Kriptopara

5 Uzmandan Uni Coin Yorum ve 5 Uniswap Fiyat Tahmini

  En popüler kripto para borsalarından olan Uniswap yerel kripto para birimi Uni coin geleceği ve fiyat tahminleri yakından takip edilmektedir. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği 5 uzmandan Uni coin hakkında yorum ve fiyat tahminlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. 

  Uzmanlardan Uni Coin Yorum ve Uniswap Fiyat Tahminleri

  Bu nedenle, tüccarlar kripto ticaretini dikkatli bir şekilde yapmalı ve piyasadaki heyecandan etkilenmemelidir. Tüm bunları akılda tutarak, tüccarlar, kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan haberdar olabilir ve uzaklaşabilir.

  Coinquora Uni Coin Fiyat Tahmini

  Uniswap'ın son dönemde harika bir performans göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Deneyimli analistlere göre bu eğilim devam ederse, Uni coin boğalarla birlikte koşarak direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir. Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve Uni coin yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, Uni coin fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 13.91 dolar seviyesine gerileyebilir.

  Bu arada, Coinquora analistlerinin uzun vadeli Uni coin fiyat tahmini 2021 yılında yükseliş göstermektedir. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 44.97 dolar ile aşma olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

  Price Prediction Uniswap Coin Fiyat Tahmini

  Uni coinin geçmiş fiyat verileriyle ilgili derin teknik analize göre, 2021 yılı sonunda Uni coin fiyatının minimum 22.18 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Tecrübeli analistler, Uni coin fiyatının, ortalama 23.23 dolar işlem fiyatı ile maksimum 24.97 dolar seviyesinden fiyatlanmasını beklemektedir. 

  Uniswap'ın fiyatının 2022 yılında minimum 32.59 dolar seviyesine ulaşması beklenmektedir. Analistler, Uniswap fiyatının, 2022 yılı boyunca ortalama 33.75 dolar ile maksimum 38.66 dolar seviyesine çıkabileceğini söylemektedir.

  Wallet Investor Uni Coin Tahmini

  Wallet Investor ekibine göre, Uniswap fiyatı bir yıl içinde 19.87 dolardan 51.977 dolara yükselecektir. Bu yükseliş performansı, Uni coini harika bir yatırım yapmaktadır. Uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde 161.59'dur. 2026 yılı sonu için tahmini fiyat 167.382 dolar seviyesinde olmasıyla Uni coin kazançlı bir yatırım tercihi olabilir. 

  Digital Coin Price Uni Coin Fiyat Tahmini

  Digital Coin ekibinin analizinde, Uniswap kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat seviyesinden başlayarak, önümüzdeki 5 yıl içinde 71.5222432 dolara yükselecektir. Ayrıca Uni coin fiyatı, 2022 yılına kadar 35.3067007 dolara çıkacak ve 2023-2024'te azalmaya başlayacaktır. Bu tahmine göre, Uniswap karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  Trading Beast Uniswap Tahmini

  Uniswap'ın iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts analistleri, olumsuz görüş bildirmektedir. 2021 perspektifinde, Uni coin fiyatının 2022'nin sonunda 22.685 dolara ulaştıktan sonra 19.707 dolara kadar gerilemesini beklemektedir. 

  Uni Coin Grafik Analizi

  UNI/USDT paritesini yorumlayan anonim kripto para analistleri, Uni Coin grafiğinde Artan Kanal modeli yer aldığını belirtmektedir. Bu hareketlilik, daha yüksek tepelerin ve daha yüksek diplerin birleştirilmesiyle oluşan bir yükseliş formasyonudur. Grafiğe göre, Uniswap ayın ilk günlerinde ayılara karşı konumunu korumayı başarmıştır.

  Başka bir deyişle, Uni coin, önümüzdeki günlerde olası bir yükseliş rallisine hazırlanmaktadır. Bu olursa, kripto direnç seviyesinin ötesine geçebilir ve yeni yükseliş seviyeleri belirleyebilir. 

  Analistlerin yorumlarında, Göreceli Güç Endeksi (RSI) seviyesinin ne aşırı alım ne de aşırı satım yerinde olduğunu belirtmektedir. Bu nedenle, bu herhangi bir zamanda bir fiyatın tersine dönmesine neden olabilir. Yatırımcıların Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamaya (EMA) bakmaları tavsiye edilmektedir.

  Sonuç Olarak

  Görüldüğü üzere Uniswap merkeziyetsiz borsanın yerel kripto para birimi Uni coin fiyatı hakkında analistlerin ortak bir görüşü yoktur. Bazı analistler yükseliş trendinin devam etmesini beklerken bazıları da düşüş sinyallerine karşı yatırımcıları uyarmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle