Kriptopara

3 Uzmanın CHR yorumu - Analistlerden Chromia Yorumları

  Piyasanın popüler oyuncularından Chromia (CHR) Coin, yeniden atağa kalkmak için proje detaylarını güçlendirmeye devam etmektedir. Son hafta performansı ile yeniden ilgi odağı olmayı başaran Chromia (CHR) Coin hakkında en detaylı gelecek tahminleri, proje hakkında merak edilenler ve Chromia (CHR) Coin’in tüm detaylarını sizler için derledik.  

  Chromia (CHR) Coin Nedir?

  Chromia (CHR), açık kaynaklı bir kamu blok zinciridir. BSC (Binance Smart Chain) ve ETH (Ethereum) için ölçeklenebilirlik, dApp’lerin geliştirilmesi ve ücret yapılarının özelleştirilmesinin sağlanması için yeni nesil merkeziyetsiz uygulamalar oluşturulmasına imkan vermektedir. 

  Chromia Kurucuları Kimdir?

  İsveç merkezli bir AB şirketi tarafından tasarlanan proje, Chromaway tarafından oluşturulmuştur. Or Perelman, Henrik Hijelte ve Alex Mizrahi projenin arkasındaki isimlerdir. Kripto alanında önemli yer eden üç isim, BTC ve ETH’nin henüz ilk zamanlarına kadar giden tecrübeleri ile dikkat çekmektedir. 

  Whitepaper

  Chromia (CHR) Coin projesinin temel hedefi dApp olarak anılan ve günümüzde piyasalarda yaygın olarak kullanılan, merkeziyetsiz uygulamalarını özelliklerinin geliştirilmesini sağlanmasıdır. Daha fonksiyonel hale getirilmesi adına yola çıkan ekip NFT standartlarına yönelik de çalışmalarını sürdürmektedir. Whitepaper ve projenin merak edilen tüm detaylarına: şu bağlantı adresinden  ulaşabilirsiniz. 

  Chromia (CHR) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Chromia (CHR) projesinin en belirgin özelliği Ethereum ve Binance Smart Chain için bağımsız bir şekilde Katman – 1 ve EVM uyumlu Katman – 2 blok zincir geliştirilmesidir. İlişkisel blok zincir olarak tanımlanan bu projenin benzersiz bir mimariye sahip olduğunu göstermektedir.  

  CHR Coin Platformunda Güvenlik Nasıl Sağlanır?

  Merkezi olmayan uygulamalar üzerinden faaliyet göstermesi özellikle Katma – 1 ve Katman 2 blok zinciri için önemli çözümler üretmektedir. Güvenliğini de inşa edildiği sistem üzerinden sağlayan proje, Chromia üzerinden çalışan her uygulamanın, aynı zamanda ana blok zincir üzerinde yerleşmiş kendi yan zincirlerinde de çalışması güvenlik altyapısı için önem arz etmektedir.  

  Chromia (CHR) Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Mandala, CoinTiger, Upbit gibi listeleme yapan borsalara erişim sağlanır. 
  • 2. Adım: Hesap oluşturma adımları takip edilir.
  • 3. Adım: Hesap açılışı sonrasında bakiye tanımlanır. 
  • 4. Adım: Bakiye tanımlaması sonrasında CHR Coin listelenir. 
  • 5. Adım: Güncel fiyat üzerinden al – sat talimatı verilebilir. 
  • 6. Adım: Donanım cüzdanlarında muhafaza edilebilir. 

  Uzmanların Chromia (CHR) Yorumları ve Tahminler 

  Chromia (CHR) Coin’in şuanda işlem gördüğü borsalarda yüksek bir işlem hacmine sahip olması yatırımcıların da ilgisini çekmiştir. Piyasanın öne çıkan kuruluşlarının teknik analiz ve yorumları ise Chromia (CHR) Coin için özellikle dApp’lerin (merkeziyetsiz uygulama) kripto para piyasaları için önem kazanması ile daha da güçleneceği yönündedir. Uzmanların CHR Yorumu ise ilerleyen dönemlerde artışların gelebileceği yöndedir.

  Analistlere Göre CHR Coin Geleceği Ne Olur?

  Chromia (CHR) Coin geleceği; piyasanın önde gelen Wallet Investor, Gov Capital, Digital Coin gibi kuruluşların yorumlarına göre gelecek vaat eden bir projedir. Özellikle geleceğine yönelik fiyat tahminlerine bakıldığında, 5 yılda büyümesini sürdürmeye devam edeceği görüşü hakimdir. 

  Grafiksel CHR Yorum ve Analizi

  Chromia (CHR) Coin sahip olduğu düşen kama formasyonu ile ilgi çekmektedir. Hedef noktasında ulaştığında direncin üzerinden satın alımlar için uygun hale geleceği ifade edilmektedir. Son 24 saatlik gelişimine bakıldığında ise yükseliş kanalına göre desteğin altında beklemek faydalı görünmektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 CHR fiyatı %chromaway+try% TL. Döviz cinsinden ise %chromaway+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chromia Coin fiyatı 24 saatte %chromaway+yuzde%.  

  Gelecekteki Chromia (CHR) Coin Fiyat Tahminleri 

  2021 – 2022 perspektifinde değerlendirildiğinde Chromia (CHR) Coin fiyat olarak 1,50 dolar seviyelerine kadar ilerleyeceği tahmin edilmektedir. Büyümesini sonraki dönemde de sürdürmeye devam edecek coin, 5 yıllık uzun vade görünümünde ise %49,50 kar potansiyeli ve 3,90 dolar fiyat tahmini ile dikkat çekmektedir. 

  Sonuç Olarak

  Eth ve BSC ağları üzerinde çalışan CHR coin, son zamanlarda ciddi yükselişler yaşadı. Bu durum bir çok yatırımcının ilgisini çekti. Binance ve Huobi gibi popüler borsalardan temin edilebilen CHR, dengeli arz oranı ile de ideal bir metrik sunuyor. Yine de yatırımcıların aşırı artan fiyatlar karşısında dikkatli olmaları gerekiyor. Risk dengesinin gözetilmesi gereken CHR coin, uzun vadede yatırımcılarını sevindirebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle