Kriptopara

4 Analistten LRC Coin Yorumları, LRC Geleceği ve 4 Tahmin

  Yerli kripto para yatırımcıları son dönemde hızlı yükselen LRC coin geleceği hakkında araştırmalar yapmaya başlamıştır. Tecrübeli analistlerin LRC coin yorumları ve tahminleri bu yüzden yakından takip edilmektedir. Bu yazımızda en deneyimli uzmanlardan LRC coin fiyat tahminlerini bulabilirsiniz. 

  4 Analistten LRC Coin Yorumları

  Kripto para topluluğu, bir varlığa yatırım yapmadan önce piyasadaki trendleri takip edebilmek için analistlerin LRC yorumlarına önem vermektedir. Tecrübeli analistler yaptıkları LRC coin fiyatının geleceği hakkında yaptıkları yorumlarda önemli kriterlere dikkat etmektedir. 

  Loopring Coin Grafik Yorumu ve Analiz

  Anonim kripto para analistlerine göre LRC/USD paritesinde Azalan Kanal Trendi modeli görülmektedir. Düşen kanal, eğimli bir paralel çizgi boyunca aşağı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Ayrıca, bu model kısa vadeli bir yükselişi temsil etmektedir. 

  Son dönemde LRC coin grafiği, boğa trendinden ayı trendine döndüğü için yüksek ticaret hacminin sonuçları dikkat çekmektedir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ile Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) gibi göstergeler de son dönemde olumlu sinyaller vermeye başlamıştır. 

  LRC Geleceği ve 4 Tahmin

  LRC kripto para birimi için yüzde 100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, gelişmiş teknik analiz araçları kullanılarak önemli sonuçlar alınabilir. Seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu LRC alım-satım derecesini inceleyen analistler, LRC/USD için en popüler teknik göstergeleri kullanmaktadır. Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar, dışında RSI gibi göstergeler de tahminlerde etkili olmaktadır. 

  Coin Quora LRC Coin Tahmini

  Analistler LRC coinin son dönemde harika bir performans sergilediğini söylemektedir. Ayrıca, LRC fiyatı yükseliş eğilimi göstermektedir. Bu eğilim devam ederse, LRC coin fiyatında 0,21 dolarlık destek seviyesini geçebilir ve daha yükseğe çıkabilir.

  Tersine hamlelerde yatırımcıların hareketleri LRC coini yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, LRC'nin fiyatı bir düşüş sinyalleri gösterebilir. Analistlerin uzun vadeli LRC fiyat tahmini 2021 sonunda yükseliş göstermektedir. Ancak LRC coin geçmişteki birçok psikolojik direnci kırarsa yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir.

  Price Prediction Looping Fiyat Tahmini 

  Loopring coinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analize göre, 2021 yılı sonunda en az 0.40 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. LRC fiyatı, ortalama 0.42 dolar işlem fiyatı ile maksimum 0.44 dolar seviyesine çıkabilir.

  Uzun vadeli tahminlerde LRC coin fiyatının 2022 içinde minimum 0.60 dolar seviyesinden işlem görmesi beklenmektedir. LRC coin fiyatı, 2022 boyunca ortalama 0.62 dolar fiyatıyla maksimum 0.72 dolar seviyesine kadar yükselebilir.

  The News Crypto LRC Coin Fiyat Tahmini 

  Tecrübeli analistler LRC/USD grafiği k üzerinde iki yakınsak eğilim çizgisi çizdikten sonra bir üçgen görmektedir. Bundan sonra, LRC kırılma yönüne göre düşmeye veya yükselmeye devam edebilir. Bu modelle, trend 0,43 dolardan kırılırsa, LRC coin yakında 0,86 dolar direnç seviyesine ulaşabilir. Eğilim tersine dönerse, LRC fiyatı 0.11 dolara kadar gerileyebilir.

  Up To Brain LRC Coin Tahmini 

  Analistlere göre LRC coin son dönemde çok iyi performans göstermektedir. Bu yılın sonunda, LRC coin fiyatının 2,5 dolara kadar çıkması beklenmektedir. 2022 yılında ise LRC coin fiyatı 3.1 doları görebilir. Uzmanlara göre istatistikler iyi giderse yeni rekorlar da kırabilir.

  Sonuç Olarak

  Görüldüğü üzere Loopring coin fiyatında analistler genel anlamda yükseliş beklentisinde olsa da düşüş bekleyen uzmanlar da vardır. Bu yüzden yatırımcılar LRC coin yatırımı yaparken dikkatli olmalı ve güncel piyasa trendlerini yakından takip etmelidir.Keep Network Yükselişi Sürer mi? 4 Uzmandan KEEP Yorumları

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle