Kriptopara

Analistlerin Gözünden Stellar (XLM) Geleceği 2021

  Stellar (XLM) Coin hakkında teknik ve temel analizlerini paylaşan birçok analist bulunuyor. Analistler XLM Coin’in geleceğini ve gelecekte oluşabilecek fiyatları ele aldılar. Analistlerin bu görüşlerini, yorumlarını ve 2021 senesi için yapılan XLM Coin fiyat tahminlerini sizler için toparladık. 

  Analistlerin Gözünden Stellar Geleceği

  Analistler XLM Coin’in yakın geleceğinde fiyat artışları olabileceğine kanaat getiriyor. Analistlerin ortak paydada buluştukları nokta XLM Coin’in 2022 senesinde en parlak dönemini geçirebileceği oldu. Onun gelecekte önemli bir ödeme aracı olarak dünyaca ünlü birçok marka ve kurumsal yapı tarafından kabul edilebileceğini düşünüyorlar. Özellikle transfer işlemlerinde düşük masraf ve hız avantajlarından yararlanmak isteyen kurumsal yatırımcı kitlesinden XLM Coin’e yönelik bir ilgiyi bekliyorlar.

  2021 XLM Coin Fiyat Tahminleri

  Analistler göre XLM Coin 2021 senesinde fiyatını etkili şekilde yükseltebilir. Daha önce birçok analist XLM Coin hakkında fiyat tahminini iletmişti. Bu tahminler ardından XLM Coin’in ilk yarıda yeniden değerlenmesiyle, yeni fiyat analizleri yapıldı. Analistler bu kez XLM Coin’in 2021 Haziran ayı ile birlikte 0.75 dolar ile 0.80 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan 2021 Ekim ayına yakın dönemde dikkat çekici bir yükselişin daha olabileceğinden söz ediyorlar.

  Neden Artış Tahmini Yapılıyor?

  XRP ve XLM Coin’in kod yapısı açısından farklı olduklarını ancak işlem amaçlarının aynı olduğunu açıkladılar. SEC davaları ile boğuşan XRP Coin’in yerini ise 2021’de XLM Coin’in alacağını düşünüyorlar. Bu kapsamda XLM Coin’in etkili alım taleplerini karşılayabileceğini tahmin ediyorlar. Diğer sebepleri ise şu şekilde sıraladılar:

  • Analistler XLM Coin’in yakın tarihte kripto para haberlerinde başarılı işlem ile adından söz ettirdiğinin altını çizdiler. Stellar projesinin Ukrayna’ya Grivna isimli resmi dijital parasını üretmesinde yardımcı olduğunu belirttiler. Bu durumun XLM Coin’e olan güveni yükselttiğini belirten analistler, gelişmeler ardından değerlenme olasılığını ele aldılar.
  • Analistlere göre XRP Coin’i tahtından edebilecek XLM Coin alım-satım ve transferde yüksek bir hız sunuyor. Aynı zamanda düşük masrafları açığa çıkarıyor. Tarihsel fiyat incelemeleri yapıldığında ise 3 farklı döngüde tam 19 kez artış trendini gündeme taşımış. Tüm bunlara bağlı olarak analistler 2021’de XLM Coin’in yeniden değerlenebileceğini düşünüyorlar.

  Kaleo XLM Coin Tahmini

  Kaleo XLM Coin’in 2021 senesi Temmuz ayına en yakın noktada 0.70 dolar ile 0.75 dolar badı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. 2021 sene sonunda ise ikinci bir artış üzerinden fiyatın 0.80 ile 0.85 dolar bandı arasına yükselebileceğini ifade etti.

  Credible Crypto Stellar Yorumu

  Credible Crypto’ya göre XLM Coin 2021 senesi Ağustos ayından önce 0.75 dolar ile 0.80 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Analist 2021 sene sonunda fiyatın 0.85 dolar seviyesine hareket edebileceğini açıklıyor. 2022 senesi sonunda ise 1 dolarlık fiyat değerinin tabloya gelem ihtimalinin olduğunu belirtti.

  The Signalyst XLM Yorum ve Gelecek Tahmini

  The Signalyst analistleri, XLM Coin’in kurumsal yatırımcıların alım talepleri ile 2021 senesini değer kazanımı üzerinden katabileceğini tahmin ediyorlar. 2021 sene sonunda XLM Coin’in 0.80 dolar ile 0.85 dolar arasında fiyatlanabileceğine inanıyorlar.

  Tom Lee Ne Dedi?

  Tom Lee, XLM Coin’in 2021 sene sonunda 0.75 dolar ile 0.80 dolar badı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. 2021 İlk yarı sonunda ise XLM Coin fiyatının 0.70 dolar düzeyinden kapanış yapabileceğini ifade etti.

  Sonuç

  Ripple’ın kardeşi olarak anılan XLM coin, özellikle Ripple’ın yaşadığı olumsuz dava süreci ile alternatif haline geldi. Analistler 2021 senesinde XLM Coin’in fiyat anlamında yükseliş yaşayarak dikkatleri üzerine çekebileceğini ifade ediyorlar. Diğer yandan onun tarihsel açıdan birçok kez yükselişe geçtiğini vurguladılar. XLM Coin eğer beklendiği gibi XRP Coin’in popülerliğini önümüzdeki 1 sene içinde geçebilir ise, yatırımcılarına değer katabileceğe benziyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle