Kriptopara

3 Uzmandan CHR Coin Fiyat Tahmini 2021, 2022, 2023, 2024

  Chromia (CHR) Coin hakkında piyasa analizleri büyük oranda çelişkili bir düzlemde değerlendirilmelidir. Birçok analize göre gelecek vaat eden görünüme sahip olsa da aksini iddia eden analizler yabana atılmamalıdır. Üç uzmandan gelen yorumları dikkate alarak çok daha karlı bir yatırım stratejisi belirleyebilirsiniz. Chromia (CHR) Coin analizleri için yazımızı inceleyebilirsiniz. 

  3 Uzmandan CHR Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumlar

  Kripto piyasalarında sözü geçen analizcilere göre Chromia (CHR) Coin çelişkili bir görünüme sahip. Binance, Exchange, FTX, CoinTiger gibi başarılı borsalarda listelenen coin güvenilirlik konusunda yatırımcılarını tatmin etmektedir. İsveçli Chromaway AB şirketinin geliştirdiği coin ETH ve Smart Chain için bağımsız bir katmak – 1 blok zinciri olmayı başarmaktadır. 

  CHR Coin, AB şirketi tarafından tasarlanan açık kaynak kodlu bir kamu blok zinciri olarak piyasada yerini almaktadır. Mayıs 2019’dan itibaren kısa sürede yüksek bir işlem hacmine sahip olan CHR Coin, Postchain adlı bir teknolojinin uyarlamasıdır. Dolaşımda 429 milyondan fazla arza sahip Chromia (CHR) Coin, üç önemli piyasa uzmanı tarafından da değerlendirmeye alındı. Gelecek fiyat tahminleri ise Chromia (CHR) Coin için potansiyelin yüksek olacağı yönünde. 

  CHR Coin Geleceğine Nasıl Bakılıyor?

  Şu an için dünyanın en büyük borsalarında işlem görerek yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran Chromia (CHR) Coin, yeni nesil dApp oluşturulmasının sağlanması ve bu yaratım sürecine izin verilmesi için tasarlanmıştır. Yapısı itibariyle uzman görüşleri 5 yıllık süreçte değerinin 1 dolar seviyesinin üzerine çıkacağı yönünde. Ancak kısa vadede belirli dalgalanmalar yaşayacaktır. Chromia (CHR) Coin hakkında en kötü gelecek tahmini ise 0,75 dolar seviyelerine kadar bir düşüş ihtimalinin olmasıdır. 

  CHR Coin Grafik Yorumu

  Chromia (CHR) Coin anlık grafik analizlerinde açıkça görünen fincan kulp formasyonu hedefi 65 seviyelerinde iken 74’e hedeflediği belirtilmektedir. BTC üzerinden herhangi bir olumsuzluk gelmediği sürece söz konusu hedefe doğru ilerleyiş görülecektir. İşlem gerçekleştirmeden önce yatırımcıların uzman grafik analizlerine ve piyasa değerlendirmelerine bakmaları daha doğru sonuçların alınmasını sağlayacaktır.  

  Güncel durumda 1 CHR fiyatı %chromaway+try% TL. Döviz cinsinden ise %chromaway+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chromia Coin 24 saatte %chromaway+yuzde%.

  Digital Coin CHR Coin Fiyat Tahmini

  Chromia (CHR) Coin analizlerinde Digital Coin olumlu yönde tahminler yapmaktadır. Şuan için 0,74 seviyelerinde devamlılığını sürdüren fiyat performansının gelecek yıllarda, 5 yıllık zaman diliminde 3,15 dolar seviyelerine kadar sıçrayacağı belirtilmektedir. 2022 yılı için daha kısa vadede ise 1,24 dolar hedefinin bulunduğu düşüncesi piyasalarda çelişki yaratmıştır. 

  Gov Capital Chromia Coin Fiyat Tahmini

  Potansiyeli yüksek bir yatırım olup olmadığı sorusuna Chromia (CHR) Coin için Gov Capital evet yanıtı vermektedir. 2021 yılı perspektifinden bakıldığında söz konusu coinin fiyatının 2022 yıl sonunda 1,05 dolar seviyelerine ulaşacağını ifade etmektedir. 

  Wallet Investor CHR Fiyat Tahmini

  Piyasanın popüler analizcisi Wallet Investor, Chromia (CHR) Coin için fiyat tahminlerini bir yıl içinde 0,84 dolardan 0,75 dolar seviyesine düşürmektedir. Uzun vadeli kazanç potansiyeline ise olumlu bakmayan kurum, bu potansiyeli -%10,20 olarak değerlendirmektedir. 2026 fiyat tahmini ise 1,98 dolar seviyelerinde kalmıştır. Olumsuz yorumları ile dikkat çeken Wallet Investor, Chromia (CHR) Coin için kötü bir yatırım aracı ifadelerini kullanması nedeniyle bu yorumların dikkate alınması faydalı olacaktır. 

  Sonuç

  Piyasa değerlendirmelerine göre Chromia (CHR) Coin çelişkili bir gelecek analizine sahiptir. Bu nedenle yatırımcıların temkinli yaklaşmalarında yarar vardır. Tecrübeli analizcilere göre 5 yıllık ve 2022 yılına ilişkin birçok değerlendirme Chromia (CHR) Coin fiyatının 1 dolar üzerine doğru ilerlediği yönündedir. Ancak piyasalardan gelecek haberlerin çok daha olumlu ya da olumsuz etkisinin görülmesi de mümkündür.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle