Kriptopara

4 Uzmandan ZEN Coin Geleceği, Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  Son dönemde yerli kripto para yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan ZEN coin, deneyimli uzmanların da analistlerine konu olmaktadır. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği 4 uzmandan ZEN coin geleceği ve fiyat tahminleri hakkında merak edilen detayları yazımızda bulabilirsiniz. 

  4 Uzmandan ZEN Coin Geleceği

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği uzmanlar, ZEN coin grafiğindeki teknik analiz yorumlarını yatırımcılarla paylaşmaktadır. Grafikteki geçmiş verilerden yola çıkaran ZEN coin fiyatının gelecekte çok daha yüksek seviyelere ulaşması beklenmektedir. Bununla birlikte temel analiz yapan kripto para uzmanları ise ZEN coin projesine oldukça güvenmektedir.

  Altcoin projeleri arasında ZEN coin dikkat çeken bir ekibe sahiptir. ZEN coin geliştirici ekibinin başarılı olması, projenin de ileride çok daha fazla değer görebileceği anlamına gelir. Yüksek potansiyele sahip ZEN coin grafiklerini yorumlayan analistlerin büyük bir çoğunluğu fiyatın uzun vadede yüksek seviyelere ulaşacağını belirtmektedir. 

  Gelecekte söz sahibi olabilecek DeFi projeleri arasında ZEN coin adı sık sık geçtiği için uzun vadede kazançlı bir yatırım olabilir. 

  Horizen Grafik Analiz Yorumu

  Anonim kripto para analistleri tarafından takip edilen ZEN coin grafiğinde düşen takoz formasyonu görülmektedir. Bu sebeple kripto para piyasasındaki konsolidasyonun arttığı dönemde ZEN coin fiyatı bir süre düşüş sinyalleri verebilir. Ancak analistler, uzun vadeli yatırım yapanlar için bu düşüşlerin alım fırsatı olduğunu hatırlatmaktadır. Altcoin piyasasında ralli yaşanacağı zaman ZEN coin fiyatı yeniden düşen kanal desteğini kırdıktan sonra boğa rallisine başlayacaktır.  

  Güncel durumda 1 ZEN fiyatı %zencash+try% TL. Döviz cinsinden ise %zencash+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Horizen 24 saatte %zencash+yuzde%.

  ZEN Coin Fiyat Tahminleri

  ZEN coin geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayarak gelecek Horizen fiyat tahminleri yapmak mümkündür. Bu sayede yatırımcılar ZEN coin alım satım işlemlerinde en doğru zamanda sonuç işlem yapma fırsatı elde edilebilmektedir.   Deneyimli kripto para analistleri ZEN coin fiyat tahminleri yaparken geçmiş fiyat, Horizen piyasa değeri, Horizen hacmi ve daha pek çok parametreyi ele almaktadır. Bu sayede maksimum geçmiş verileri toplanarak dijital kripto para birimlerine yatırım yapanlara kazançlı seçenekler sunulmaktadır.

  • Wallet Investor ZEN Coin Fiyat Tahmini

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Wallet Investor analistlerine göre, Horizen fiyatı bir yılda 68.40834 dolardan 145.744 dolara yükselecektir. Bu yükseliş performansı, ZEN coini harika bir yatırım yapmaktadır. Uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde 113,05 olurken 2026'nın sonu için tahmini fiyat 449,524 dolar seviyesindedir. 

  • Trading Beasts ZEN Fiyat Tahmini

  ZEN coinin iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts analistleri olumsuz görüş bildirmektedir. 2021 perspektifinde, ZEN coin fiyatının 2022'nin sonunda 99,993 dolara yükseldikten sonra bu seviyelerden sert düşüşler yaşayacağı belirtilmektedir. Uzun vadeli ZEN coin yatırımı için yatırımcıların iyi düşünmesi gerekir. 

  • Digital Coin Price ZEN Tahmini

  Digital Coin analizinde, ZEN kripto para biriminin fiyatının önümüzdeki 5 yıl içinde. 253.9405287 dolara yükselmesi beklenmektedir. Analistler 2022'ye kadar 112.9306344 dolara çıkacak ZEN coinin 2023-2024'te büyümesini sürdüreceğini söylemektedir. Bu tahmine göre ZEN coin, karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  • Price Prediction ZEN Coin Fiyat Tahmini 

  ZEN coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analize göre, 2021 yılı sonunda Horizen fiyatının minimum 63.38 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. ZEN fiyatı, ortalama 70.05 dolar işlem fiyatı ile yatırımcıların dikkatini çekmektedir. 

  Sonuç 

  ZEN coin grafiğini analiz eden kripto para uzmanlarına göre uzun vadede kazançlı bir yatırım olarak görülmektedir. Ancak yatırımcılar kazançlarını maksimize edebilmeleri için ZEN coin yatırımı yaparken güncel piyasa trendlerine ve destek-direnç noktalarına bakarak al-sat yapmalıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle