Kriptopara

2 CAKE Coin Gelecek Tahmini ve En iyi PancakeSwap Yorumları

  Popüler kripto para işlem platformlarından biri olan PancakeSwap, kendine ait CAKE Coin’i ile kısa zamanda değerini katlamıştır. Yatırımcı ve uzmanların da ilgisini çeken ve dünyanın en güçlü DeFi platformlarından olmayı başaran PancakeSwap, CAKE Coin ile rallisine devam etmektedir. CAKE Coin hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik. 

  PancakeSwap (CAKE) Coin Nedir?

  PancakeSwap (CAKE) Coin, AMM platformu olarak tasarlanan ve dünya genelinde en bilinen, güçlü DeFi (merkeziyetsiz finans) uygulaması olan PancakeSwap’ın dijital para birimidir. BSC üzerinden BEP20 standartlarını kullanan borsada farming başta olmak üzere birçok işlem için CAKE Coin sistemin yerel para birimidir. 

  PancakeSwap Coin Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Anonim bir yaratıcı ekibine sahip PancakeSwap (CAKE) Coin, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı ve merkeziyetsiz olarak çalışmaktadır. Merkezi olmayan bir borsa olarak geliştirilen PancakeSwap, zaman içinde kendine ait para birimi ile dünya genelinde kullanıma sunulmuştur.  

  PancakeSwap Nasıl Kullanılır?

  BSC ağı üzerinden BEP20 standartlarında çalışan tokenlerin takası için PancakeSwap kullanılmaktadır. Likidite havuzlarına karşı al – sat işlemlerinin yapıldığı otomatik piyasa yapıcı modeli kullanılmaktadır. Farming işlemi için kullanıcılar, LP tokenleri sisteme yatırarak CAKE ile ödüllendirilmektedir. Kullanıcıların CAKE ve SYRUP gibi farklı tip alternatif coinleri toplamalarına olanak sağlanmaktadır. 

  CAKE Coin Güvenli mi?

  PancakeSwap borsası günümüzde kripto para piyasalarının en güvenilir işlem platformlarından biridir. CAKE Coin ise bu ağın temel yapı taşları arasında yer almaktadır. Bir başka güçlü ve güvenilir platform olan Binance tarafından geliştirilen Binance Smart Chain (BSC) destekli cüzdanlar üzerinden güvenli bağlantı kurularak işlem gerçekleştirilebilmektedir. Metamask, Turst Wallet gibi başarılı cüzdanlar entegre olması sayesinde, BEP20 standartları ile işleme olanak tanır. 

  CAKE Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  Eylül 2020’de ilk defa kullanıma açılan protokol, 2021 Mart ayı itibariyle 125 milyondan fazla CAKE Coini piyasada dolaşıma sokmayı başarmıştır. Kripto para işlem borsası olarak başlayan PancakeSwap, daha sonrasında CAKE Coin ile kullanıcılara bu tarihten itibaren birçok alternatif sunmaya başarmıştır. 

  CAKE Coin Yorumları

  Orta ve uzun vade için güçlü bir konumda değerlendirilen PancakeSwap (CAKE) Coin, 5 yıllık görünümde %807 seviyelerinde bir kazanç potansiyeline sahiptir. Piyasanın önde gelen uzmanlarının, grafik ve teknik analizler sonucu yaptığı gelecek tahminleri, yatırımcılar için umut vaat etmektedir. 2024 sonrası dönemde de pozitif yönlü olarak büyümesini sürdüreceği ifade ediliyor. 

  Avantajları ve Dezavantajları Neler? 

  PancakeSwap (CAKE) Coin avantajları:

  • Şuan için en güçlü kripto borsalar arasında yer almaktadır. 
  • DeFi uygulamaları arasında rakiplerinin önündedir. 
  • Piyasa beklentileri yüksek ve kar potansiyeli yüksektir. 

  PancakeSwap (CAKE) Coin dezavantajları:

  • Kısa vade yatırım için çelişkili bir projeksiyona sahiptir. 
  • Ani fiyat dalgalanmaları risk oranını artırmaktadır. 

  PancakeSwap (CAKE) Coin Fiyat Tahmini

  Güncel verilere göre şu anda 1 CAKE fiyatı %pancakeswap-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %pancakeswap-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, PancakeSwap Coin fiyatı 24 saatte %pancakeswap-token+yuzde%.

  Piyasa değerlendirmeleri ile öne çıkan Wallet Investor’a göre, fiyatı uzun vade için 2026’da 100 dolar seviyesine kadar yükselecektir. Daha kısa vadede ise 2022 yılı için 35 dolar seviyesinde tahmin yapılmaktadır. 

  Gov Capital ise benzer bir değerlendirme ile fiyat beklentisini yükseltmiştir. 2023 için fiyat tahmini 40 – 50 dolar bazında belirlenmiştir. 

  CAKE Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  PancakeSwap (CAKE) Coin birçok borsada listelenmektedir. 

  • 1. Adım: Binance, BKEX, KuCoin vb. borsalara girin. 
  • 2. Adım: Üyelik oluşturun.
  • 3. Adım: Hesap onayı sonrasında para aktarın.
  • 4. Adım: Takas ile al sat emri verin.
  • 5. Adım: Metamask, Trust Wallet gibi cüzdanlarda saklayın.

  Sonuç Olarak

  PancakeSwap (CAKE) Coin, güçlü altyapısı, gelecek vaat eden grafik görünümü ve kazanç potansiyeli ile yatırımcılara cazip fırsat sunmaktadır. Alternatif arayan yatırımcılar için kar yüzdesi yüksek bir uzun vade yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir. BSC ağının popülerleşmesi ile birlikte günden güne kullanıcı sayısı da artan platformun, geleceği parlak görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle