Kriptopara

5 Yorum ile Filecoin (FIL) Coin Geleceği, Fiyat Tahminleri

  Yerli yatırımcıların kripto para cüzdanlarında yer verdikleri Filecoin (FIL) coin yakından takip ediliyor. Bu yazımızda FIL coin geleceği, fiyat tahminleri ve kazançlı bir yatırım olup olmadığı konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

  Filecoin (FIL) Coin Geleceği Ne Olur?

  Filecoin (FIL), şimdiye kadar bu yıl en etkileyici kripto para birimlerinden biri haline geldi. Spesifik olarak, geçtiğimiz dönemde tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 231.84 dolar seviyesini kaydetmeyi başardı. FIL coinin bu agresif performansı, dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekmeye devam etmektedir. 

  Filecoin'in işlem hacmi son zamanlarda 1 milyar doların üzerine çıkmasıyla kazandıran altcoinler arasında yer almaktadır. Uzmanlar, güvenilir ve doğru şekilde veri saklama hizmeti sunan Filecoin projesinin geleceğine güvenmektedir. Bu yüzden FIL coin geleceği hakkında yapılan uzman yorumları pozitif yöndedir. 

  FIL Coin Grafik Analizi

  Deneyimli kripto para uzmanları, FIL coin grafiğinin azalan bir tarak formasyonu gibi göründüğünü belirtmektedir. Bu tür bir gösterge, son dönemde kriptonun düşüş yönünü açıklamaktadır. Bu durumda, kripto yatırımcılar, ani fiyat düşüşlerini önlemek için dikkatli ticaret yapmalıdır. Kritik bir durumda olduğu belirtilen FIL coin için yatırımcıların destek ve direnç noktalarının sıkı takip etmeleri tavsiye edilmektedir. 

  FIL Coin Fiyat Tahminleri

  Filecoin, kripto piyasasının vahşi oynaklığına karşı konumunu korumaya devam etmesiyle yatırımcıları memnun etmektedir. FIL coin şu anda son piyasa düşüşünden ivme kazanmaya devam ederek yükseliş hareketini desteklemektedir. FIL coin, pozisyonunu yükseltecek ve 618'lik Fibonacci seviyesini aşacak kadar şanslıysa, yükseliş hareketi devam edecektir.  Kısacası, FIL coinin fiyatı 90 dolardan 150 dolara kadar çıkabilir. 

  Son gelen verilere göre 1 FILfiyatı %filecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %filecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Filecoin 24 saatte %filecoin+yuzde%.

  Trading Beast Analistlerinden FIL Coin Fiyat Tahmini

  Deneyimli kripto para analistlerine göre 2021 yılının sonunda, Filecoin'in fiyatı 167,05 dolar olacaktır. Ayrıca önümüzdeki birkaç yıl içinde 141,99 ila 208,81 dolar arasında bir iyimser tablo çizilmektedir. Bu durumda altcoinler arasında FIL coin yatırımı mantıklı bir seçenektir. 

  Wallet Investor Analistlerinden Filecoin Fiyat Tahmini

  Tecrübeli analistlerden oluşan Wallet Investor ekibine göre Filecoin'e yatırım yapmak için doğru zamandır. 2021 yılının sonunda FIL coin fiyatının 257.12 dolara kadar yükseltebileceği tahmin edilmektedir. 

  Digital Coin Price Analistlerinden FIL Coin Tahmini

  Analistler, önümüzdeki 5 yıl içinde FIL coin fiyatı 458,22 doları geçebileceği için Filecoin satın almak için harika bir zaman olduğunu söylemektedir. Tabii ki, FIL potansiyel yatırımcıları platformuna çekmeye devam ederse bu mümkün olacaktır.

  GOV Capital Analistlerinden Filecoin Tahmini

  Uzmanlar Filecoin (FIL) fiyatının büyük bir potansiyel göstereceğini ve 2021 yılına kadar 336 doları geçebileceğini söylemektedir. Spesifik olarak, FIL fiyatının 382 ve .236 Fibonacci seviyelerini kırabilmesi halinde yeni rekorlar gelecektir. 

  Reddit Topluluğundan FIL Coin Fiyat Tahmini

  Sosyal medyada kripto para yatırımcılarının sık sık görüşlerini paylaştıkları Reddit platformunda da FIL coin fiyat tahmini yapılmaktadır. Reddit kullanıcısı olan kripto para yatırımcılarına göre uzun vadede token, Filecoin (FIL) fiyatını 2025 yılına kadar 250 dolara getirdikten sonra piyasaya damgasını vurabilir. Kısa vadede ise yükselişin kademeli devam etmesi beklenmektedir. 

  Sonuç

  Görüldüğü üzere Filecoin (FIL) hakkında uzmanların ve anonim kripto para yatırımcılarının yapmış oldukları fiyat tahminleri bu şekilde sıralanmaktadır. Analistler arasında FIL coin fiyat tahminlerinde fikir birliği olmasa da genel anlamda bu kripto para biriminin yükselişine devam edeceği öngörülmektedir. Bu yüzden şimdiden FIL coin yatırımı yapmak orta ve uzun vadede oldukça kazandıran bir seçim olacaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle