maksimum 0.25 dolar seviyesine yükselebileceğini belirtti. İlk yarı fiyatlarının alım için değerlendirilebilecek seviyeler olduğunu savundu.

  Wallet Investor TLM Yorum ve Tahmini

  WalletInvestor analistlerine göre TLM Coin, 2021 sene sonunda değer kazanabilir. Bu noktada ise TLM Coin fiyatının 0.22 dolar ile 0.30 dolar bandında olabileceğini açıkladılar. TLM Coin’in yakın geleceğinde ise ilk yarı değer kaybının olabileceğini işaret etmişlerdi.

  Kaleo Ne Diyor?

  Kaleo, TLM Coin’in 2021 ilk periyodunda etkili şekilde değer kazanamayacağını düşünüyor. Bu altcoin için umutların sene sonunda olduğunu belirtti. Sene sonunda değer kazanabileceğini düşündüğü TLM Coin’in 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında olabileceği açıklıyor. 

  Sonuç

  TLM Coin 2021’de ilk yarıda değer kaybetmesi, yıl sonunda ise değer kazanması beklenilen bir altcoin. Bu beklentileri sunan analistler onun gelecekte NFT piyasasında etkili bir rol oynayacağını düşünüyorlar. TLM Coin’den beklentiler bir hayli yüksek olmasına rağmen, fiyatın yükselip yükselmeyeceğini bize zaman gösterecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle