Kriptopara

ADA Coin’in Gelecekte Umut Vadedebileceğini Gösteren 4 Yorum

  Özellikle 2021 yılı içinde analistlerin dikkatini çeken ADA Coin’i bu yazımızda ele alacağız. Önemli analistlerin yatırım portföylerine ekledikleri ADA Coin için yaptıkları yorumları detaylı şekilde bu yazımızda sunuyoruz. 

  Analistlerin ADA Coin Yorumları

  Michael van de Poppe ADA Coin Yorumu

  Michael van de Poppe, 2021 senesinde alınabilecek altcoinler arasında ADA Coin’i gösterdi. Popüler analist, ADA Coin’in 2017 yılında gördüğü değer kazanımının 2021 sonuna doğru yaşayacağı değer kazanımı yanında çok küçük kalacağını açıkladı.

  Michael van de Poppe, Youtube kanalı üzerinden yayınladı videoda ADA Coin’i ele aldı. Altcoinlerin güç kazanacağı bir dönemin içine girildiğini dile getirdi. ADA Coin’in yıl içinde %1.000 gibi çarpıcı bir artışı yaşayabileceğini ifade etti. ADA Coin’in ilk olarak 10 dolara kadar yükselmesini beklediğini açıkladı. Onun geleceğinin son derece parlak olduğunu ve LINK ile paralel bir başarı yakalayacağını belirtti.

  Aayush Jindal Cardano Coin Yorumu

  Aaysh Jindal yakın analizlerinden birinden ADA Coin fiyatlarının üzerine düştü. Bu kripto para birimine dikkat çekerek, onu 2021’de yakın takibe alınması gereken altcoinler arasında inceledi. 

  Ünlü analist ADA Coin’in 2021 sonuna doğru 10 dolarlık fiyat değerini aşabileceğini ifade ediyor. 5 yıllık süreç içinde ise ADA Coin’in 35 ve 48 dolar bantları arasından hareket edebilecek konuma alım talepleri ile rahatlıkla gelebileceğini açıklıyor. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanımının onun geleceğini kuvvetlendirdiğini belirtti.

  Crypto Ben’den ADA Coin Yorumu 

  Crypto Ben, ADA Coin’i yorumlamanın ötesine gereke bu sene yatırım portföyünün bir kısmını ADA Coin’e ayırdığını ifade etti. Analist LINK, ETH, BTC ve ADA Coin kripto para birimlerine yöneldiğini açıkladı. Diğer yandan ADA Coin’in 5 yılda 100x artış yapacak kripto para birimlerinden olduğunu belirtti.

  Ünlü analist 2 yıl içinde ise ETH’nin yen BTC konumuna geleceğini ADA Coin’in ise Ethereum’un yerini alacağını düşünüyor. Bu kapsamda altcoin listelerinin artık altüst olacağını ve LINK, DOT, ADA Coin üçlüsünün oldukça güçlü yol alacaklarını dile getiriyor. 

  Gartley Pattern ADA Coin Yorumu

  Ünlü analistlerden Gartley Pattern, 2021 senesinde ADA Coin’in en yakın tarihte 3,32 dolarlık fiyat değerinin üzerine çıkacağını düşünüyor. ADA Coin’i yorumlayan analist onun geleceğinin parlak olduğunu ve sene içinde ise 10 dolarlık fiyatın üzerine çıkacağını belirtti.

  ADA Coin Fiyatı Ne Durumda?

  An itibari ile güncel bilgilere göre 1 ADA Coin fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Önümüzdeki 2 Yıl Hareketli Geçebilir

  Kripto para dünyasının isabetli tahminleri ile öne çıkan analistleri ADA Coin’in önümüzdeki 2 yıllık dönemi oldukça hareketli geçireceğini belirtiyorlar. Bu yıl için 10 dolarlık fiyat hedefi ve yüksek değer kazanımı gündemde. ADA Coin’in bu beklentileri ne kadar karşılayacağını ise ilerleyen süreçte hep beraber göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle