Hakkımızda

Kriptopara.com 2020 yılında bir gurup analist ve geliştiricinin girişimleri ile kurulmuş bir haber sitesidir. Ekibimiz 2015 yılından beri kripto para sektöründe aktif olan geliştirici ve analistlerden oluşuyor. Kriptopara.com ile tüm kripto kullanıcılarını önemli gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi ve topluluğa katkı sağlamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda kripto para analisti olan haber yazarlarımız, yatırım kararlarında etkili olabilecek gelişmeleri takip ederek anlık haberleri size ulaştırmaya çalışmaktadırlar.  

Kriptopara.com üzerinden kullanıcıların yararlanabileceği özellikler:

Haberler

Kripto paralar hakkında gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Haber yazarlarımız sizin için tüm piyasadaki gelişmeleri takip eder ve özgün bir dille size aktarırlar. 

Analizler

Analist kadromuz, takip ettikleri coin ve tokenlar hakkında, çeşitli bilgi ve grafiklere dayanarak okumalar yaparlar. Yatırım kararlarını alırken size yardımcı olabilecek bir takım analizler ortaya koyarlar. Tabi bu analizlerin hiç bir zaman yatırım tavsiyesi olmadığını unutmamak gerekiyor.

Borsalar

Kriptopara.com üzerinden aynı zamanda çeşitli, büyük, önde gelen borsalardan gelen kripto fiyatlarını da takip edebilirsiniz. Borsaların günlük hacimlerini, günlük değişimlerini, kullanım istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Koinler

Bu sayfada kripto paralar hakkında teknik bir takım bilgilerde edinebilirsiniz. Sektörde bitcoin’in yanı sıra popüler olan yüzlerce coin ve token bulunuyor. Her birinin fiyat değişimleri, hacimleri, alış ve satış bilgilerini görüntüleyebileceğiniz bir sayfadır.

Rehberler

Rehber sayfamızda blockchain, bitcoin, altcoinler ve borsalar hakkında çeşitli rehber çalışmalara erişebilirsiniz. Bu rehberler sayesinde sektör hakkında çok daha derin bilgiye ve kullanıcı tecrübesine erişirsiniz. 

Yazarlarımız

Kalemder
Onur İpekeşen
Cem Yavuz
Hüseyin A
Aslı Asena Meral
Sayyara
fb
inst

İletişim