Kriptopara

Analistlerden XLM Coin Fiyat Tahminleri 2021, 2022, 2023

  Kripto para piyasasında dikkat çeken altcoinlerden olan Stellar Lumens (XLM) fiyatı merak edilmektedir. XLM fiyatındaki değişimler pek çok kripto para uzmanı tarafından incelenmektedir. Deneyimli analistlerin ve uzmanların yorumlarıyla XLM coin fiyatının önümüzdeki yıllarda ne olacağını öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

  Analistlerden XLM Coin Fiyat Tahminleri

  Stellar Lumens fiyat tahmini 2021 yılında, bu kripto para birimi alanının yanı sıra finansal ekosistemin sektör uzmanları ve analistlerinin bakış açısından incelenmektedir. Yatırımcıların XLM'den dolara pasif yatırım getirisi sağlayacak bir altcoin olarak tercih ettikleri bilinmektedir. Fiyat geçmişine ve XLM coin fiyat tahminine bakıldığında XLM fiyatının yarışta diğer altcoinler arasında önem kazanacağı belirtilmektedir. 

  Ayrıca, XLM coin fiyatının geçen yıldaki önemli artışının 2021 yılında 0,65 - 0,75 dolar arasında yükselmeye devam edeceği ifade edilmektedir. 2025 yılına geldiğinde, XLM coin fiyatının daha yüksek seviyelerde olabileceğine dair tahminler yapılmaktadır. Uzmanlara göre XLM coin geleceği ve fiyat tahmininin yanı sıra spekülasyonlara dikkat edilerek 1,50 ila 2,00 dolar aralığında seviyelerin görülebilmesi beklenmektedir. 

  XLM Coin Fiyat Tahmini 2021

  Analistlere göre XLM coin fiyatının 2021'in sonunda 0.75 dolar seviyesine ulaşması beklenmektedir. 2021 için öngörülen yüksek seviye 0.80 dolar civarında olabilir ve yükseliş trendinin devam etmesi halinde bu seviyelere ulaşılabilir. Öte yandan ayı piyasasında olumsuz yönde, XLM coin fiyatında en düşük seviye 0.060 dolar civarında olabilir.

  Stellar Coin Fiyat Tahmini 2022

  XLM coin fiyatının 2022'nin sonunda 0,90 dolara ulaşması beklenirken çok sayıda uzman bu konuda analiz raporlarını paylaşmaktadır. Tecrübeli analist ekibine göre 2022 için öngörülen yüksek fiyat 0,95 dolar civarında olabilir. Ayrıca aşağı yönde, en düşük 0,85 dolar seviyesinde XLM coin fiyat tahminleri yapılmaktadır. 

  XLM Fiyat Tahmini 2023

  Analistlere göre, XLM coin yükseliş eğilimini sürdürebilir ve 2023 yılının sonunda 0,98 dolarlık fiyata ulaşabilir. Bu tahminler uzun vadede XLM coin fiyatının hangi seviyelere çıkacağını merak edenler için geçmiş verilerden hareketle yapılmaktadır. 2023 için öngörülen yüksek seviye 1,00 dolar civarında olabileceğine işaret etmektedir. Bu yıl içinde en kötü senaryoda bile XLM coin fiyatının en düşük seviye 0,95 dolar civarında olması beklenmektedir. 

  XLM Coin Fiyat Tahmini 2024

  2024 yılı için XLM coin tahminlerine göre, bu kripto para birimi yıl sonuna kadar 1,20 dolara ulaşabilecektir. Analistlerin yaptığı araştırmalara göre 2024 yılı için öngörülen yüksek seviye 1,70 dolar civarına kadar tırmanmaktadır. Boğa piyasasının sonuna gelinmesi durumunda 2024 yılında XLM coin fiyatının aşağı yönde, en düşük seviye olarak 1,00 dolar civarında destek alması öngörülmektedir.

  XLM Coin Grafik Analizi

  XLM coin fiyat grafiğine bakıldığında fiyatın 0,65 dolara yavaş yükselmesi ve 1 dolar civarında yeni bir zirveye olası bir kırılma yapma potansiyeli dikkat çekmektedir. Çanak kulp oluşumunu tamamlayan XLM coin fiyatında Supertrend indikatörüne göre al sinyalleri verilmektedir. Analistler ayrıca uzun vadede yükseliş için sert düzeltmelerin normal görülmesi gerektiğini söylemektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 XLM fiyatı %stellar+try% TL. Döviz cinsinden ise %stellar+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Stellar fiyatı 24 saatte %Stellar+yuzde%.

  Sonuç

  Yerli kripto para yatırımcıları tarafından da yakından takip edilen Stellar Lumens (XLM) boğa rallisine devam etmesi beklenen kripto paralardandır. XLM coin'in gelecekte yükselişe devam edeceğini düşünen analistlere göre bu kripto para birimine yatırım yapmak uzun vadede yüksek kazanç sağlayabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle