Kriptopara

3 Uzmandan FLUX Coin Geleceği, En İyi 3 FLUX Fiyat Tahmini

  FLUX Coin, adım attığı Binance dünyası ardından yakaladığı yükseliş ivmesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başladı. Merkezi olmayan bir bulut altyapısı olarak lanse edilen FLUX Coin geleceği ve orta vade fiyat hedefleri hakkında merak ettiklerinize yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  FLUX Coin Geleceği

  Yeni nesil ölçeklenebilir merkezi olmayan bulut altyapısı olarak tanımlanan Flux, uygulama geliştiricilere aynı anda birden fazla sunucu kullanabilme becerisi kazandırmaktadır. Platform donanım barındırıcılara XDAO yönetişimi ve çalışan donanım için stake etme gereksinimlerini karşılamak adına FLUX Coin kullanmaktadır.

  Uniswap ve Pancakeswap gibi merkezi olmayan borsalara erişim sağlayan bir DeFi köprüsü işlevi gören Flux, artan bir ilgi ile karşılaşmaktadır. Topluluk odaklı ve bağımsız bir proje olarak öne çıkan Flux, uzmanlara göre geleceği parlak bir blockchain projesidir. Şu anda blockchain altyapısı, sosyal medya, tahmin piyasası, web siteleri, oyunlar ve dosya depolama gibi 30’dan fazla DApp barındıran ağ üzerinden dağıtılabilen FLUX; uzmanlara göre kendisine gelecekte daha yaygın kullanım alanı bulabilecektir.

  FLUX Coin Grafik Analizi

  Binance’ta listelenmesi ardından ATH seviyesini yükselen FLUX Coin, sert geri çekilme süreci yaşayarak akülümülasyonunu sürdürüyor. Anonim kripto para analistleri FLUX Coin teknik analizine yönelik yaptıkları çalışmalarda, düzeltme sürecinin daha devam edebileceğini öngörmektedir.

  MACD ve RSI göstergelerini aşağı yönlü bulunduğuna dikkat çeken analistler, bir miktar daha akümülasyon sürecinin devam edebileceğini ön görmektedirler. Analistlere göre henüz grafiklerde net bir formasyon gözlemlenemezken, fiyatların yükselişin başladığı trendden çekilen Fibonacci desteklerinin altında seyrettiğini ifade etmektedirler.

  Güncel verilere göre şu anda 1 FLUX fiyatı %flux+try% TL. Döviz cinsinden ise %flux+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, FLUX Coin fiyatı 24 saatte %flux+yuzde%.

  FLUX Coin Fiyat Tahminleri

  FLUX Coin geleceğine, yönelik beklentileri rakamsal olarak aktaran sektörün 3 önemli ismi, yükseliş ortak beklentisi üzerinde fikir birliği içindedirler. Analistler yılsonuna doğru başlayacak yükseliş dalgasının orta ve uzun vadede FLUX Coin fiyatını 10 dolar üzerine taşıyacağını düşünmektedirler. FLUX Coin’de 1 yıllık süreç için en düşük fiyat beklentisi 3,12 dolar olurken, en yüksek tahmin 3,772 dolar olarak öne çıkmaktadır.

  • Wallet Investor FLUX Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor, FLUX Coin geleceğine olumlu yaklaşmaktadır. Kuruluş ilk olarak 1 yıllık perspektifte değerlendirdiği FLUX Coin’in bu süre zarfında 3,772 dolara ulaşabileceğini öngörmektedir. 5 yıllık projeksiyonda ise çift haneli dolar hedefi belirlediği token için fiyat hedefini 12,327 dolar dolar olarak paylaşmaktadır.

  • Digitalcoin FLUX Fiyat Tahmini

  Digitalcoin, kısa vadede temkinli yaklaştığı FLUX Coin’de orta ve uzun vadede daha ılımlı yaklaşım sergilemektedir. Kuruluş 2021 yıl sonu hedef fiyatını 2,59 dolar olarak belirlediği FLUX Coin’de, gelecek yıl 3,12 dolarlık fiyat hedefi paylaşmaktadır. 5 yıllık süre sonunda kuruluş, FLUX Coin fiyat hedefini 5,92 dolar olarak belirlemektedir.

  • The News Crypto FLUX Coin Tahmini

  The News Crypto, paylaştığı teknik analizde FLUX Coin için hedef fiyat belirledi. Kuruluş teknik analiz verilerine göre yıl sonunda 3,37 dolar hedef fiyat öngörüyor. Bu hedefin önünde ise 2,9566 dolar seviyesi önemli bir direnç noktası olarak paylaşılmaktadır. Güçlü bir yükseliş dalgasında ise trendin yıl bitmeden 5,71 dolar seviyelerine kadar sürebileceği öngörülmektedir. 

  Sonuç

  Flux ağı merkezi olmayan bulut alt yapısında getirdiği yenilikler ile dikkat çeken blockchain projeleri arasında yer almaktadır. Ağın gereksinimlerini karşılamak adına geliştirilen FLUX Coin ise platformun sahip olduğu avantajlar nedeniyle büyük bir potansiyel taşımaktadır. Uzmanlar zaman içerisinde ağın yaygınlaşmasının FLUX Coin fiyatına etki edeceğini düşünmekte ve 5 yıllık süreçte iki haneli dolar hedefine ulaşılacağını ön görmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle