Kriptopara

4 Analistten Graph (GRT) Yorumları – GRT Coin Geleceği 2022

  Yakaladığı yükseliş ivmesi ile dikkat çeken Graph (GRT) Coin, 4 analist tarafından yorumlandı. Kripto paranın geleceğinde yükseliş bulunduğunu ifade eden piyasanın tecrübeli isimlerine ait gelecek tahminlerini ve 2020 yılı beklentilerini sizler için yazımızda bir araya getirdik.

  3 Analistten Graph (GRT) Coin Yorumları

  Kripto para piyasasının en çok takip edilen 3 uzmanı, paylaştıkları GRT Coin yorumları ile yükseliş yönünde görüş beyan etmektedirler. Güncel grafik verileri üzerinden değerlendirme yapan anonim kripto para uzmanları da kısa vadede düzeltme ihtiyacına dikkat çekerken, kripto paranın yükseliş trendinde olduğu ve kanal içinde hareket ederek henüz yıl bitmeden 1 dolar üzerine çıkabileceğini ifade etmekteler. Tüm yorumlarda altcoin için yükseliş sesleri yükselmiş ve %283 oranında kazanç fırsatına ilişkin beklentiler sıralanmıştır.

  GRT Coin Geleceği 2022

  Yakaladığı yükseliş trendi ile gelecek vadeden altcoin’ler arasında gösterilen GRT Coin, analistlerce orta ve uzun vadede yükselme potansiyeline sahip olarak değerlendirilmektedir. Projenin kullanım amacına uygun teknolojisinin fiyat yükselişini destekleyeceğini savunan analistler, 2022 yılı sonuna kadar en az %81 ve en fazla %283 oranında yükseliş ön görmektedirler.

  GRT Grafik Yorumu ve Analiz

  Anonim kripto para uzmanları 4 saatlik periyotta GRT Coin teknik göstergelerinin aşağı yönlü hareket ettiğine dikkat çekmekteler. Altcoin 4 saatlik periyotta 200 günlük basit hareketli ortalamanın %22 üzerinde fiyatlanmaktadır. Analistler bu durumu olumlu değerlendirseler de 12 Ekim’den başlayan kanal alt desteğinin 0,85 dolar seviyesinde olduğunu ve düzeltmenin yatayda devam etmemesi halinde kanal alt desteğinin denenebileceği şeklinde görüş belirtmekteler. MACD ve RSI göstergelerinin aşağı yönlü seyrettiği GRT Coin için kısa vadeli grafiklerde toparlanma eğilimi dikkatlerden kaçmamaktadır.

  Price Prediction GRT Coin Tahmini

  Price Prediction analistleri 4 milyar 715 milyon adetlik dolaşım arzına sahip altcoin için 7 gün devam eden yükseliş trendine dikkat çekmektedirler. Mevcut düzeltmenin yatırım yapmak için iyi bir fırsat olabileceğini belirten analistler, 2022 yılı için altcoin’in en az 1,41 dolarla fiyatlanması beklemektedirler. Analistlerin 2020 yılı en iyi fiyat tahminleri ise GRT Coin’in 1,66 dolara çıkması yönünde paylaşılmaktadır. Mevcut fiyatlara göre Price Prediction analistleri, GRT Coin için gelecek yıla kadar %81’lik getiri potansiyeli görmektedirler.

  Gov Capital GRT Fiyat Tahmini

  Gov Capital analistleri, GRT grafik verilerinden yaptıkları analizlerde yükseliş eğilimine dikkat çektiler. Kullandıkları algoritma verilerine göre bir yıl sonrası için GRT Coin fiyatının 2,06 dolara çıkabileceğini öngören analistler, 100 dolarlık GRT Coin yatırımının 2021 yılında 283 dolara yükselebileceğini ön görmektedirler.

  Coin Price Forecast GRT Gelecek Yorumu

  Coin Price Forecast analistleri, GRT Coin için orta ve uzun vadede “boğa” beklentisi taşımaktadırlar. Coin Price yıl sonuna kadar altcoin için 1 dolar fiyat hedefi verirken, 2022 yılı sonu için hedeflerini 2 dolar olarak paylaşmaktadır. Analistlerin cesur fiyat tahminlerine göre GRT Coin’i 2022 yılı sonuna kadar elinde tutan yatırımcı, her 1 doları için 2,18 dolar kazanç elde edebilecektir.

  Crypto News Z GRT Coin Geleceği 

  GRT teknolojilerini değerli bulan Crypto New Z ekibi, gelecek yıl için öngörülerini “yükseliş” yönünde ifade etmektedirler. Kullandıkları algoritmik tahmin sistemi ile analistler, 0,86 dolar üzerinde kalındıkça 2022 yılı için 2,42 dolar ila 3,52 dolarlık fiyat hedefinin yakalanabileceğini öngörmektedirler.

  Sonuç

  Kısa vadede ufak bir kanal içi düzeltmesi beklenen GRT Coin, gelecek yıllara ilişkin yapılan değerlendirmelerde ciddi bir prim potansiyeli taşımaktadır. Kripto para yatırımcılarının gözdeleri arasında yer alan GRT Coin, uzmanlara göre 2022 yılına kadar fiyatını en az 2 kat artırabilecek potansiyele sahiptir. Kısa vadede ise pozisyon almadan önce indikatörlere ve yükselen kanal desteklerine dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle