Kriptopara

ALGO Coin Geleceği 2021 - Algorand Yükselir mi? Alınır mı?

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği ALGO coin geleceği merak edilmektedir. Yüksek kazanç potansiyeli taşıyan altcoinlere yatırım yapmak isteyen yerli yatırımcılar Algorand yükselir mi sorusunun yanıtını ve uzman analistlerden ALGO coin fiyat tahminlerini bu yazımızda bulabilirler. 

  ALGO Coin Geleceği 2021

  AlGO coin geçmiş fiyat hareketlerine bakıldığında fiyatın yukarı yönlü bir seyir izledikçe güçlenmeye başlamış ve Şubat ortasında 1,71 dolar ile yılın en yüksek seviyelerine ulaştığı görülmektedir. Ardından ALGO coin fiyatı aşağı doğru indi ve yatay bir seyir izledi. ALGO fiyatı, Mayıs'tan Temmuz'a kadar 1 doların altında büyük iniş ve çıkışlar gördü. Temmuz ayı sonunda olumlu bir ralli başladı. Yükseliş trendinin ardından fiyat, basın zamanında 2,01 dolara ulaştı.

  Özet olarak, azalan üçgen deseni, ALGO coinin sonunda düşüşe geçeceğini ima etmektedir. Analistlere göre öngörülebilir gelecekte, ALGO coinin düşüşe geçme şansının yükselişten daha yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Öte yandan bu ayın başında ALGO, ayıdan boğa trendine dönüş yapmıştır. 

  Algorand Yükselir mi?

  ALGO coinin son dönemde harika bir performans sergilediği görülmektedir. Bu eğilim devam ederse, ALGO boğalarla birlikte koşabilir, kritik direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

  ALGO Coin Grafik Analizi

  Son piyasa hareketlerini inceleyen anonim kripto para analistlerine göre ALGO, ayıdan boğaya eğilimi çizdi. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek bir ticaret hacmini göstermektedir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergelerine göre ALGO coinin ne aşırı alım ne de aşırı satım durumunda olduğu belirtilmektedir. Azalan Üçgen modeline işaret eden analistler, ALGO coin fiyatında geçen ay düşüş gösterdiğinden bunun önemli bir işaret olduğunu vurgulamaktadır. 

  CoinPedia ALGO Fiyat Tahmini

  CoinPedia ekibinin analizine göre ALGO coin aşağı yönlü bir trendin ardından 2021 yılına 0,37 dolarlık bir işlem değeriyle girmiştir. Uzman analistlere göre Algorand, platformunu oluşturmaya ve yazılım yükseltmesine odaklanırsa, muhtemelen tırmanabilir. Öte yandan piyasa düşüş eğilimini sürdürürse fiyat 0,30 dolara kadar düşebilir. 2021'in sonunda en yüksek ALGO coin fiyatı 8,56 dolara ulaşabilir. Ortalama alış ve satış baskıları ile fiyat yıl sonuna kadar 4,2 dolarlı seviyeleri görebilir. 

  Price Prediction Algorand Fiyat Tahmini

  ALGO coinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizde bulunan Price Prediction ekibine göre, 2021'da Algorand fiyatının minimum 2.06 dolar seviyesini göreceği düşünülmektedir. Algorand fiyatının 2022 içinde minimum 3.03 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. 

  Algorand fiyatı, 2022 boyunca ortalama 3.13 dolar fiyatıyla maksimum 3.57 dolar seviyesine ulaşabilir. Tahmini fiyat ve teknik analize göre, 2023'da Algorand fiyatının minimum 4.47 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Uzun vadede bakıldığında ALGO coin fiyatı, ortalama işlem fiyatı 4.60 dolar ile maksimum 5.31 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Wallet Investor ALGO Coin Tahmini

  Wallet Investor analistlerine göre, Algorand fiyatı bir yıl içinde 1.992 dolardan 2.905 dolara yükselecektir. Bu, ALGO coini harika bir yatırım yapar. Uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde 45,83'tür. 2026'nın sonu için tahmini fiyat 6.632 dolar seviyesindedir. 

  Trading Beasts ALGO Fiyat Tahmini

  Algorand'ın iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts analistleri, kocaman bir evet yanıtı vermektedir. 2021 perspektifinde, ALGO coin fiyatının 2022 sonuna kadar 2.44068 dolara ulaşacağı tahmin edilmektedir. 

  Digital Coin Price ALGO Coin Fiyat Tahmini

  Digital Coin ekibinin analizinde, Algorand kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat seviyesinden başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 7.6686279 dolara yükselecektir. 2022'ye kadar 3.3363744 dolara çıkacak ve 2023-2024'te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine göre Algorand, karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  Sonuç Olarak

  ALGO coin fiyat tahmini hakkında yapılan analizlerin büyük bir çoğunluğunda fiyatın yüksek seviyelere ulaşacağı tahmin edilmektedir. Ancak yatırımcıların güncel trendleri göz önünde bulundurarak karar vermeleri tavsiye edilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle