Kriptopara

3 Usta Analistin SXP Coin Fiyat Tahmini 2021, 2022

  SXP Coin yatırımcıları yeni yatırım pozisyonlarını almadan önce analistlerin SXP Coin için gündeme taşıdıkları fiyat tahminlerini bulmaya çalışıyorlar. Swipe ile ilk kez yatırımı yapacaklar geleceğe yönelik detaylar veren tahminlerin peşindeler. Bu yazımızda SXP Coin için yapılan 2021 ve 2022 yıllarına yönelik analistlere ait fiyat tahminlerini, grafik analiz yorumunu ve geleceğe dair analist yorumlarını sunacağız. 

  3 Usta Analistin SXP Coin Fiyat Tahmini 2021

  3 usta analistin 2021 senesine yönelik SXP Coin fiyat tahminlerinin detayları şunlardır:

  • CoinArbitrage Swipe Fiyat Tahmini: Analist topluluğa göre SXP Coin 2021 yıl sonunda 1.85714 dolar seviyesinden fiyatlanabilir.
  • DigitalCoinPrice SXP Coin Fiyat Tahmini: Analistlerin tahmini ne göre, Swipe 2021 sene sonunda 1.95 dolar seviyesinden işleme girebilir.
  • WalletInvestor SXP Fiyat Tahmini: Önemli analist topluluk SXP Coin’in 2021 yılını 1.84 dolar civarından kapatabileceğine inanıyorlar.r

  3 Usta Analistin SXP Coin Fiyat Tahmini 2022

  3 usta analist grubun 2022 senesine yönelik gerçekleştirdikleri Swipe fiyat tahminleri şöyledir:

  • CoinArbitrage SXP Fiyat Tahmini: Kripto para yatırımcılarında yakından takip edilen analist topluluk, SXP Coin’in 2022 senesi ikinci yarısında 3 dolar üzerine çıkış yapabileceğini belirttiler. Diğer yandan önümüzdeki 3 yılda SXP Coin’in 13.29 dolara çıkış yapabileceğini tahmin ediyorlar.
  • DigitalCoinPrice SXP Coin Fiyat Tahmini: Analistlere göre SXP Coin 2022 senesi ikinci yarısında 3.15 dolar seviyesini görebilir. Analistler 3 yıl sonunda SXP Coin fiyatının 14.04 dolar olabileceğini tahmin ediyorlar. 
  • WalletInvestor SXP Coin Tahmini: Analistlere göre 2022 sene sonunda SXP Coin fiyatı 4.76 dolar seviyesinde şekillenebilir. 2023 senesi için 6.75 dolarlık SXP Coin fiyat tahminini veren analistler, 2025’de fiyatın 12.58 dolara çıkabileceğini açıkladılar.

  SXP Coin Gelecek Yorumu

  Analistler SXP Coin geleceği ile ilgili tahminlerini yaparken iyimser ifadeler kullanıyorlar. Analistler, SXP Coin’in DeFi ekosistemi için son derece önemli olduğunu ve farklı birçok merkeziyetsiz finansal ürünle işlemi mümkün kıldığını açıklıyorlar. Diğer yandan 2020 Aralık’tan beri SXP Coin sahiplerinin, Swipe üzerinden USDT, BUSD, DAI gibi kripto paralar ile de işlem yapabildiklerini açıklıyorlar. Yatırımcılara fırsatları sunan SXP Coin projesinin geleceğinde değer kazanımın olasılığının yüksek olduğundan söz ediyorlar.

  Analistler, token sahiplerini ödüllendirme, staking üzerinden pasif gelir sağlama, kredilerden faiz kazancı elde etme gibi pek çok alanda görev alan SXP Coin’in 2021 ardından daha popüler olabileceğini düşünüyorlar.

  Anlık verilere göre 1 SXP fiyatı %swipe+try% TL. Döviz cinsinden ise %swipe+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Swipe fiyatı 24 saatte %swipe+yuzde%.

  SXP Coin Grafik Analiz Yorumu

  SXP Coin grafiğini analiz ederek yorumlarını sunan analistler, SXP Coin’in güçlü alım sinyalleri vermeye başladığını belirtiyorlar. Anonim analistler, takoz grafiği içindeki hareketlerin devam ettiğini ve coin’in destek altına inme ihtimalinin kısa vadede yüksek olduğunu açıkladılar. Anonim analistlere göre SXP Coin grafiğinde fiyat 1.45 dolar düzeyine kadar inişi Temmuz ayı içinde yapabilir. Ancak ardından destekten dirence doğru düzeltme gelebileceği düşünülüyor. 

  Analistler düşüş alanı ardından güzel bir yükselen regresyonun gelebileceğini bu sırada fiyatın 1.55 dolarlık ilk üst direnci kırabileceğini tahmin ediyorlar. Anonim analistler grafikteki alt desteğin 1.42 dolar seviyesi olduğunu ve yükseliş trendinde gündemde olabilecek direncin 1.55 dolar olduğunu belirttiler.

  Sonuç

  SXP Coin, analistlerin parlak bir gelecek tablosu çizdikleri kripto para birimleri arasında yer aldı. Analistler, DeFi ekosisteminde önemli yere sahip Swipe’ın 2021 senesi ile 2025 senesi arasında işlem hacmini ve fiyatını yükseltebileceğine inanıyorlar.

  Hem Ethereum hem de BSC ağında işlem gören Swipe, 2021 yılındaki etkili artışından sonra piyasa ile birlikte düşüş yaşadı. Yaklaşık 250 milyonluk arzı ile dikkatleri çeken SXP Coin’in geleceği de parlak görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle