Kriptopara

4 Analistten IRIS Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini 2021, 2022

  IRIS Coin fiyatları yükseliş eğilimine girerek dikkat çekmektedir. Kripto para sektörünün en çok takip edilen 4 analistinin projenin geleceği ve iki yıllık süreçte paylaştıkları fiyat tahminlerini gelin hep birlikte inceleyelim.

  4 Analistten IRIS Coin Geleceği

  IRIS Coin Bitcoin ekosistemine kazandırmayı hedeflediği DeFi yetenekleri ile gelecek vadeden projeler arasında gösterilir. Kripto para yatırımcıları arasında popüler olan altcoin için 4 analist, mevcut potansiyelin fiyatlara da yansımasını beklediklerini ifade etmektedirler. Analistler iki yılık süreçte fiyatların 0,50 dolar bandını aşacağını tahmin ederken, 1 dolar ve üzeri hedefler için bir miktar daha beklenilmesi gerektiğini ifade etmektedirler.

  IRIS Coin Grafik Analizi

  IRIS Coin analizleri ile yatırımlarına şekil veren anonim analistler, 4 saat periyotlu grafikte değerlendirdikleri altcoin için önemli teknik detaylar paylaşmaktadırlar. 20 Eylül 2021 tarihinden başlayan akümülasyon sürecinde fiyatların nizami bir üçgen çizdiğine değinen analistler, daralmanın sonuna yaklaşıldığını ve son hareketlerin tipik bir yükselen kanal içinde gerçekleştiğini ifade etmektedirler.

  Mevcut süreçte kanal alt desteğine temas etmesi beklenen altcoin’de RSI ve MACD göstergeleri düzeltmeyi desteklemektedir. Üçgenin kırılması halinde flama oluşması beklenen altcoin için 12 Mayıs 2021 ve 3 Mayıs 2021 tarihli tepe noktaları direnç noktası olarak paylaşılmaktadır.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 IRIS fiyatı %iris-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %iris-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, IRIS Coin 24 saatte %iris-network+yuzde%.

  IRIS Coin Fiyat Tahminleri

  IRIS Coin fiyat tahminlerini paylaşan sektörün önde gelen 4 analisti, yükseliş beklentisi ortak paydasında buluşmaktadırlar. Gelecek yıla kadar en az %50’lik artış beklenen altcoin’de, 2022 yılında yarım dolara yaklaşan bir yükseliş hedefi paylaşılmaktadır.

  Wallet Investor IRIS Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistlerine göre IRIS Coin, iyi getirili bir sanal para birimi olarak değerlendirilmektedir. Kısa vadede 0,188 dolarlık fiyat seviyesine yükselmesi beklenen token için analistler, teknik göstergelerin AL verdiğini ifade etmektedirler. 2021 yılı bitmeden %52’lik artış beklenen altcoin’de gelecek yıl için 0,300 dolar seviyelerine bir yükseliş beklenirken, orta vadede 1 dolar üzeri fiyatlanmaların beklenmediği paylaşılan analizde kaydedilmektedir.

  Price Prediction IRIS Fiyat Tahmini

  Price Prediction analistleri, kısa vadede IRIS Coin fiyatı için temkinli analizler paylaşmaktadırlar. Bu yıl için en yüksek 0,14 dolar seviyesine hedef gösteren analistler, 2022 yılı için de kısmen muhafazakar fiyat hedefleri paylaşmaktadırlar. Gelecek yıl 0,22 dolara uzanan bir yükseliş beklenirken, 1 dolar üzeri fiyatlanmaların 2027 yılında gerçekleşebileceği kaydedilmektedir.

  GOV Capital IRIS Coin Fiyat Tahmini

  GOV Capital analistleri IRIS Coin değerlendirmelerinde 1 yıllık fiyat hedefini 0,305 dolar olarak paylaşmaktadırlar. 5 yıllık süreçte 1,50 dolara yükselen bir hareket bekledikleri altcoin’i karlı bir yatırım aracı olarak değerlendiren analistler, gelecek yıl yükselişin devam etmesini öngörseler de herhangi bir fiyat tahmininde bulunmamaktadırlar.

  The News Crypto IRIS Coin Tahmini

  Bitcoin ekosistemine DeFi yetenekleri getirmeyi hedefleyen IRIS Coin için gelecek vadeden bir proje olarak yaklaşımda bulunan The News Crypto analistleri, altcoin’in market değerinde yükselme beklediklerini ifade etmektedirler. Yükselen bir kanal içinde hareket ettiği belirtilen altcoin için mevcut modelde 0,51 dolarlık hedef göründüğüne değinen analistler, hedef için öncelikle 0,15 dolar direncinin geçilmesi gerektiği noktasında görüş beyan etmektedirler. 2022 yılına 0,51 dolarla başlama potansiyeline sahip altcoin için 2022 yılında 0,60 dolarlık hedef belirleyen The News Crypto analistleri, olası olumsuzluklarda ise gelecek yıl fiyatların 0,06 dolara gerileyebileceğini hatırlatarak yatırımcılara B planlarını hazır tutmaları yönünde uyarılarda bulunmaktadırlar.

  Sonuç

  Bitcoin’e DeFi yetenekleri kazandırmak ve ağın güvenliğini sağlamak misyonları için hayata geçirilen IRIS Coin, kripto para uzmanlarının beğendiği projeler arasında yer alır. Kısa ve orta vadede yükseliş beklenen altcoin için iki yıllık süreçte %100’ü aşan yükseliş beklentileri öngörülmektedir.

  Yatırımcıların kararlarını alırken teknik seviyelere dikkate almaları tavsiye edilirken, kısa vade yerine orta ve uzun vadeli bakış açıları gerçekleştirmeleri konusunda tavsiyelerde bulunulmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle