Kriptopara

7 Meşhur Analistten BTT Yorumu

  Analistlerden BTT Yorum ve Analizler

  Pete Rizzo, Aayush Jindal gibi isimlerin arasında yer aldığı birçok analist BitTorrent yani diğer adı ile BTT Coin’i gündemlerine taşıdılar. Analistler BTT’nin 1 dolarlık hedef fiyat için harekete geçeceğini belirtiyorlar. BTT Coin için analistlerin yaptığı kapsamlı yorumları ve fiyat tahminlerini bu yazımızda sizlerle buluşturuyoruz. 

  Pete Rizzo BTT Yorumu

  Pete Rizzo, BTT Coin’in 2021 yılı son çeyreğinde 0,0050 dolarlık fiyat değerini yakalayacağını düşünüyor. Kaliteli içeriklerini en kaliteli kullanıcılara ulaştırmak isteyenlere hitap eden BTT Coin’in 2021 yılı ilk yarısını ise %21’lik değer kazanımı ile kapatacağını belirtiyor. 

  Pete Rizzo, BTT Coin geleceğinin oldukça hareketli geçeceğini ifade etti. 2022 senesinde ise BTT Coin’in 0.0060 dolar düzeyine yaklaşacağını ve DOT ve DOGE gibi altcoinlerin yanında onunda popülerliğini yükselteceğini ifade ediyor.

  Aayush Jindal BTT Yorumu

  Aayush Jindal, BTT Coin’in 2021 senesinin ikinci yarısı öncesinde değer kazanımı yaşayacağını savunuyor. Yaz aylarına girmeden önce BTT Coin’in 0.0040 dolar seviyesini yakalayacağını belirtti. 

  Bu kapsamda %19’luk değer kazanımının üzerini göreceğini açıklıyor. 2021 yıl sonunda fiyatın 0.0050 dolar düzeyine ulaşmasının muhtemel olduğunu ifade eden analist, BTT’nin gelecekte yatırımcılarına kar sunacağını açıkladı.

  Credible Crypto BTT Tahmini

  Credible Crypto, 2021 senesinde tüm altcoinleri yakın tabibe aldı. Geleceğin starlarının ise başta ETH ve LINK olacağını ardından, Tezos, BTT, BHC ve DOT kripto para birimlerinin dikkat çekeceğini belirtti.

  Analist, BTT Coin’in 2021 senesinden 0.0052 dolar seviyesini göreceğini düşünüyor. Uzun vadede ise 2024 yılı ile birlikte 1 dolarlık fiyat değerinin aşılmış olacağını düşünüyor. Uzun vadede kar elde etmek isteyenler için BTT Coin’i işaret etti.

  WalletInvestor Analistleri

  WalletInvestor Analistleri, 2021 sene sonunda BTT Coin’in 0.00565 dolarlık fiyatı tablolara aktaracağını düşünüyorlar. Bu kapsamda bir değer kazanımını gündeme taşıdılar. 2021 senesinin ikinci bölümüne giriş yaptığımızda, BTT alıcılarının kara geçeceğini ifade ediyorlar. 

  BTT Coin’in gelecekte birden fazla dijital platform ile ödeme aracı olarak iş birliği yağacağını ifade eden analistler, onun buna bağlı değer kazanacağını söylüyorlar. Özellikle geliştiricilerin Spotify ile anlaşmanın eşiğinde olduğunu belirtiyorlar.

  Kaleo BitTorrent Coin Yorumu

  Kripto pata yatırımcılarının yakın takibindeki anonim analist Kaleo BTT Coin’in 2021’de değer kazanacağını belirtti. 2021 senesinde ilk periyodu %20 fiyat artışı ile kapatması beklenen BTT’nin, yaz aylarında 0,0025 dolara yükseleceğini düşünüyor. 

  2022 senesinde bir fiyat düşünün gündemde olacağını ardından gelen yükselişle 2023’te 1 dolarlık fiyatın tabloya geleceğini düşünüyor.

  Crypto Info Base Analistleri BTT Yorumu

  CryptoInfoBase analistleri, BTT Coin’in 2021 yılı ikinci yarısında 0,0020 dolar ile 0,0039 dolar arasında dalgalanacağını belirtiler. Analistler uzun vadede değer kazanımı olacağını, 2021’de çarpıcı bir artışın görülemeyeceğini aktarıyorlar. Onun 5 senelik süre içinde etkili şekilde fiyat artışına gideceğini düşünüyorlar.

  Trading Beasts Analistleri BTT Yorumu

  TradingBeasts analistleri, BitTorrent Coin’in 2021 sene sonunda 0,002 dolar ile 0,0039 dolar seviyesi arasında işlem göreceğini belirtiyorlar. Sene sonu için yüksek kazanç sunan bir değer kazanımı yönünde tahmin yapmayan analistler onun fiyat çıtasını koruyacağını belirtiyorlar.

  2022 senesine gelindiğinde değer kazanımının yeni dijital atılımlara bağlı olarak gündeme geleceğini belirttiler. 2022’de BTT Coin’in 0,0040 dolarlık düzeye ulaşacağını ve 2025 yılında 1 dolarlık fiyat seviyesini göreceğini düşünüyorlar. Onun için parlak bir geleceği çiziyorlar.

  Sonuç

  BTT Coin yorumlarına bakılırsa, analistlerin genel olarak orta ve uzun vadede değer kazanımı bekledikleri bir alt coin olarak göze çarpıyor. 2024 yılına gelindiğinde fiyatını 1 dolar seviyesine çıkaracağı düşünülüyor. BitTorrent Coin Bu beklentiyi karşılayabilecek mi hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle