Kriptopara

Analistlerden 2021 Chiliz Yorumu

  Analistlerin yakın takibinde olan CHZ Coin, Geleceği parlak görünen altcoinler arasında yer alıyor CHZ'nin 2021 sonuna kadar önemli miktarda değer kazanacağını belirten analistlerin yorumlarını yazımızda bulabilirsiniz. Chiliz Coin için yapılan geleceğe yönelik yorumları ve fiyat tahminlerini bu yazımızda detaylı olarak ele alacağız.

  Analist Peterson’ın CHZ Coin Yorumu

  Cane Island Alternative Advisors analistlerinden Peterson, Chiliz Coin’in 2023 yılında 1,18 dolar fiyat değerine ulaşacağını ifade etti. Chiliz Coin geleceğini parlak gören analist, onun XRP’yi 2021 yılı içinde geride bırakacağını düşünüyor. Yeni XRP’nin CHZ olacağını belirten ünlü analist, Chiliz Coin’in DeFi protokollerine olan ilgiye bağlı şekilde değer kazanacağını vurguluyor.

  Capo of Crypto Chiliz Coin Yorumu

  Kripto para dünyasının yakından takip edilen ünlü analisti Capo of Crypto, Chiliz Coin’in 2021 senesi içinde 1,20 dolar fiyat değerine çıkacağını düşünüyor. Uzun vadeli analizi sonunda LINK, ETH ve Chiliz Coin’in 2021 sonunda etkili fiyat artışlarını tablolara yansıtacak altcoinler olduklarını saptadı. 2021 yılında BTC’nin 60 bin dolarlık fiyat değeri ile şaşkınlaşan yatırımcıların, Chiliz Coin artışı ile ikinci kez şaşıracaklarını belirtiyor. 

  Eurosniper Analistlerinin Chiliz Coin Yorumu

  Kripto para yatırımcılarının sıkı takibinde olan Eurosniper analistleri, Chiliz Coin’in 2021 senesi sonunda rekor fiyat rakamını göreceğini açıkladılar. Chiliz Coin’in Bitcoin’in artış oranına göre daha iyi bir artış oranı gösterebileceğini vurguladılar. Bu yorumda söz edilen artış performansı fiyat bazında değil oran bazında yapılmıştır. 

  Cryptoverse Chiliz Coin Yorumu

  Kripto para yatırmcılarının yakın takibindeki Cryptoverse, Chiliz Coin’in 2021 senesinde 1,18 dolar fiyat değerine ulaşacağını belirtti. Ona göre bu fiyatı son çeyrekte görecek olan Chiliz Coin, LINK ve ETH kripto para birimleriyle birlikte değer kazanımını yaşayacak. 

  Chiliz Coin geleceğini oldukça parlak gören analist, merkeziyetsiz finans işlemlerinde kullanılmak için tercih edilen altcoin’in önümüzdeki 2 yıl içinde dikkat çekici şekilde yükseleceğini açıkladı.

  Alpha Finance Analistlerinden Chiliz Coin Yorumu

  Tayland’ın önemli ticari bankası Alpha Finance’ın analistleri, Chiliz Coin’in 1,16 dolarlık fiyatı 2021 senesi içinde göreceğini belirttiler. Analistler, DeFi protokol ile ilişkili altcoinlerin yüksek değer kazanımı ile seneyi kapatacaklarını açıkladılar. Uzun vadede ise 10x değer kazanımı gösterecek, geleceği parlak altcoinler arasında CHZ’yi gördüklerini açıkladılar. 

  Lark Davis Chiliz Coin Yorumu

  Lark Davis, alternatifler ararken portföyde çeşitlilik ile büyük oynamak isteyen kurumsal yatırımcı kitlesinin CHZ ve DOT gibi kripto para birimlerini almaya yöneldiklerini ifade ediyor. Buna bağlı olarak Chiliz Coin’in 2022 yılına girmeden 1,25 dolar fiyat değerine ulaşacağını ifade ediyor. 

  Güncel CHZ Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 CHZ fiyatı %chiliz+try% TL. Döviz cinsinden ise %chiliz+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chiliz fiyatı 24 saatte %chiliz+yuzde%.

  Sonuç Olarak; CHZ'nin Değerleneceği Belirtiliyor!

  Kripto para yatırımcılarının yakın takibindeki başarılı analistler ve kurumların analistleri CHZ’nin 2021’de değer kazanacağını vurguluyorlar. Chiliz Coin’in bu tahminlere ne kadar paralele hareket edeceğini ilerleyen süreçte hep beraber göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle