Kriptopara

ADA Coin İçin Yapılmış En İsabetli 6 Yorum

  Cardano (ADA) Coin’in 2021 yılı başından bu yana yaptığı fiyat hareketlerini ele alarak, geleceğe yönelik fiyat tahminleri yapan birçok analist bulunuyor. Bu yazımızda ADA Coin hakkında yorum yapan analist topluluklarının ve analistlerin en isabetli görüşlerini sunmaya çalışacağız. 

  Analistlerin ADA Coin İçin En İsabetli Yorumları

  Analistler, ADA Coin hakkında yorum yaparken onun 2021 ilk yarısını değer kazanımı üzerinden kapatacağı konusunda ortak paydada buluşuyorlar. Analistlere göre ADA Con 2021 ilk yarı bitiminde 2.50 dolar ile 3 dolar bandı arasında yer alabilir. Diğer yandan 2021 senesi Eylül ayı ardından ADA Coin fiyatının 3.50 dolar düzeyine yükselebileceğini düşünüyorlar. 

  Crypto Crow ADA Tahmini

  Crypto Crow, ADA Coin’in 2021 ilk yarı bitiminde 2.50 dolar ile 3 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. Analistlere göre 2021 sene sonunda ise ADA Coin fiyatı 3.50 dolar ile 3.70 dolar bandı arasında yer alabilir.

  Alex Saunders Yorumu

  Alex Saunders, ADA Coin’in 2021 sene sonunda 3 dolar ile 3.50 dolar arasında fiyatlanabileceğini açıklıyor. Analiste göre ADA Coin 2021 senesi Mayıs sonunda ise 2.50 dolar düzeyine yükselebilir.

  Coinliker Analistleri Cardano Tahmini

  Coinliker analistleri, ADA Coin’in 2021 senesi ilk bölümü sonunda değer kazanabileceğini düşünüyorlar. Bu noktada ADA Coin’in 2.50 dolar ile 2.70 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıklıyorlar. 2021 yılı Eylül ayı ardından ADA Coin fiyatının 3 dolar ile 3.50 dolar bandı arasında olabileceğini ifade ettiler.

  CoinSwitch Analistleri Ne Dedi?

  Coinswitch analistleri, ADA Coin’in 2021 senesi Ekim ayı başında 3 dolar ile 3.50 dolar arasında fiyatlanabileceğini açıkladılar. Onlara göre ilk yarı ardından ADA Coin’in etkili bir yükseliş yapacağı ana şahit olabiliriz.

  WalletInvestor Analistleri Cardano Yorumu

  WalletInvestor analistleri ADA Coin’in yakın gelecekte değer kazanabileceğini düşünüyorlar. Bu yüzden 2021 ilk yarısı sonu için 2.50 dolar ile 2.80 dolar bandı arasında bir fiyat tahminini gündeme taşıyorlar. 

  Tom Lee ADA Coin Yorumu

  Tom Lee, ADA Coin için yorum yaparken, ADA Coin fiyatının 2021’in ikinci bölümünde artabileceğini savunuyor. Ona göre 2021 Eylül ayı içinde ADA Coin fiyatı 2.80 dolar ile 3.20 dolar arasında şekillenebilir. 

  Analistler Neden Fiyat Artışı Yönünde Yorum Yapıyorlar?

  Analistler ADA Coin’in 2021 senesinde değer kazanabileceğini ifade ediyorlar. Bu tahmini yaparken etkilendikleri faktörleri ise şu şekilde sıraladılar:

  • Analistlere ADA Coin’in coin borcu verme işleminde sıklıkla kullanıldığından söz ediyorlar. ADA Coin’i ağda başka kullanıcılara borç olarak verenlerin ise kredinin geri ödemesini faizli talep ettiklerini belirtiyorlar. Bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin 2021’de ADA Coin alımına yönelebileceklerini düşünüyorlar.
  • Analistler ADA Coin kullanılarak yapılan merkeziyetsiz finansal işlemlerde akıllı sözleşmelerin kullanıldığına dikkat çektiler. Güven hissini yükselten sözleşmelerin yatırımcı ilgisini yükseltebileceğini düşünüyorlar. 
  • Analistler tarihsel fiyat ilerlemesini ve teknik, temel analiz verilerini ele aldıklarında, ADA Coin ikin 2021 ikinci yarısına yönelik artış tahmini yaptıklarını açıklıyorlar. 
  Sonuç

  Analistlerin Cardano (ADA) Coin hakkında fiyat artışı beklentilerinin olduğunu nedenleri ile birlikte incelemiş olduk. Analistlerin yaptığı bu yorumlardan ADA Coin’in 2021 ilk yarısı biterken değer kazanımı yaşayabileceği anlaşılıyor. Bu yorumlara uyduğu takdirde ADA Coin, 2021 yılı içinde yatırımcılarını kara geçirebilir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle