Kriptopara

Analistlerden Avax Coin Yorum ve 2021 Fiyat Tahminleri

  Bugünlerde yatırımcılar fiyat performansı iyi olan birden fazla kripto para birimini cüzdanlarına ekleyerek, kazanma şanslarını yükseltmek istiyorlar. Bu yüzden artışa gidebilecek coinler hakkında kapsamlı araştırmalar yapıyorlar. Bu yazımızda sizlere, değer kazanması beklenen Avax Coin hakkındaki analist yorumlarını ve 2021 senesi fiyat tahminlerini sunarak, bu altcoin hakkında sorulara açıklık getirmeye çalışacağız. 

  Analistlerden Avax Coin Yorumları

  Analistler, Avax Coin’in gelecek vadeden bir kripto para birimi olduğunu düşünüyorlar. Avax Coin’in merkeziyetsiz finans DeFi uygulamalarında kullanıldığını, yatırımcıların pasif gelir ve faiz kazançları elde etmelerine yardımcı ideal bir coin olduğu ifade ediliyor. Bu açıdan 2021 senesinde de DeFi genişlemesi ile birlikte Avax Coin’in yeni alım taleplerini karşılayabileceğini belirtiler. 

  Analistlere göre Avax Coin 2021 yılı Temmuz ayında ve sene sonunda iki farklı dikkat çekici değer kazanımını yapabilir. Temmuz ayı içinde ise Avax Coin fiyatı 20 dolar ile 25 dolar bandı arasında şekillenebilir. Analistler Avax Coin için 2021 ilk yarı sonunda ise değer kazanımının kayda geçebileceğini açıklıyorlar.

  Analistlerden Avax Coin 2021 Fiyat Tahminleri

  Analistler 2021 Mayıs ayı sonunda Avax Coin fiyatının 10 dolar ile 15 dolar bandı arasına gerileyebileceğini belirttiler. Bu kapsamda 2021 ilk yarısında Avax Coin değer kaybı beklentisi mevcut. Analistlere göre 2021 sonunda ise Avax Coin fiyatı 30 dolar ile 35 dolar bandı arasında şekillenebilir. İlk yarıda fiyat düşüşü yapabilecek Avax Coin’in sene sonunu ise fiyat yükselişi ile kapatabileceği açıklandı.

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Pekçok analistin 2021 sene sonunda değer kazanımı beklediği Avax Coin ile ilgili olan analist görüşlerini sizler için bir araya topladık. İşte Avax Coin hakkında yapılan yorumlar ve 2021 fiyat tahminleri:

  Crypto Crow Avax Coin Yorumu

  Crypto Crow, Avax Coin’in 2021 senesi Haziran başında değer kaybı yapabileceğini açıklıyor. İlgili ayda Avax Coin fiyatının 10 dolar düzeyine kadar gerileyebileceğini ifade etti. Analiz sonuçlarına göre Avax Coin’in 2021 yılı Temmuz ayında artışa geçebileceğini, fiyatın ise 20 dolar ile 25 dolar badı arasına çıkabileceğini tahmin ediyor. 

  Aayush Jindal Tahmini

  Aayush Jindal Avax Coin için 2021 yıl sonu fiyat tahmini gerçekleştirdi. Analiste göre Avax Coin 2021 Mayıs ayını fiyat gerilemesi ile kapatabilir. Ancak, 2021 sene sonu geldiğinde Avax Coin fiyatı 35 dolar ile 40 dolar arasında hareket edebilir.

  Coinliker Analistleri Avax İçin Ne Diyor?

  Coinliker analistleri, Avax Coin’in 2021 Mayıs ayı sonunda 15 dolar fiyat düzeyinin altına inebileceğini açıklamışlardı. Şimdi ise 2021 yılı Ağustos ayında Avxa Coin fiyatının 25 dolar ile 30 dolar bandı arasında olabileceğini belirttiler. 

  Alex Saunders:

  Alenx Saunder Avax Coin geleceğinde fiyat artışı olabileceğini ancak 2021 ilk yarısının değer kaybıyla tamamlanabileceğini belirtti. Analiste göre Avax Coin 2021 Temmuz ayı ardından yatırımcı dikkatini 25 dolar ile 30 dolar bandı arasında fiyatlanarak çekebilir. 

  Analistler Yorumlarında Neden Avax Coin Artışında Söz Ettiler?

  Analistler Avax Coin’in 2021 yılı Temmuz ayında yatırımcı dikkatini çekecek bir fiyat artışını yapabileceğini düşünüyorlar. Bu analiz sonucunu verirken sebepleri de gündeme taşıdılar. Analistler 2021 senesi Mayıs ayı içinde piyasa bir çöküşün meydana geldiğini, genel olarak kripto para fiyatlarının gerilediğini belirttiler. 

  Hatta 1,5 trilyon dolara kadar gerileme yapan toplam piyasa değerinden söz ettiler. İkinci yarıda ise piyasa genelinde bu durumun kırılması gerektiğini, daha büyük çöküşün olmaması için piyasa tepkilerinin artış yönünde olabileceğini açıkladılar. Bu yüzden Temmuz ayında Axax Coin değer kazanımı beklentisi hakim olduğunu dile getiriyorlar. Diğer yandan ticaret ve diğer hizmetleri kriptografik evrende piyasaya sürmek için kurumsal şirketlerin AvaxCoin’i çokça tercih ettiklerini bunun fiyatları besleyebileceğini açıkladılar.

  Sonuç

  Avax Coin kurumsal şirketlerin yakından takip ettiği ve analistlerin 2021 senesinde değerlenebileceğini ifade ettikleri bir kripto para birimidir. Türk kökenli bir kripto para uzmanı olan Emin Gün Sirer’in geliştirdiği AVAX onun adı ile anılan bir coin. Kripto para camiasında oldukça otoriter bir isim olan Emin Gün Sirer’in tanıtım çalışmaları ile çok etkili yerlere geldi proje.

  Analistler 2021 sene sonunda 35 dolarlık fiyat hedefini değerlendirirken, Avax Coin’in değerlenmesini umuyorlar. Eğer tahminler düşünüldüğü gibi gerçekleşirse, Avax Coin geleceğinde parlak bir senaryo gündemde olacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle