Kriptopara

5 Analistten STX Coin Yorumu, Çılgın STX Yorumları 2021, 2022

  Altcoin yatırımcılarının radarından kaçmayan STX coin hakkında pek çok ünlü analist önemli yorumlar yapmıştır. 2021 ve 2022 yıllarında kripto paralardan kazanç elde etmek isteyenler için uzmanların değerlendirmeleri önem taşır. İşte bu yazımızda en tecrübeli analistlerin STX coin geleceğindeki fiyat tahminlerini bulabilirsiniz. 

  5 Analistten STX Coin Yorumları

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistlere göre STX coin fiyatı yükseliş eğilimi göstermektedir. Bu eğilim devam ederse, STX boğalarla birlikte ralli gerçekleştirerek direnç seviyesini geçebilir. 

  Kısa vadede STX coin fiyatında 3 dolar seviyesinin de üzerine yükselişler görülebilir. Uzmanların uzun vadeli STX coin fiyat tahmini, 2021 yılında yükseliş göstermektedir ve yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

  STX Coin Grafik Analiz

  STX/USD paritesini gösteren grafikte Yükselen Kanal Trendi modeli görülmektedir. Yükselen kanal, yükselen paralel bir çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Ayrıca, bu model kısa vadeli bir yükselişi temsil etmektedir. Analistlere göre STX ayıdan boğa trendine dönmüştür. 

  Son dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucu olarak Göreceli Güç Endeksi (RSI) incelendiğinde STX coinin aşırı alım durumunda olduğu görülmektedir. Ancak tecrübeli analistler, yatırımcıların ticaret yaparken dikkatli olmaları ve daha fazla kayıplardan uzaklaşmaları gerektiğini hatırlatmaktadır. 

  Uzmanlardan Çılgın STX Yorumları 2021, 2022

  2021'in başından bu yana, STX coinin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi yaşamıştır. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip etse de yatırımcılar STX coin tercihine devam etmektedir. Bu göz önünde bulundurulduğunda STX coin, 2021'de rekabetçi bir pazara sahiptir. Analistlere göre STX coinin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) bakıldığında pozitif bir işaret görülmektedir. 

  Coinquora STX Coin Fiyat Tahmini

  STX coin fiyatında yükseliş eğilimi devam ederse, 2021'in sonunda 3,5 dolara ulaşacaktır. Ayrıca 2022'nin ilk yarısı 4 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecektir. Analistlere göre bu seviyeler görüldüğü zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmemektedir. 

  Price Prediction STX Coin Tahmini

  Price Prediction ekibinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizine göre, 2021 sonunda STX coin fiyatının minimum 1.97 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. STX fiyatı, yıl sonuna kadar en fazla 2.14 dolar seviyesini görebilir. 

  Orta ve uzun vadeli analizlere bakıldığında STX coin fiyatının 2022 içinde minimum 3.08 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. STX coin fiyatı, 2022 boyunca ortalama 3.18 dolar fiyatıyla maksimum 3.43 dolar seviyesinden işlem görebilir. 

  Wallet Investor STX Fiyat Tahmini

  Wallet Investor'a göre, STX coin fiyatı bir yıl içinde 3.041 dolardan 2.789 dolara düşecektir. Bu performans, STX coini kötü bir yatırım yapmakta ve uzun vadeli kazanç potansiyelini yüzde -8.29'a düşürmektedir. 2026'nın sonu için öngörülen fiyat 5.585 ise dolardır.

  Trading Beasts STX Tahmini

  STX coinin iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts ekibi de olumsuz görüş bildirmektedir. 2021 perspektifinde, bu madeni para fiyatının 2022'nin sonunda 1.80904 dolar seviyesine düşmesini bekleyen analistler, daha sonra 2.56327 dolarlı seviyelere ulaşacağını tahmin etmektedir.

  Digital Coin Price STX Coin Tahmini

  Digital Coin analizinde, STX kripto para biriminin fiyatı, bugünün fiyatından başlayarak 7.3088725 dolara kadar önümüzdeki 5 yıl içinde yükselecektir. 2022'ye kadar 3.2008348 dolara çıkması beklenen STX coin fiyatı, 2023-2024'te azalmaya başlayacaktır. Bu tahmine göre, Stacks karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  Sonuç 

  Görüldüğü üzere STX coin fiyatında uzmanlar arasında da bazı görüş farklılıkları bulunmaktadır. Ortaklık duyuruları ile 3,5 dolara ulaşan gelişmeler fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için güncel trendlerin ve haberlerin takip edilmesi gerekmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle