Kriptopara

4 Yorumda IDEX Coin Geleceği 2021, 2022 - IDEX Alınır mı?

  Altcoin yatırımcılarının portföylerine eklemek istedikleri IDEX coin fiyatındaki değişimler yatırımcılarda merak uyandırmakta. Kripto para uzmanları IDEX coin fiyatının geleceğini yorumlamaya devam etmektedir. Bu yazımızda IDEX alınır mı ve IDEX coin yatırımında beklenen fiyat seviyeleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 

  IDEX Coin Geleceği 2021, 2022

  Pek bilinmeyen altcoin projelerinden biri olan IDEX coin hakkında araştırma yapan kripto para yatırımcıları arasında yerli yatırımcılar da yer almaktadır. Uzmanlar, IDEX coin fiyatındaki değişimler konusunda kripto para piyasasının genelinde görülen boğa ve ayı piyasası trendlerinin etkili olduğunu belirtmektedir. 

  IDEX coinin geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayan uzmanlar, gelecek IDEX fiyat tahminleri yapmaktadır. Geçmiş fiyat, IDEX piyasa değeri, IDEX hacmi ve daha pek çok parametreyi içeren IDEX coin için maksimum geçmiş verileri toplayan analistler yükseliş sinyallerine dikkat çekmektedir. 

  IDEX Coin Grafik Analizi

  IDEX/USD paritesinin grafiğini inceleyen anonim analistler, MACD ve STOCHRSİ al sinyallerine dikkat çekmektedir. Aynı zamanda oluşan çanak formasyonunu yukarı yönlü kırması sebebiyle çanak boyu kadar yükseliş beklentisi gündeme gelmiştir. IDEX coin grafiğinde belirtilen seviyelerin görülebileceği belirtilirken yükselen kanal içinde destek ve direnç noktalarının takip edileceği ifade edilmektedir. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 IDEX fiyatı %aurora-dao+try% TL. Döviz cinsinden ise %aurora-dao+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, IDEX fiyatı 24 saatte %aurora-dao+yuzde%.

  IDEX Alınır mı? IDEX Fiyat Tahminleri Ne?

  IDEX coin yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar için analistler, güncel trendlerin takip edilmesi gerektiğini belirtmektedir. Yükseliş potansiyeli taşıyan IDEX coin hakkında 2021 yılı sonunda ve 2022 yılı başında yüksek seviyeler görülebilir. Orta ve uzun vadede yükseliş sinyalleri veren IDEX coin yatırımında boğa piyasası trendlerinin izlenmesi faydalı olacaktır. 

  Price Prediction IDEX Coin Fiyat Tahmini

  DEX tahmin fiyatına ve teknik analize göre, 2022 içinde IDEX fiyatının ortalama 0.13 dolarlı fiyat seviyesini geçmesi beklenmektedir. Tecrübeli kripto para uzmanları, cari yılın sonunda IDEX için beklenen minimum fiyat değerini ise 0.12 dolarlı seviyelerde görmektedir. Ayrıca IDEX coin fiyatı maksimum 0.15 dolarlı fiyat seviyesine ulaşabilir.

  Trading Beast IDEX Fiyat Tahmini

  Trading Beast ekibindeki deneyimli analistler, IDEX fiyatının Şubat 2022'nin başında 0,6864301 dolar seviyesine ulaşmasını beklemektedir. Beklenen maksimum IDEX coin fiyatı 0,8580376 dolardayken minimum fiyat 0,5834656 dolar seviyelerinde görülebilir. Ay sonu için IDEX fiyat tahmini 0,6864301 dolardır. IDEX coin fiyatının Mart 2022 başında ise 0,6864060 dolarlı seviyelere ulaşacağı düşünülmektedir. Yeni yılın sonu için IDEX fiyat tahmini 0,6864060 dolarlı seviyelerde görülmektedir. 

  Digital Coin IDEX Coin Tahmini

  IDEX coinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizlere göre 2021 yılında IDEX  coin fiyatının minimum 0.061 dolar seviyesinde olması beklenmektedir. Tecrübeli Digital Coin analist ekibine göre IDEX coin fiyatı, ortalama 0.064 dolarlık işlem fiyatı ile maksimum 0.067 dolar seviyesine ulaşarak yıl sonu kapanışı yapabilir. 

  Wallet Investor IDEX Tahmini

  Walletinvestor.com ekibi, IDEX gibi çok çeşitli dijital paralar için teknik analiz ile gelecekteki değerleri tahmin etmektedir. İyi getirisi olan sanal para birimleri arayan yatırımcılar için, IDEX kötü, yüksek riskli 1 yıllık bir yatırım seçeneği olarak görülmektedir. Tecrübeli analistler IDEX coin fiyatının 2021 yılı sonunda 0.718 dolar seviyesinden daha düşük seviyelere gerileyebileceğini söylemektedir. Uzmanlar ayrıca IDEX coin yatırımlarının gelecekte devalüe edilebileceği ihtimaline dikkat çekmektedir. 

  Sonuç Olarak

  IDEX coin fiyatının 2021 yılı sonunda ve 2022 yılının ilk dönemlerinde yükseliş sinyalleriyle artışa geçebileceği düşünülmektedir. Uzmanlar, uzun vadede IDEX coin yatırımı yapmak isteyen yatırımcıların piyasadaki güncel trendleri takip etmeleri gerektiğini belirtmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle