Kriptopara

4 Uzmandan HOT Coin Geleceği ve 4 Fiyat Tahmini 2022, 2023

  HOT Coin popülerliği kripto para yatırımcıları arasında devam ediyor. Büyük gelecek vaat eden projenin 2022 ve 2023 yılı fiyat hedeflerini yazımızda tüm kripto para yatırımcılarının bilgisine sunduk.

  4 Uzmandan HOT Coin Geleceği

  Merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için eşler arası dağıtılmış platform olarak geliştirilen Holo ağı, yerel token olarak HOT Coin tercih etmiştir. Holo ağ katılımcıları tarafından internette barındırılan DApp’lere kolayca erişilebilen bir ekosistem geliştirmeyi hedefleyen Holochain, birkaç yıllık süre zarfında kripto para yatırımcıları arasında popüler projeler arasında gösterilmeye devam etmektedir.

  Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından geliştirilen proje P2P ekonomisini güçlendirmek için tasarlanmış ve MEtaCurrency Projesinin bir parçası olmayı başarmıştır. Çevreci anlayışla geliştirilen proje, eş zamanlı milyarlarca işleme izin verebilmektedir. UBER ve Airbnb ile anlaşma yapan Holo, uzmanlara göre gelecekte çok daha yaygınlaşma potansiyeli taşımaktadır. Projenin yaygınlaşması ardından uzmanlar, HOT Coin’in de daha fazla kullanıcıya erişeceğini düşünmektedirler.

  HOT Coin Grafik Analizi

  HOT Coin’de yaşanan fiyat değişimlerini yorumlayan anonim kripto para analistleri, yaşanan son yükseliş ardından grafiklerini güncellediler. Analistlere göre HOT Coin’de 26 Kasım 2021 tarihinden başlayan düşen trend kırıldı ve 4 Kasım 2021 tarihinde başlayan düşen trend direnci hedefe girdi. 4 saatlik grafikte RSI ve MACD göstergeleri alım bölgesinde yer alarak yukarı yöne işaret etmekte ve analistler, bu yükselişin son düşen trend direncine HOT Coin fiyatını ulaştıracağını düşünmektedirler.

  Güncel durumda 1 HOLO fiyatı %holotoken+try% TL. Döviz cinsinden ise %holotoken+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Hot Coin 24 saatte %holotoken+yuzde%.

  Holochain Fiyat Tahminleri 2022, 2023

  HOT Coin’i değerlendiren 4 kuruluş, token’in gelecek yıllarda muhtemel fiyat hedeflerini paylaştı. Kuruluşların tamamının ortak görüşü, HOT Coin’in vade uzadıkça fiyatını artırması yönünde paylaşıldı. Gelecek yıl fiyatını en düşük 0,011 dolara ulaştırması beklenen token’de 2023 yılı için en düşük fiyat hedefi, analistlerce 0,013 dolar olarak paylaşıldı.

  • Coinpedia HOT Coin Fiyat Tahmini

  Coinpedia analistleri, HOT token’de önemli bir yükseliş kaydedilmesini beklemektedir. Kuruluş 2022 yılının henüz ilk çeyreğinde 0,01232 dolar HOT Coin fiyat hedefi paylaşarak güçlü yükseliş beklentisini paylaşmaktadır. Kuruluş 5 yıllık süreçte ise HOT Coin’in 0,1 dolara ulaşabileceğini öngörmektedir.

  • Digitalcoin HOT Fiyat Tahmini

  Digitalcoin yaptığı analizlerde HOT Coin’de önemli bir potansiyel bulunduğunu ortaya koymaktadır. Kuruluş 2022 yılına 0,011 dolardan başlamasını beklediği token’in 2023 yılında 0,015 dolara ulaşabileceğin öngörmektedir. 5 yıllık süreçte ise Digitalcoin’e göre HOT fiyatı, 0,023 dolardan işlem görecektir.

  • TradingBeasts Holochain Fiyat Tahmini

  TradingBeasts, HOT Coin’de yükseliş yönünde fiyat hedefi paylaşan kripto para uzmanları arasında yer alır. Kuruluş 2022 yılında token’de 0,011 dolar hedef belirlemektedir. 2023 yılında nispeten yatay trend bekleyen kuruluş, 2024 yılında HOT Coin’in 0,013 dolara ulaşabileceğini tahmin etmektedir.

  • Wallet Investor HOT Coin Tahmini

  Wallet Investor orta ve uzun vadede HOT Coin’de yönün yukarı olduğunu düşünmektedir. Kuruluş 2022 yılında 0,0165 dolarlık bir HOT Coin fiyat hedefi belirlerken, gelecek 5 yıl içinde yükselişin devam edeceğini öngörmektedir. Kuruluşa göre 5 yıl sonunda HOT Coin, fiyatını 0,0531 dolara ulaştırabilir.

  Sonuç Olarak

  HOT Coin, Holochain’e ait yerel kripto para birimidir. Kripto paraların en çok eleştiri aldığı çevre kirliliğine sebebiyet verme problemine çözüm sunan ağ, eş zamanlı milyarlarca işlemin gerçekleştirilmesine müsaade etmektedir. Halihazırda UBER ve Airbnb gibi dünya devleri ile anlaşan proje için uzmanlar, geleceğe çok daha olumlu bakmaktadırlar. Yaygınlaşması beklenen projenin yerel token’i olan HOT Coin ise uzmanlara göre bu durumdan olumlu etkilenerek fiyatını yukarı sürebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle