Kriptopara

2021 Ravencoin Yorum ve RVN Fiyat Tahmini 2022, 2025

  Özellikle staking ile ilgilenenlerin yakın takibindeki RVN Coin son dönemlerdeki hareketleri ile yakından incelenmeye başlandı. Ravencoin ile yatırım yapmak isteyenler onun için yapılan yorumları ve fiyat tahminlerini merak ediyorlar. Bu yazımızda analistlerin yaptıkları RVN Coin yorumları, 2022 ve 2025 fiyat tahminleri, grafik analiz yorumu hakkında bilgileri mercek altına aldık!

  Ravencoin Yorum 2021

  Ravencoin geleceği hakkında yorum yapan analistler oldukça iyimser ifadeler kullanıyorlar. RVN Coin’in sürekli olarak kendini geliştiren bir proje olduğunu açıklayan analistler, Pos konsensüse bağlı projenin gelecek resmine uyduğunu belirttiler. Düşük enerji ile coin kazanmayı mümkün kılan ve çevresel kaygıları ortadan kaldıran Ravencoin projesinin 2021’de ve 2022 ile 2025 seneleri arasından pek çok kez değer kazanımını tabloya alabileceğini savundular.

  Analistler aynı zamanda 2021 sene sonunda RVN Coin’in 0.210 dolar seviyesine kadar çıkabileceğinden söz ediyorlar. 2025 ardından 1 dolarlık fiyatın tabloya gelmesini kaçınılmaz olarak gören analistler, değer kazanımı olacağını iddia ediyorlar.

  Hali hazırda güncel olarak 1 RVN fiyatı %ravencoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %ravencoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ravencoin fiyatı 24 saatte %ravencoin+yuzde%.

  Ravencoin Grafik Analizi

  Ravencoin grafik analizi yapan ve yorumlayan anonim analistler, grafikte ilk olarak daralan üçgen formasyonunu bulunduğunu şimdilerde bu formasyondaki sıkışmadan çıkıldığını açıkladılar. Bitcoin değerlenmesi ile RVN Coin grafiğinde de yeşil alana geçişin sağlandığını belirten analistler, ilk direnci 0.061 dolar olarak açıkladılar.

  Anonim analistler Ravencoin grafiğinde artık Rsi’de kötü bir senaryoyu gözlemlemediklerini açıkladılar. Diğer yandan Macd’de günlük al pozisyonlarının sürdüğünü belirttiler. Anonim analistler Bitcoin’in 31.700 dolar altına iniş yapmaması halinde Ravencoin’in 0.065 dolara kadar kısa vadede çıkış yapabileceğini, ilk direnç olan 0.060 doları kırabileceğini açıkladılar.

  RVN Fiyat Tahmini 2022

  RVN Coin için 2022 senesine yönelik fiyat tahmini sunan analist toplulukların görüşleri:

  • DigitalCoinPrice RVN Coin Fiyat Tahmini: Analistler, RVN Coin’in 2022 yılında 0.314 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini tahminlerinde sundular. Bu kapsamda yükselişi işaret ettiler.
  • PrimeXBT Ravencoin Fiyat Tahmini: Analist topluluğa göre Ravencoin 2022 sensi ikinci yarısı içinde 0.1 dolar düzeyinden fiyatlanabilir.
  • GovCapital RVN Tahmini: Analist topluluk RVN Coin’in 2022 yılı içinde ilk olarak 0.177 doları görebileceğini, 2022 sonunda 0.348 dolar olabileceğini düşünüyor.

  RVN Coin 2023 Fiyat Tahmini

  Raven Coin için 2023 senesine yönelik fiyat tahminini gerçekleştiren DigitalCoinPrice analistleri, değer kazanımı yönünde yorum yapıyorlar. Analist topluluk 2023 senesinde RVN Coin’in 0.42 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini ifade ediyor. Uzmanlar, Ravencoin’in gelecekte çevresel kaygılar ile uğraşmak istemeyen yatırımcıların ve kurumsal şirketlerin ilgisini çekebileceğini açıklıyorlar. Bu kapsamda 2023’te fiyat sıçrayışı bekliyorlar.

  RVN Fiyat Tahmini 2025

  Ravencoin için 2025 senesindeki olası fiyatları tahmin etmeye çalışan analistlerin açıklamaları şu şekildedir:

  • DigitalCoinPrice RVN Tahmini: Analist topluluk RVN Coin’in 2025 yılının sonunda 0.54 dolar düzeyinden işlemde olacağına inanıyor.
  • PrimeXBT Ravencoin Tahmini: Analistler RVN Coin’in 2025 senesinde 0.70 dolara kadar çıkış yapabileceğini ve 2024 girişinde 1 doları görebileceğini tahmin ediyorlar. 
  • GovCapital Ravencoin Fiyat Tahmini: Analistlere göre, Ravencoin 2025 yılına geldiğimizde, 0.616 dolar seviyesinden işlemde olabilir.

  Bu tahminler incelendiğinde uzmanların değer kazanımını işaret ettiklerini görülüyor.

  Sonuç

  Ravencoin analistlerin değer kazanımı yönünde tahmin gerçekleştirdikleri kripto para birimleri arasında yer aldı. Uzman analist topluluklar 2025 senesi sonunda 1 dolarlık hedef fiyattan söz ediyorlar. Analistlerin tahmin ettikleri fiyatların tabloya yansıması halinde Ravencoin %90 oranından fazla artışa önümüzdeki 3 yıl içinde gidebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle