Kriptopara

2 Uzmandan Bluzelle Yorumları, Beklentiler: BLZ Coin Yorum

  BLZ Coin 2019 yılından bu yana sürdürdüğü uzun akümülasyon sürecini tamamlamış görüntüsü çizmektedir. Token’e yatırım yapmadan önce Bluzelle yorumları ve BLZ Coin beklentilerini öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

  Bluzelle (BLZ) Coin Nedir?

  BLZ Coin, içerik oluşturucular için merkezi olmayan bir depolama ağı olarak geliştirilen Bluzelle ağının yerel kripto para birimidir. BLZ Coin merkeziyetsiz uygulamaların güvenli, sansürlenemez ve ölçeklenebilir veri depolamasını sağlayan ve pek çok blockchain ağı ile uyumlu ERC-20 token’idir.

  Bluzelle Coin Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Bluzelle kurucu ekibi Singapur ve Kanada olmak üzere iki farklı ülkede bulunmaktadır. Daha önce Warner Bros ve DreamWorks gibi beğenilen başlıklara sahip dijital kitapların bulunduğu Storypanda platformunu kuran Pavel Bains ve Neeraj Murarka gibi iki önemli isim, DeFi alanındaki parçalanmış veri bağlantısını ele almak için Bluzelle’yi geliştirdi. Proje hakkında detaylı bilgi almak için https://bluzelle.com/about/ adresinde paylaşılan BLZ Coin whitepaper’ını inceleyebilirsiniz.

  BLZ Coin Nasıl Kullanılır?

  BLZ Coin kullanımı, merkeziyetsiz depolama sistemi olarak geliştirilen Bluzelle platformunda yapılacak işlemlerle ilişkilidir. BLZ Coin, hızlı ve sıfır işlem ücreti gibi artılara sahiptir. Gerçek zamanlı veri tutmak için Bluzelle ağında BLZ Coin kullanılmaktadır. Ağ içi işlemlerin yanında ağ dışında yapılacak faaliyetler için de BLZ Coin kullanılabilmektedir.

  BLZ Coin Güvenli Mi?

  BLZ Coin yüksek güvenlik ve eşleşmeyen kullanılabilirlik sunmaktadır. Sansüre dayanıklı olan token, Terdermint blok zinciri tarafından desteklenmektedir. Aralarında Binance ve Huobi Global gibi önemli kripto para borsalarının da yer aldığı pek çok borsada listelenen token, güvenilirlik konusunda beklenen tüm kriterleri sağlamaktadır.

  BLZ Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  BLZ Coin 2018 yılında piyasaya sürüldü. Sahip olduğu pek çok artıların yanında aynı zamanda bir metaverse evreni olma özelliği bulunan Bluzelle, piyasaya sürüldüğü tarihten bu yana kripto para yatırımcılarının ilgisini üzerinde toplamayı başarmaktadır.

  Uzmanların Bluzelle (BLZ) Coin Yorumları

  Veri güvenliğine duyulan ihtiyacın önemi giderek artarken, merkeziyetsiz veri depolama sistemi olarak geliştirilen Bluzelle vaat ettikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İş insanlarından sanatçılara kadar pek çok farklı hedef kitlenin güvenilir veri depolama ihtiyacına çözüm sunan Bluzelle, gelecekte daha fazla tercih edilme potansiyeli taşımaktadır. Saniyede 10 bin işlem sunabilen sistem pek çok yönüyle özel yanlara sahiptir ve tüm sahip olduğu özellikler, gelecekte kullanımının yaygınlaşacağı düşüncesini desteklemektedir. Özetle, uzmanların BLZ Coin yorumlarında oldukça iyimser oldukları görülmektedir.

  Avantajları ve Dezavantajları

  BLZ Coin Ethereum tabanlı geliştirilen bir ERC-20 token’i olsa da diğer ERC-20 token’leri gibi yavaş işlem sorununu kullanıcılarına yansıtmamaktadır. Twitter, YouTube ve Yemek Sepeti gibi iç ve dış basına yansıyan önemli markaların veri koruma alanındaki başarısızlıklarını ortadan kaldırmayı hedefleyen proje, yüksek hız ve sıfır işlem ücreti gibi artılarla öne çıkmaktadır.

  2018 yılında hayata geçmesi ile büyük beğeni toplayan proje 2019 yılından bu yana pasif bir görüntü çizerek, kripto para yatırımcıları tarafından unutulmaya yüz tutmuştur. Token’e ilgi toplanma sürecinin zaman alabilecek olması, BLZ Coin’in sahip olduğu en büyük dezavantaj olarak paylaşılmaktadır.

  Bluzelle (BLZ) Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 BLZ fiyatı %bluzelle+try% TL. Döviz cinsinden ise %bluzelle+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bluzelle Coin 24 saatte %bluzelle+yuzde%.

  Popüler analistler BLZ Coin’de yükseliş yönünde fiyat hedefi paylaşmaktadır. Wallet Investor 1 yıl sonrası için BLZ Coin fiyat hedefini 0,377 dolar olarak açıklamış, Price Prediction ise yıl sonu hedefini 0,37 dolar olarak paylaşarak kısa vadede yönün yukarı olduğunu teyit etmiştir.

  Bluzelle Token Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Huobi Global, HitBTC ve CoinTiger gibi BLZ Coin listeleyen borsalarda hesap açın.
  • 2. Adım: Hesabınızın aktifleştirilmesi için güvenlik seviyelerini tamamlayın.
  • 3. Adım: Hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: Transfer ettiğiniz bakiye ile kripto para alım ve satım ekranından BLZ Coin satın alın.
  • 5. Adım: Daha güvenli bir ortamda BLZ Coin’i saklamak için soğuk cüzdan çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

  Sonuç

  BLZ Coin kullanıldığı platformun da parlak olan geleceği nedeniyle uzmanların beğendiği token’ler listesinin ilk sıralarında yer alır. Merkeziyetsiz veri depolama alanında sunduğu hızlı, ücretsiz ve güvenilir hizmetler ile BLZ Coin kullanımının giderek yaygınlaşacağı düşünülmektedir. Binance gibi yaygın borsalarda listelenmesi de bu yükselişine katkı sağlayacak bir etken.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle