Kriptopara

Analistler Hot Coin’in Geleceği ile İlgili Ne Diyor?

  Hot Coin birçok analist tarafından 2021 yılı ikinci yarısından önce 0,0030 dolarlık fiyat tahmini yapılan bir altcoin. Ancak girdiği yükseliş ivmesi ardından 0,0079 dolar düzeyine ikinci yarı öncesi ulaşan fiyatı ile tüm dengeleri değiştiriyor. Hot Coin bir kez daha analistlerin yakın takibine bu yükselişle giriyor. Bu yazımızda, HOT Coin için yapılan geleceğe yorumları analistlerin gözünden inceleyerek sizlere aktardık.

  WalletInvestor HOT Coin Geleceği Hakkında Yorumu

  WalletInvestor HOT Coin’in 2021 ilk yarısında beklentilerin üzerine çıktığını belirtti. Çıtanın giderek yükseldiğini ve ikinci yarıya girişe kadar %10’u aşan bir değer kazanımının tamamlanacağını açıkladı. 

  WalletInvestor analistleri, 2021 ikinci yarısında HOT Coin için yeni fiyat beklentilerinin 0,0090 dolar değerinde olduğunu vurguladılar. 2022 başında ise fiyat düşüşünün gündeme gelebileceğini aktarıyorlar.

  BozokCoin HOLO Coin Geleceğini Değerlendiriyor!

  Türk kripto para sektörünün takip edilen isimlerinden BozokCoin, HOT Coin’in beklentileri aştığını ifade ediyor. 2021 yılı sonunda ZCash ve HOT Coin’in değer kazanımı ile gündeme geleceklerini paylaştı. HOT Coin’in sene sonunda 1 dolarlık fiyata ulaşma ihtimalinin yüksek olduğunu yorumlarında ifade ediyor. 

  Alan Masters HOT Coin Gelecek Fiyat Öngörüsü!

  Ünlü Amerikan trader ve çarpıcı tahminleriyle dikkat çeken isim Alan Master, HOT Coin’i ele aldı. HOT Coin’in 2021 ilk yarısı kapatmadan önce %8,2’lik değer kazanımı yapacağını belirtti. En yakın gelecekte, 2021 sene sonunda 0,0080 ile 0,0092 dolar arasında fiyat dalgalanması olacağını düşünüyor. 

  2022 başında ise HOT Coin’in 1 dolarlık fiyat hedefini kıracağını ifade ediyor. Ona göre HOT Coin, DOT, LINK, ETH, DOGE gibi altcoinlerin geleceği oldukça parlak.

  Changelly Analistleri HOLO Coin'in Geleceğini Değerlendiriyor!

  Changelly analistleri HOT Coin’in baskılar altında yılmayacak güçte bir altcoin olduğunu belirtmişlerdi. Bu ifadeyi kullandıkları 2021 sene başında HOT Coin’in ilk yarı bitmeden 0,0030 dolar olabileceğini ifade etmişlerdi. 

  HOT Coin ise bu rakamı hızlı çıkışı ile geride bırakıyor. Changelly analistleri, dengeleri değiştiren HOT Coin’in yeni analiz sonuçlarına göre 2021 sonunda 1 dolar değerine en yakın konumda olacağını öngörüyorlar. Geleceğinin ise parlak olduğu belirtildi.

  Sonuç

  HOT Coin, 2021 yılında analistlerin sene başında yapmış olduğu fiyat tahminlerinin çok daha üzerinde konumlanan bir altcoin oldu. Analistler onun yeni hedefinin 1 dolar olacağını belirttiler. Yükseliş trendini ikinci yarıda devam ettirmesi beklenen HOT Coin yeniden analistleri şaşırtabilecek bir hamle yapacak mı göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle