Kriptopara

4 Uzmandan Dash Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  İnternet üzerinde yerli ve yabancı kripto para yatırımcıları tarafından en çok araştırılan kripto para birimleri arasında Dash Coin de öne çıkmakta. Yoğun talep gören Dash Coin fiyatının 2021 ve 2022 yıllarında hangi seviyelerde olacağı merak ediliyor. Kripto para sektöründe deneyimli 4 uzmandan Dash Coin yorum ve fiyat tahminlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. 

  Dash Coin Yorum

  Kripto para analistlerinin yaptığı Dash Coin yorumlarına göre Dash yatırımı, orta ve uzun vadeli kripto para yatırımcılarına hitap etmektedir. Zaman zaman kripto para piyasasının genelinde görülen sert düzeltme hareketlerinden olumsuz etkilenen Dash Coin, son dönemde yükselen kanal içinde kalmayı sürdürmektedir.

  Usta analistler, Dash coin yorumunda, 2021 yılında başlayan boğa piyasasının yarattığı etki bozulmadığı sürece Dash Coin yükseliş trendine devam edeceğini belirtmektedir. 

  Dash Coin Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  Altcoin sezonunda önemli bir değer artışı yakalayan Dash Coin fiyatının 2021 sonu ve 2022 yılındaki performansı da şimdiden merak konusu olmaktadır. Mega boğa rallisi beklenen kripto para piyasasında Dash Coin fiyatının orta ve uzun vadede büyük kazançlar sunacağı belirtilmektedir. 21 Günlük hareketli ortalamanın üzerinde tutunan Dash Coin fiyatında kısa vadede de önemli fiyat seviyeleri görülebileceği açıklanmaktadır.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 DASH fiyatı %dash+try% TL. Döviz cinsinden ise %dash+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, DASH fiyatı 24 saatte %dash+yuzde%.

  4 Uzmandan Dash Coin Fiyat Tahminleri

  Bir dizi kripto platformu ve web sitesi Dash Coin'in gelecekteki fiyatını tahmin etmek için çeşitli analizler paylaşmaktadır. Yerli ve yabancı yatırımlar, kripto para sektöründe deneyimli analistlerin yorumlarını değerlendirerek yatırım tercihlerine yön verebilirler. Ancak bu tahminlerin tamamen doğru olduğunu söylemek mümkün olmadığı için Dash Coin fiyatında olası düşüş hareketleri için stop loss emriyle yatırım yapılması tavsiye edilmektedir. 

  Digital Coin Price Uzmanından Dash Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoinprice.com platformundaki deneyimli kripto para analistlerine göre, Dash Coin'in fiyatının önümüzdeki yıl 252,51 dolara yükselmesi bekleniyor. Aynı web sitesinden yapılan beş yıllık bir tahmin ise, Dash Coin'in yükselişinin 491,77 dolar civarında olduğunu iddia ediyor.

  Bu fiyatların deneyimli analistler tarafından sadece tahmin amaçlı olduğunu ve çeşitli faktörlere göre değişebileceğinin unutulmaması gerekir. Bu yüzden, Dash Coin fiyatıyla ilgili güncellemelerin takip edilmesi ve ona göre yatırım yapılması tavsiye edilmektedir. 

  Coin Price Forecast Uzmanından Dash Tahmini

  Popüler altcoinler arasında gösterilen DASH coin fiyatı 2021 yılına 100.59 dolardan başladı. Son dönemde DASH 198.82 dolardan işlem gördü, bu nedenle fiyat yılın başından itibaren yüzde 98 arttı. Analistler bu yükseliş performansının 2022 yılında da devam etmesini bekliyor. 

  2021'in sonunda deneyimli kripto para uzmanı tarafından öngörülen DASH coin fiyatı 215 dolar ve yıldan yıla değişim yüzde 114 oranında artış gösteriyor. Bugünden yıl sonuna kadar artış ize yüzde 8 oranında olması bekleniyor. Analistlere göre 2022'nin ilk yarısında DASH coin fiyatı 244 dolara yükselecek; ikinci yarıda, fiyat 73 dolar ekleyecek ve yılı mevcut fiyata %59 olan 317 dolar seviyesinden kapatacak. 

  Wallet Investor Uzmanından Dash Fiyat Tahmini

  Wallet Investor tarafından yapılan fiyat tahminine bakıldığında DASH coin, uzun vadede iyi performans göstermeyecek bir kripto para olarak vurgulanmaktadır. Deneyimli analistler DASH coinde asgari fiyatın 2021 yılı ortasında 20 dolara düşeceğini tahmin etmektedir. Fakat, düşüşten kurtulduğunda DASH coinin Aralık ayına kadar 110 dolara yükselebileceği konusunda heveslerini dile getirmektedir.

  Capital.com Uzmanından Dash Coin Fiyat Tahmini

  Capital.com'un deneyimli kripto para analistleri DASH coin yatırımıyla ilgili tahmini, diğer tahminlere kıyasla oldukça uzun vadeli olmasıyla dikkat çekti. Kripto para uzmanları, mevcut piyasadaki durumdan çok ileriyi öngörerek DASH coin’in 2028 yılına kadar 800 dolara satacağını vurgulamaktadır. Bu yüzden DASH Coin de avantajlı bir yatırım tercih olarak değerlendirilebilmektedir. 

  Dash Coin Grafik Analiz

  Dash Coin grafiğini yorumlayan anonim analistler, önemli destek seviyelerinin üzerinde tutunduğu müddetçe Dash Coin’in hedefleri yukarı yönlü kıracağını belirtmektedir. En büyük kripto para birimi BTC ile birlikte nefes alan altcoin piyasasında Dash Coin de önemli bir kazanç fırsatını etkili kullanmıştır. 

  Günlük ve haftalık grafik verilerine göre FIB noktasında geri dönüş yaşanması durumunda destek seviyesine kadar gerileme görülebilir. Bu durumda analistler, olası gerilemelerde Dash Coin yatırımı için alım fırsatı olduğunu vurgulamaktadır. Ayrıca çanak formasyonunu tamamlaması beklenen Dash Coin fiyatının sert şekilde yükseliş yapması da muhtemel görülmektedir. 

  Sonuç Olarak

  Altcoin piyasasında dikkat çeken DASH coin fiyat tahmini hakkında uzmanlar farklı görüşler taşımaktadır. Altcoin yatırımcıları, DASH coin yatırımı yapmadan önce mevcut piyasadaki faktörleri detaylı bir şekilde göz önünde bulundurarak karar vermelidir. Uzmanlar, kripto para piyasasındaki yüksek volatilite faktörünün unutulmadan DASH coin yorumlarında DASH yatırımı yapılmasını tavsiye etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle