Kriptopara

3 Uzmandan SYS Yorumu - 2021 Syscoin Yorumları

  SYS Coin kırdığı tazelediği ATH seviyesi ile kripto para piyasalarında boğa beklenen token’ler arasında yerini aldı. 3 uzmanın Syscoin projesi ve token’in geleceğine ilişkin paylaştıkları yorumları yazımızdan inceleyerek, yatırım kararlarınızı şekillendirebilirsiniz.

  SYS Coin Nedir?

  SYS Coin, 2014 yılında merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir proje olarak geliştirilmiş Syscoin platformunun yerel kripto para birimidir. SYS Coin, kullanıcıları için Z-DAG Protokolü ile merkezi olmayan Syscoin ağında işlem yapmak için kullanılan token’dir.

  Syscoin Kurucuları Kimdir?

  Syscoin, Foundry’nin kurucuları arasında yer alan Jagdeep Sidhu ismi yer alır. Sidhu, Bitcoin ile Ethereum arasında köprü kurmak amacıyla yerel token’i SYS Coin olan Syscoin projesini geliştirdi. 2019 yılından bu yana Syscoin Vakfı tarafından platformun yönlendirilmesi sürdürülmektedir.

  Whitepaper

  Blockchain deneyimini dönüştürmek ve Bitcoin (BTC) ile Ethereum’un (ETH) en iyilerini birleştiren bir protokol oluşturulması amacı ile geliştirilen proje, ultra düşük işlem ücretleri sağlamaktadır. Z-DAG teknolojisi ile Katman-1 ve Katman-2 gelişmeleri ile uyumluluk gösteren Syscoin projesi hakkında detaylı bilgiye https://syscoin.org/whitepaper/ adresi üzerinden yayınlanan Whitepaper’dan edinebilirsiniz.

  Syscoin Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Bitcoin ardından ikinci bir hash oranına sahip iş kanıtı olarak ortaya çıkan Syscoin projesi, diğer kripto para birimlerinden farklı olarak Satoshi’nin merkezi olmayan eşler arası elektronik nakit hedefine ulaşmayı başarmıştır. Hem hızlı hem de düşük maliyetli işlem sunan SYS Coin, aynı anda değiştirilebilir ve değiştirilemez NFTleri ve jetonları kapsamaktadır.

  SYS Coin Platformunda Güvenlik Nasıl Sağlanır?

  SYS Coin güvenliğini PoW algoritması ile sağlamaktadır. Token saldırılara karşı %51’e varan bir oranda daha yüksek direnç kazanmak için çekirdekli zincir kilitleri ile BTC ile birleştirilir. Bu özellik platforma benzersiz bir güvenlik sunma artısı kazandırmaktadır.

  SYS Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Gate.io, Phoenix ve Mandala Exchange gibi SYS Coin’in listelendiği kripto para borsalarında hesap açın.
  • 2. Adım: Açılış işlemlerini tamamladığınız kripto para hesabının kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayın.
  • 3. Adım: Aktif olan hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: Kripto para alım ve satım menüsünü kullanarak SYS Coin satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız SYS Coin’i borsada tutabilir ya da saldırı riskini ortadan kaldırmak için donanım cüzdana taşıyabilirsiniz.

  SYS Coin Yorum

  Syscoin platformu sunduğu ultra düşük işlem ücreti ile kripto paraların ölçeklenebilirlik alanındaki en büyük handikaplarından birisini aşmayı başardı. Proje geliştiricisi Jagdeep Sidhu’nun hedeflediği BTC ve ETH’ın en iyilerini birleştirme misyonunu yerine getirebilecek teknolojiye sahip olması, kripto paralar arasında token’i popüler bir konuma ulaştırmaktadır. Maksimum arzı 888 milyon adet ile sınırlandırılan altcoin, deflasyonist yapıya sahiptir. Geleceğinin de olumlu değerlendirilmesi ek bir artı olarak uzman yorumlarında öne çıkmaktadır.

  Uzmanlara Göre Syscoin Geleceği Ne Olur?

  Tokenizasyonun giderek iş ve finans dünyasına daha fazla entegre olması, Syscoin gibi küresel taleplere göre ölçeklendirilebilmeyi sağlayan projelerin önemini artırmaktadır. Gerçek dünyada token’lerin avantajlarından yararlanılmasını sağlayan SYS Coin, uzmanlara göre gelecekte daha çok kullanım alanında kendisini gösterebilecektir. Satoshi’nin hedeflerine ulaşmasını sağlayan ve Bitcoin ile Ethereum arasında köprü oluşturan bu token, gelecekte daha karmaşık programları kullanışlı hale getirmek için görev alacaktır.

  SYS Coin Grafik Yorumu

  17 Ekim 2021 tarihinde gördüğü 0,7587 dolarlık ATH seviyesini geride bırakan SYS Coin, anonim analistlere göre yükselişini devam ettirme potansiyeli taşımaktadır. 5 Kasım tarihinden başlayan yükseliş kanalını yukarı yönlü kırarak agresif bir sıçrama gerçekleştiren token’de analistlere göre fiyatları 1,618 Fib direncini kırmış ve 2,618 Fib direncini hedeflemektedir. Yeni pozisyon alımları için 1,618 Fib desteğinin takip edilmesi gerektiğini ifade eden analistler, henüz bu desteğe bir teyit gerçekleşmediğini hatırlatarak acele edilmemesi noktasında görüş aktarmışlardır.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 SYS fiyatı %syscoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %syscoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SYS Coin 24 saatte %syscoin+yuzde%.

  Gelecekteki Syscoin Fiyat Tahminleri

  Syscoin geleceğine olumlu bakan uzmanlar, token’e ilişkin fiyat hedefleri ile de bu olumlu beklentilerini desteklemektedirler. Wallet Investor SYS coin fiyat tahmininde, 1 yıllık periyotta 0,795 dolar hedef biçtiği token için sınırlı yükseliş görüşünü savunmaktadır. Price Prediction uzun vadede iki haneli dolar hedefi biçtiği token için olağanüstü bir performansa sahip olduğu görüşünü savunurken, Gov Capital 5 yıl sonrası için 1,975 dolarlık fiyat hedefi ile her iki kuruluşu da desteklemektedir. 

  Sonuç

  Syscoin platformu pek çok açıdan benzersizdir. Uzmanlara göre gelecekte kendisine daha yakın kullanım alanı bulabilecektir. Kısa vadede nispeten düzeltme beklentileri hakim olsa da token gelecekte iki haneli dolar değerine ulaşma potansiyeli taşımaktadır. 2014 yılından beri piyasada bulunan SYS coin, oldukça köklü bir geçmişe sahip. Bu açıdan kendisine bağlı büyük bir topluluk oluşturmuştur. Uzun vadeli parlak bir performans sergileyebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle